[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Наші виставки » Виставка » виставка-2016 (5 років клубу, місту своєму творчість присвячуємо)
виставка-2016
ОксДата: Середа, 14.09.2016, 11:54 | Сообщение # 126
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Iriska, дякую!!
 ага. у нас є ще не менш актуальне питання.

колектив наполягав на мікро-фуршеті з напоями. Наталка казала раніше, що зможе при потребі бути на місці і відповідати за приготування. але судячи з факту, що вона розважає гостей, її кандидатура на цей фронт робіт знялася. тому актуальним вкрай є наступне:

ХТО ВІЗЬМЕТЬСЯ БУТИ В МУЗЕЇ ЗА 2-1,5 ГОДИНИ ДО ПОЧАТКУ ВИСТАВКИ, З ЧИМОСЬ, ЧИМ МОЖНА ГАРНО НАКРИТИ ПАРТУ-СТІЛ, І ХТО ФАЙНО РОЗКЛАДЕ ПО ТАРЕЛЯХ ЦУКЕРКИ, КЕКСИ І ПОНАЛИВАЄ ВОДИЧКУ?

І ХТО ЗМОЖЕ БУТИ ХОЧА БИ ЗА ХВИЛИН 40, ЩОБ МИЛО КИВАТИ ВСІМ І КАЗАТИ "ВІТАЄМО"?


 
IriskaДата: Середа, 14.09.2016, 12:06 | Сообщение # 127
Соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 4
Статус: Offline
Дівчата, на прохання Оксани створила подію на фб! Ви можете долучати туди своїх друзів - висилати запрошення на подію.

Взяла Наталчин текст на титулку (сподіваюсь вона не образиться :-)) Просто вже не мала часу щось своє придумувати.


 
lidiya9Дата: Середа, 14.09.2016, 17:05 | Сообщение # 128
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Роботи здала)

 
kashtankaДата: Середа, 14.09.2016, 17:55 | Сообщение # 129
Початківець
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 1  +
Репутация: 2
Статус: Offline
Роботи здала. Щодо пятниці - вільна десь приблизно з 10-30 так, що можете на мене розраховувати! Допоможу!
 
ОксДата: Середа, 14.09.2016, 18:14 | Сообщение # 130
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
kashtanka, чудово. тоді тримаєш зв язок з Лідою (вона у нас завідуюча з постачання) і Лоею (у неї стакани).
Стіл - чи крити будемо ?


 
lariskaДата: Середа, 14.09.2016, 21:12 | Сообщение # 131
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 1
Статус: Offline
Я принесу скатерку завтра для столу - у дрібні квіточки піде?

Додано (14.09.2016, 21:12)
---------------------------------------------
Роботи здала - ця процедура була довгою і не вельми приємною, бо:
- співробітники музею були не дуже довольні, що нас багато і робочий день затягується,
- "розмишляли", що багато робіт і можуть всі не влізти - цікаво, хто буде вирішувати чиї роботи влізуть, а чиї ні?
- одна настирна пані активно рухалась по залу і вишукувала найкраще місце для свого відомого довгого виробу

Зрештою зберемо всі сили в кулак і зробимо це!

 
ОксДата: Середа, 14.09.2016, 22:28 | Сообщение # 132
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
lariska, будь-яка чиста скатерть піде.
Дякую.

Роботи здати - так воно і є. Довго. Тяжко. логічно, що понад 100 робіт записати у короткий проміжок часу - потребує зусиль.
Роздуми я чула. Про кількість робіт і те, що влізе. Але я трішки їм нагадала, що завтра ще штук 100 привезу smile у кожного з нас своя робота, і ми її зробимо. Вони нам - гарну експозицію, а ми - собі свято.

щодо робіт, всі, з ким говорила наживо, в курсі: справді може таке бути що щось не поміститься. Ми будемо виходити з принципів масштабності і максимального представлення всіх і вся. Роботи будуть розкладені по тематиках, а далі будуть спроби композиційного викладення: не візьмуть те, що різко виділятиметься, і аж ніяк не розглядатимуть можливість ігнорування чиєїсь сумки чи пакетика. Я особисто планую там пробути з полудня до закриття музею.
Можете мені повірити на слово, що я однаково переживаю за всіх і кожного, і докладу максимальних зусиль для рівноправної експозиції для всіх.

Ми з музеєм спілкуємося ледь не щодня, дирекція запевнила, що створять нам усі умови. Хто матиме натхнення і час (Ларисо, твої сили в кулаку будуть справді потрібні), дуже милості просимо до музею, допомагати технічно. Єдина умова дирекції: не вказувати їм, куди вішати довгі і короткі вироби. Це стосуватиметься абсолютно всіх учасниць, включаючи мене саму.

_____________________________________________________________

Програму виступу погоджуємо. Прошу надалі всіх небайдужих з цього приводу інформувати не музей, а в першу чергу, мене. Однозначно у програмі буде виступ 3 людей від клубу мінімум (я коротко, Іриска з презентацією, і замість Наталки зголосилася Таня Никирса), Ярослав Степанович, і щось скажуть гості (якщо будуть) - до речі, я вважаю, було би доречно і коректно щодо голови клубу, якби я завчасно знала імена-прізвища тих, хто приїде, і конкретно того, хто зможе виступити.
Я так сподіваюся, всі в курсі, що я вкрай добросовісно виконую свої обов'язки організатора і заслуговую на відповідне ставлення та повагу.

Оскільки в музеї зламався проектор,  я спробую офіційно позичити і привезти кафедральний. я планую бути за годину до відкриття, і ми зможемо прогнати 5-7 хвилину презентацію заздалегідь.


 
nosiknataДата: Середа, 14.09.2016, 22:54 | Сообщение # 133
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Я буду в музеї на 13.-14.00 у день відкриття. Фуршет зробиться.
Стакани вже в музеї, від Олі - роздруковані файли вже в музеї - все ДЕСЬ тебе, Оксано чекає.

Іро, дякую за запрошення, я не знала як це зробити у фб.

Ларисо, Галю, дякую  за підтримку та добре слово - як це чудово, коли всі всіх розуміють!
Про гостей я написала ще на попередній сторінці обговорення - некоректно було відразу не спитати про них.Як замісник голови клубу, "я типу в курсі", що взагалі відбувається і які ще сюрпризи будуть на відкритті, а про відповідне ставлення чи повагу - взагалі мовчу.


 
vecnaДата: Середа, 14.09.2016, 23:02 | Сообщение # 134
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
Лукас надав до призового фонду 5-ть наборів.сьогодні забрала.завтра принесу в музей.

 
nosiknataДата: Середа, 14.09.2016, 23:04 | Сообщение # 135
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Галю, завтра прийдете помогти мені з ялинкою? Хочу прикраси прошити всі..

З етикетками до клубних проектів "новорічна іграшка" та мережки буде підписано так же як і у всіх картинах.Ламінування відмінилося.




Сообщение отредактировал nosiknata - Середа, 14.09.2016, 23:06
 
ОксДата: Середа, 14.09.2016, 23:16 | Сообщение # 136
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
nosiknata, ми з усім залишеним мені в музеї добром знайдемося.

вибачте, мені стає клопотів, і я явно не заслуговую на докори про некоректність. З самоутвореним оргкомітетом - всіма, хто набрали мене по телефону чи дописали на форумі "зроблю" ми займаємося паралельно геть усім. САМА НІ ДО КОГО НЕ НАПРОШУЮСЯ І ВИРІШИЛА НЕ НАВЯЗУВАТИ ВАМ АКТИВНІСТЬ.
на тобі тільки гості, які вочевидь, вирішили зробити сюди приват-візит. Принаймі, або вони не знають, що за етикетом в установах чи спілках звертаються не до заступників - а до голови, або це приват-візит. Мене особисто ти повідомила смс після 22 в ніч, коли я інтенсивно взялася допомогти всім, хто того потребує, доставити в музей роботи, про те, що у нас гості будуть. і я ото сиджу і чекаю деталей. Тим не менше, ми раді гостям, які до нас так дружньо ставляться, покажемо їм виставку і створимо атмосферу тепла.

я слабо зрозуміла фразу про "презентацію їхніх робіт". Мені здавалося, ми домовилися, що ми клубом святкуємо НАШ ювілей, і що ми це питання остаточно вирішили. Будуть тематичні імпрези, будуть інші акції - будуть спільні презентації. Ніхто не ходить на день народження до інших, приказуючи: гляньте, я класний молодець. Вибачайте, але обіцяти щось від імені клубу було самоуправством.


 
ОксДата: Середа, 14.09.2016, 23:22 | Сообщение # 137
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
vecna, дякую. використаємо з толком і користю для загалу.

 
ОксДата: Середа, 14.09.2016, 23:33 | Сообщение # 138
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Народ, я чим далі, тим менше розумію. у нас будуть гості? ми звісно приймаємо.. але чомусь мені здається, хтось від клубу їм пообіцяв стенд, чи презентацію тощо? на червневій зустрічі це питання з повістки і актуальності було зняте, і некоректно це перегравати за добу до виставки. Якщо раптом намічається непорозуміння  - прошу написати тут або в особисті повідомлення. я сама сконтактую з гостями і принесу вибачення за недорозуміння.

І нагадую ЗАСТУПНИКАМ, що всі питання подібного роду вирішуються не через смс, не натяками на форумі, а на зустрічі або у оперативному телефонному порядку зі спільнотою. не бачу у нас недієздатної голови - хворої, кривої чи відсутньої, за яку хтось приймає рішення. Можете мене облаяти. і зі мною не розмовляти.


 
SunflowerДата: Четвер, 15.09.2016, 00:40 | Сообщение # 139
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 6  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Оксаночко, я передивилася всю нашу тему, присвячену виставці. Я не бачу ніде фрази про те, що гості претендують на стенд для представлення своїх робіт. Ми це питання зняли ще на початку літа. І якщо я правильно зрозуміла, гості приїздять у п'ятницю зранку, а формування експозиції буде в четвер. То про який стенд для гостей
взагалі може йти мова? Так що ти не переживай. То треба ще клубні роботи спершу вмістити)

А от слово надати гостям - то святе. Ти ж заплануєш когось із львів'ян до виступу, правда?

У п'ятницю в мене пари до 14 години. Я максимум, що зможу з себе вижати - це приїхати на таксі з Федьковича. Не раніше, ніж 14-15. Як тільки приїду - допомагатиму чим скажете.

Наталю, сподіваюся, що в нас завтра при монтуванні виставки не випливе десяток робіт абсолютно чужих нам людей, заради яких доведеться відкидати напрацювання учасників клубу? Власне мене це вже починає дратувати. Я особисто завтра пройдуся по експозиції і перевірю етикетки до кожної з вишивок. Якщо таки випливуть чужі роботи, заставлю зняти! Бо це питання честі та показник поваги до голови й учасників клубу, + грубе порушення субординації! Ми ж наче це питання закрили ще в червні. Тут в чаті опісля того давнього обговорення ні слова не було, що в музеї будуть ще чиїсь чужі роботи. До хороби!, й так принесли нашого всього дуже багато, самі ж знаєте, що під питанням чи помістяться всі наші роботи. Якщо це виставка клубу, то давайте виставляти наші роботи, а не піарити чиїхось друзів-знайомих!


Сообщение отредактировал Sunflower - Четвер, 15.09.2016, 01:24
 
lidiya9Дата: Четвер, 15.09.2016, 07:27 | Сообщение # 140
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Ситуація цікава звісно, я не проти гостей, але ми з літа збираємось обговорюємо, плануємо...
Напишу грубо, але як є, оргвнесок платимо, оплачуємо фуршет, афіши, презентації... Для мене особисто це підсувкова виставка досягненя учасниць клуб за 5 років, наші проєкти спільні...
Складаємо програму, так би мови свято для своїх, вірніше для себе для дівчат, і як мені здавалося подруг з Вечорниць. Треба діяти узгоджено. Хто як може так і долучається, допомагає в організації нашого свята нашої виставки


 
nosiknataДата: Четвер, 15.09.2016, 07:34 | Сообщение # 141
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Розслабтеся, шановний оргкомітет! Попийте водички чи ще там чогось:))
 Заступник на даний момент був один - я, але нічого, втрату посади на яку я добровільно зголосилась я якось переживу. Тим паче, що вакантним місце довго не буде - кандидатури більш ніж достойні, у нашому клубі будь-хто зможе так як я виконувати ці обов"язки( або вже виконує). Погано це чи добре було протягом цих років - судити не мені. Робіть краще!

Приват-візит?самоуправство? про що йдеться? І так, звичайно, людський фактор ніхто не відміняв, але "радість" тут слово недоречне, вибачте:)))


 
vecnaДата: Четвер, 15.09.2016, 08:41 | Сообщение # 142
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
nosiknata, з ялинкою допоможу.

 
lariskaДата: Четвер, 15.09.2016, 10:34 | Сообщение # 143
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 1
Статус: Offline
ДІВЧАТА, якщо ви не перестанете огризатися одна до одної, виясняти хто більше зробив, і хто важливіший, і ділитися на табори хто за кого - то ця виставка може статись заключною для клубу.

Давайте всі попємо валерянки, заспокоїмось, і з честю пережевемо ці два дні!
 
SunflowerДата: Четвер, 15.09.2016, 11:22 | Сообщение # 144
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 6  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Водички попила. Наразі спокійна як двері.

У мене по виставці є тілько одне прохання. І це прохання до Наталі - жодних чужих робіт на виставці. Бо для мене то буде чіткий показник, що ми всі собі домовляємося, балакаємо, узгоджуємо (маються на увазі учасниці клубу, а ми всі однаково достойні і поважні люди, варті того, щоб бути почуті). А потім БАЦ! і Наталя робить собі як хоче і не так як домовилися. Не красіво!

Інших зауважень чи претензій у мене ні до кого нема. Ні по роботах, ні по розміщенню чужих-власних картин в експозиції.
 
vecnaДата: Четвер, 15.09.2016, 19:46 | Сообщение # 145
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
Sunflower,Дівчата! Тепер на кінець скажу я.Все почула і сьогодні побачила.Зробила з усього висновок.Роботи Наталиної мами та сестри  не лишні.Оскільки було сказано раніше, що роботи родини привозити.Слава богу ,що я не пенькала  роботи своєї сестри.Якщо ти була в оргкомітеті і вважала ,що не все має бути на виставці ,треба було сьогодні прийти і сказати, що ти би хотіла бачити.Завтра ти нічого знімати не будеш.Таню!.Тобі на майбутнє.трошки спокійніше до всіх.а то через твої попередні дописи всі пересварились.і повір у мене навіть було бажання не приймати участі у цій виставці. Якось би пережила.

Наталя є поки що заступником клубу.І її думка є дуже важливою.Пригадайте всі- до кого ми біжимо за порадою?

Львівянки нагадаю є нашими колегами по клубу(львівська гілка)їх роботи нікому би не завадили на окремому стенді.Так багато хто з митців робить.Дає на відкриття ,а після забирає.Але це таке -проїхали.
Будуть виставки по Гарасу я так думаю їхніх робіт більше не буде(про це я сьогодні сказала Оксані)А там є що подивитись.

На рахунок організації нашого заходу.
Я не знаю як хто але я не звикла відкладати все на останній момент.Все те ,що Ви робите цей місяць можна було зробити ще пів року тому.І зараз без усілякої бігани і браку часу прийти на виставку..Проте ,що буде виставка знали рік тому.

Тепер про музей.
дуже хвалений музей, але як скрізь. організація ноль.на виставку було сказано нести все.для чого,.щоб однієї мадами окремий стенд і оформлення цілий день,.а роботи яких ще ніхто не бачив і думаю всім би було цікаво побачити в сторону, бо багато.Проект Наталі ялинкова іграшка -в прольоті.А він діє 5років і не закритий.То які здобутки ми показуємо.
Завтра буде день і нові події для роздумів.
Лариса права-ця виставка може стати останньою.
тепер можете висловлюватись всі хто хочете.Я прочитаю все.І додам до висновків.


 
nosiknataДата: Четвер, 15.09.2016, 20:13 | Сообщение # 146
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Всім бажаю відпочити і з гарним настроєм прийти на відкриття!
Особисто у мене - все. Крапка.


 
ОксДата: Четвер, 15.09.2016, 21:18 | Сообщение # 147
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
vecnalariskanosiknataSunflower, і всі інші. Давайте-но вже нарешті, заспокоїмося.
З усього прожитого треба робити якісь висновки і або рухатися далі, або замикатися у собі і сидіти, пересмаковуючи образи.

По-перше, я впевнена, що Таня не мала на увазі роботи Наталки чи її мами. роботи мами, бабці, доньки чи сестри було узгоджено на загальних зборах у червні вважати фактично клубними і не обмежувати. це чули всі, і прийняли до відома усі. Оскільки Таня у нас - людина відкрита і пряма, не бачу нічого у її тексті образливого, людина висловилася на рахунок робіт гостей.

По-друге, давайте все-таки домовимося за якийсь етикет. Де ви бачили у організації, щоб вся вона і голова в т.ч. у вигляді смс чи короткого повідомлення взнавав "у нас будуть гості"? Я розумію, що ми друзі, і багато формальностей спрощено, але ж давайте поважати ту купу обов'язків, які ви на мене поклали, і моє право на першочергову інформацію з приводу того, що планується серед нас.
Тему експозиції робіт учасників з іншого міста обговорювали бурно у червні. Було більше 2ніҐ", ніж "так". Наталка була на зустрічі, руба сказала "тему закрито", і на тому ми вважали, що вона вичерпана. Без образ, самі гості, приходячи до установи чи гурту, із відчуття етикету мали б спитати думки загалу. І сама Наталка! мала б ім порадити чи відповісти, що вона не може розписатися за весь колектив і за мене, тому вона наприклад, "за", максимально сприятиме, але доцільно спитати і інших. Особисто написати голові клубу чи зателефонувати, і вже вона потім спитає свій колектив. Це мудро, це правильно, це цивілізовано. Я дуже поважаю колег. справді. з однією милою пані мала нагоду спілкуватися. І мені прикро наткнутися на такий вияв банального безкультур'я від людей з такого великого культурного центру західної України. Я б не хотіла думати, що Наталка переконливо поважала можливим розписатися за нас усіх і вирішила все сама, хоча ніде правди діти, я краще напишу правду, ніж злукавлю: на мою думку, у Наталі сильний характер, але ще сильніший гонор, і визнати, що переборщила, їй вкрай нелегко.

І взагалі, допоки ми не навчимося цивілізованих стосунків, про яку Європу може бути мова?

Третє. монтаж виставки теж багато чого показав. Звісно, я буду розмовляти про це на зустрічі, але по-доброму, без шуму. У переважної більшості учасниць я побачила абсолютну емпатію до інших,робіт, бажання все владнати, допомогти і підписати, незважаючи на те, чиє воно. На жаль, таку позицію розділили не всі. Тому думаю, ми просто обговоримо в дружній атмосфері, що має бути "один за всіх", і що не може бути персональних стендів чи сторінок на загальній виставці. Сподіваюся, моя позиція відображає думку більшості.

Хто поставить крапку, а хто - кому, покаже час. Наша справа - будувати щось хороше. Взагалі рік сумбурний. то нас лихоманить, що хтось щось не відвідав. ТО що хтось менше активності проявив. Чи якісь особисті мотиви. Ті, кого бачу чи чую частіше, зі мною то ділять, я переживаю, виходить криво. І вже доходило до того, що я за день чула від людей протилежності такі, що хоч розірвись. Тому емоції треба залишити збоку. Дружити - щиро. не судити, хто більше, а хто ні. Хто як може, люди, то життя. Я оглядаюся на 5 рокіВ, і часто не можу згадати глибинної причини, яка стоїть гострим каменем у нашому житті. це кумедно, сваритися чи мати неприязнь до чогось невідомо чому. Ну хіба ж ні?


 
ОксДата: Четвер, 15.09.2016, 21:22 | Сообщение # 148
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
У нас є хороший привід зустрітися. наші дівчата провели переговори  - як домовлялися - з купою фірм. Мушу визнати: респект Лідії Шеленко, я було
опустила руки, дивлячись на різні хвилі в клубі, але вона не дала мені
розкиснути, і взялася за цю справу, як належить. у анс є більше 10
спонсорів, які надали продукцію в якості презентів і призів. Думаю, що
кожній учасниці дістанеться щось цікавеньке.

На жаль, третина добра ще мандрує, і щось приїде навіть на тому тижні.
Тому звертаюся до загалу: як ви думаєте, роздамо сюрпризи на зустрічі, чи таки тягнути на завтра в суматоху?
З нас фотозвіт, не дуже хочеться зволікати.... є пропозиція зустрітися або в цю неділю, або вже чекати планової зустрічі...

Взагалі краще було би в цю: у народу купа оргвитрат, і треба їм все компенсувтаи

І ще одна новина: щоб у анс не виникало думок, хто, скільки, куди, чому - оргвнесок музею я беру на себе повністю без відшкодування його мені клубом. Хочеться зробити хоч мінімальний сюрприз колективу з нагоди такої дати. кажуть, що в сім ї молодій теж 6 рік критичний smile - ну просто-таки як у нас. може, 7-й буде легшим. В будь-якому випадку, двері клубу завжди залишаються для всіх відкритими smile

Чекаю дописів з приводу зустрічі щодо сюрпризів від спонсорів.


 
ОксДата: Четвер, 15.09.2016, 21:28 | Сообщение # 149
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
vecna, щодо музею. на жаль, у місті вибір обмежений, і все пізнається  у порівнянні. Були в краєзнавчому - хотіли в Художній. тепер побували в художньому. маємо шанс оцінити, подумати, і на потім собі вже зі свого досвіду вирішувати, що нам годиться, а що ні. Справді, не спробуєш сам - не збагнеш.

За ялинку шкода. Принаймі ви, Галю, бачили, що я не тільки не проти, я просила всіх, кого можна було. завтра ще спробую добратися зранку до музею і прослідкувати, щоб роботи були на стендах по максимуму. особливо тих скромних умілиць, які не мають хисту до самопіару і які мало де виставляються, або й взагалі вперше.


 
lariskaДата: Четвер, 15.09.2016, 22:07 | Сообщение # 150
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 1
Статус: Offline
Люди, дійсно, можна зустрітись у цю неділю, певно, що з фінансами потрібно розібратися. Але можна хоч раз не на 11, а десь біля 13??
 
Форум » Наші виставки » Виставка » виставка-2016 (5 років клубу, місту своєму творчість присвячуємо)
Пошук: