[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Наші виставки » Виставка » виставка-2016 (5 років клубу, місту своєму творчість присвячуємо)
виставка-2016
ОксДата: Четвер, 15.09.2016, 22:54 | Сообщение # 151
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
lariska, та чого ж не можна. якщо спільнота згодна. гляньмо, яка буде погода, і думаймо, де.
Хто мав витрати - приготує чеки. або просто записи, за що і скільки.


 
SunflowerДата: П`ятниця, 16.09.2016, 00:30 | Сообщение # 152
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 6  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Було ще на початку літа обговорено, що родинні роботи беруться в повному об'ємі. То ж про роботи мами, сестри, тата, брата, бабки чи ще когось я не писала.
Львівські колеги могли б виставити свої роботи на стенд, якби на початку літа ми домовилися. що вони це робитимуть. Домовленості не було, на цьому поклали крапку. Чому повертатися до того, що вже було закрито? В чудовій манері - просто поставити перед фактом - роботи будуть. А-ля: "Ви собі думайте, а я собі знаю".

На рахунок прийти на монтування. Я справді планувала прийти і допомогти хоча б чимось, але робота є робота. Отримала після занять термінове завдання, яке потрібно було виконати до кінця робочого дня. Так що не склалося. На завтра так само - зранку маю пари, відтак засідання кафедри. Сподіваюся, що до 14-30 зможу вибратися з кафедри.
 
IriskaДата: П`ятниця, 16.09.2016, 18:19 | Сообщение # 153
Соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 4
Статус: Offline
Молодий буковинець - http://molbuk.ua/chernov....to.html

 
lidiya9Дата: П`ятниця, 16.09.2016, 19:13 | Сообщение # 154
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
У мене шикарні новини, ще одна фірма зголосилася підтримати А-Строчка))) Всі призи на зустрічі поділемо)))

Додано (16.09.2016, 19:13)
---------------------------------------------
Але ж ми молодці)))


 
IriskaДата: П`ятниця, 16.09.2016, 19:27 | Сообщение # 155
Соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 4
Статус: Offline
Так, просто умнічки! Все було на висоті, на мою скромну думку :-) Лідо, з твого "малого" фотки ;-) Мої рідні дуже чекають їх)

 
lariskaДата: П`ятниця, 16.09.2016, 19:33 | Сообщение # 156
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 1
Статус: Offline
Дівчонки - ми це зробили, хто більше, хто менше - але УРА!!! УРА! УРА!
Але подивіться хто прийшов на відкриття - де ті запрошені посадовці, і виробники, і активісти.? Це ще раз доказує - наші рідні, близькі друзі і особисті знайомі - це найкраща підтримка!!!

Додано (16.09.2016, 19:33)
---------------------------------------------
До речі пан Курко подав гарну ідею  на рахунок петиції, одже це наступний крок, не розслаблятися

 
IriskaДата: П`ятниця, 16.09.2016, 19:44 | Сообщение # 157
Соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 4
Статус: Offline
Доречі, так! 250 голосів не так вже і багато. Я думаю ми за дні 3 їх наберемо)

 
ОксДата: П`ятниця, 16.09.2016, 21:33 | Сообщение # 158
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
lariska, зізнаюся: ми жодного посадовця не покликали smile вирішили зробити чисто сімейне свято. а ідея Ярослава Степановича чудова, давайте подумаємо. в мотивації напишемо, що клуб для міста і справді унікальний, некомерцінйий, і нам ніде дітися

 
ОксДата: П`ятниця, 16.09.2016, 21:40 | Сообщение # 159
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Iriska, ох. добре . я оце зараз дивлюся фото, ви такі всі красуні, ну молодці. а в мене на писку і всюди чітко видно сліди недосипу і того, що в поспіху забули весь набір для наведення краси. ну гай, вже так і буде

 
IriskaДата: П`ятниця, 16.09.2016, 21:43 | Сообщение # 160
Соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 4
Статус: Offline
Окс, дивилась Репортер? Ех, з контексту вирвали)) І в кінці так погрожуючи, типу "ще й наваляють якщо щось не так" кумедно))

 
ОксДата: П`ятниця, 16.09.2016, 21:46 | Сообщение # 161
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
не, не дивилась. цнаваляють? хто кому
це певно, ти казала, ти валяеш


 
IriskaДата: П`ятниця, 16.09.2016, 21:57 | Сообщение # 162
Соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 4
Статус: Offline
я сказала, що допоможуть дружньою порадою або критичним зауваженням - і цим обірвали моє інтерв`ю, і це виглядало погрозливо)))
я і сміюсь, як продовження -  а якщо що то ми ще й наваляємо :-)


 
ОксДата: П`ятниця, 16.09.2016, 22:20 | Сообщение # 163
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Iriska, ну, гуд

 
vecnaДата: П`ятниця, 16.09.2016, 22:37 | Сообщение # 164
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
https://www.facebook.com/CZARTMU....theater

 
ОксДата: П`ятниця, 16.09.2016, 23:03 | Сообщение # 165
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
vecna, дякуємо... треба терміново відіспатися smile

 
ОксДата: П`ятниця, 16.09.2016, 23:05 | Сообщение # 166
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Є пропозиція, фото вантажити на фейсбук. у подію. або сюди. велике прохання: передивляйтеся, не тільки на своє зрображення, а й на естетику. десь хтось кривий, чи з ротом розкритим, то не кладіть таке, добре? будьмо гуманістами не лише до себе

 
lidiya9Дата: Субота, 17.09.2016, 08:06 | Сообщение # 167
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Ось таке привітання надійшло вчора від СБсолес
Вітаємо з першим ювілейчиком.

Творчих звитяг і душевного спокою!
*************************************
Успіхів, з повагою БС "Солес.


 
ОксДата: Субота, 17.09.2016, 08:49 | Сообщение # 168
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
lidiya9, дякую! вони таки молодці, сподіваюся, нашим сподобається те, що надіслали :)

_______________________
Шановні подруги, ми таки молодці, все зробили - справилися. В цілому ніби так непогано вийшло. (Завтра додрукую лейбочкина ті роботи, які залишилися непідписаними, іще раз сфотографуємо зал).
звісно, не обійшлося без нюансів більших чи менших, десь щось не зовсім так, як би хотілося, як у оргкомітету, так і в учасниць чи в музеї. Але пропоную наразі зберегти атмосферу нашого невеликого свята.
Пропоную утриматися від критики будь-кого чи навіть самих себе smile , не іронізувати тощо. всі ми молодці. Виробничі моменти, заувадження, враження - добрі і не дуже - прошу собі десь занотувати, щоб нічого не загубилося (ми мусимо тільки вдосконалюватися), і в дружній конструктивній обстановці все відкрито обговорити на засіданні клубу 25 числа.


 
nosiknataДата: Субота, 17.09.2016, 09:22 | Сообщение # 169
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
дівчата, де подівся мій пост? я подякувала голові клубу та оргкомітету - подяка не прийнята?

 
vecnaДата: Субота, 17.09.2016, 10:47 | Сообщение # 170
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
привіт усім!

зранку мені вдалось прочитати допис Наталі!дійсно.чому видалили.?
напрошується питання № 1
хто на форумі модератори і хто має право правити чи видаляти пости.?образливих фраз у цьому дописі не було.

наступне .дівчата прошу всіх чесно написати свої думки з приводу поведінки Олени.щось бачила я, щось бачили Ви.в день відкриття виставки багато хто з Вас мені особисто висловив свої обурення.це напевно томущо Ви знаєте, я цього факту замовчувати не буду.не знаю як Вам, але мені це вже надоїло(мя'ко кажучи).головою клубу колись давніше було сказано, що ця людина піарить клуб.я скажу, що ця людина піариться на цьому клубі. зайшовши на її сторінку ФБ я побачила лиш два фото які стосуються клубу.можливо треба на цьому ставити жирну крапку.ЯК ВИ ДУМАЄТЕ!!!прошу усіх чесно висловити свою думку.для чого це треба.на 25 число назначено зустріч.тиждень великий.до неділі далеко. мало що у кого може трапитись.тому думка всіх повинна бути врахована.якщо Олена на зустріч не прийде то і її поведінку поза очі ніхто обговорювати не буде.і це питання знову зависне у повітрі.
проте що мені не сподобалось я скажу. прямо з входу на виставку -бац чотири подушки .і особистий стенд(правда поміняли серветки.)
 
ДЛЯ ТОГО ХТО ВИДАЛЯЄ ДОПИСИ!мій допис має копію і буде виставлятись до тих пір поки всі не прочитають ,або надішлю всім учасницям клубу приватно.
останнім часом наш клуб мені став нагадувати державу в мініатюрі.свати, куми, знайомі- це коалійія.не згодні-опозиція. я розумію що я у жорсткій опозиції.

Оксано! чому ти пишеш що не треба себе критикувати.Треба. ми мусимо тягнутись до кращого.вичищати з клубу весь негатив.і всі у клубі
повинні бути рівні.
чому я пишу проце все зараз.щоб наше засідання не перетворилось на балаган і на нас не здивлялись люди.

відносно зустрічі. її треба переносити в центр міста.так буде зручно всім.


 
lariskaДата: Субота, 17.09.2016, 11:02 | Сообщение # 171
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 1
Статус: Offline
Не знаю, де пост, але я теж приєднуюсь до подяки для організаторів - все пройшло добре!
 
lidiya9Дата: Субота, 17.09.2016, 11:36 | Сообщение # 172
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
vecna, Олена не командий гравець.... До речі, вчора Володарка Санти, теж вирішила що вітатися це не для неї то, за то істи і пити на фуршеті в неї вийшло...

Додано (17.09.2016, 11:36)
---------------------------------------------
Дівчата, давайте не будемо сваритися, ми вже всі одна команда, і об'єднанні голкою)))




Сообщение отредактировал lidiya9 - Субота, 17.09.2016, 13:00
 
IriskaДата: Субота, 17.09.2016, 11:39 | Сообщение # 173
Соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 4
Статус: Offline
Любі дівчата! Я б хотіла скромно нагадати що це відкрита тема. І будь-хто, навіть не зареєстрований користувач може зайти і почитати все що тут ми пишемо.



Сообщение отредактировал Iriska - Субота, 17.09.2016, 21:54
 
nosiknataДата: Субота, 17.09.2016, 11:56 | Сообщение # 174
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
100% Іро! Підписуюсь під кожним словом!!

Ще раз напишу подяку, раз мій пост десь пропав - Дівчата-організатори! Ви дуже постарались! Дуууже приємно було побачити всіх запрошених вами гостей, які відвідали наше зібрання, а також у приватному порядку висловились мені, чи згодом, в мережі, написали свої відгуки,чи залишили коментарі у Книзі! Окремо хочу зауважити, що більшість цих людей вперше знайомиться з вишиваними виробами у такому маштабі,і аж ніяк самостійно не вишиває, дехто робить лише перші кроки бісером -  і прийшли вони всі,щоб нас підтримати! Це, а не будь що інше, має бути рушійною силою для клубного розвитку!
Я  - клуб не покину, обіцяю це всім цим людям і сама собі!

п.с. Мій син запитав мене про мої нагороди під аватаром - "Перший зареєстрований" 25.03 2011 р. 22.26

п.п.с. я з  Галею згодна, хоча - такою поведінка була завжди і такою і буде. Люди в такому віці не міняються.




Сообщение отредактировал nosiknata - Субота, 17.09.2016, 14:55
 
vecnaДата: Субота, 17.09.2016, 13:22 | Сообщение # 175
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
lidiya9, не командний але центровий.
Iriska, ця тема повинна була би бути закритою.виходить так -те що треба закрити- відкрито,а те що мало би бути відкрито-закрите.


 
Форум » Наші виставки » Виставка » виставка-2016 (5 років клубу, місту своєму творчість присвячуємо)
Пошук: