[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 9
  • »
Форум » Наші виставки » Виставка » виставка-2016 (5 років клубу, місту своєму творчість присвячуємо)
виставка-2016
lidiya9Дата: Середа, 01.06.2016, 10:19 | Сообщение # 26
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Я приймаю участь в виставці!!! З радістю візьмуся допомагати))) Але ще раз наголошую, що необхідно визначитися з участниками та роботами. Зустрітися і розподілити хто за що буде відповідати. Це має бути клубна витсавка отже і підготовка та організація теж клубні!!!!

Додано (01.06.2016, 10:19)
---------------------------------------------
Ще питання нас близько 20 учасниць, відписалося лише 6-7???


 
SunflowerДата: Середа, 01.06.2016, 12:11 | Сообщение # 27
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 6  +
Репутация: 5
Статус: Offline
О, я теж мала написати. Я з радістю прийматиму участь у виставці. Охоче допомагатиму, чим зможу і в чому тямлю.

Оце подумала, що ми ж не обмежуємося тільки вишитими картинами, правда? Іриска може представити свої чудові фетрики, Анжела і Галя - плетені гердани, Оля (Моргун), якщо захоче - чудові роботи в техніці бісероплетіння. Що думаєте?

Дуже сподіваюся на діалог з Галею і Наталкою. Галю, повторюся - коли у племінника весілля? Нам і справді треба зібратися всім гуртом. Впевнена, що ніхто не матиме "принципових проти" перенести дату зустрічі. Якщо так - геть таки нема можливості зустрітися на вихідних, можемо зустрітися на Гравітоні меншим клубним складом - про виставку треба балакати предметно, розподіляти завдання між учасниками, прикинути якийсь кошторис... ну і все решта, про що вже писалося.
 
IriskaДата: Середа, 01.06.2016, 13:54 | Сообщение # 28
Соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 4
Статус: Offline
Я викладанням фото в усі можливі теми, думаю вже підтвердила бажання взяти участь у виставці.  smile Звісно, чим зможу, допоможу! (як і завжди).Було б чудово зустрітись і розподілити, хто за що відповідальний

 
morgunДата: Середа, 01.06.2016, 17:01 | Сообщение # 29
Новачок
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 0  +
Репутация: 1
Статус: Offline
Прочитавши усе написане, мене не полишає думка: "Дівчата, давайте жити дружньо!"
А тепер по суті. Я з вами півроку і досвіду організації та участі у виставках в мене нуль.
Щодо персональної участі: готова представити свою вишиванку, яку всі бачили, та дві картини по Гулліверу та лілліпутах. Можливо довишиваю ще дві роботи. Готові роботи протягом тижня обов'язково сфотаю і виставлю на форум. Якщо бісерні прикраси підходять для виставки - можу їх виставляти. Якщо мої роботи підійдуть для участі у виставці - добре, ні - я не ображуся, бо: 1) я з вами не через амбіції; 2) прекрасно розумію, що більшість з вас набагато більше напрацювала робіт і заслуговує на презентування клубу.
В чому я впевнена, так у тому, що хочу допомогти з організацією виставки. Можете мене завантажувати.  
Побувавши на Вишиваному дивотворі, розумію, що презентація має бути достойною та недовгою, макисмум 1 година. Не потрібно роздачі "слонів" у вигляді подарунків та оголошення формальних подяк від місцевих очільників, але треба пороздавати якомога більше запрошень друзям клубу та "навоколовишивальним" діячам. Навіть якщо прийде половина - і слова, що прозвучать, і присутній контингент буде більш щирим і приємним. Невеличкий фуршет - хороща ідея.
Неодмінно треба представити на виставці найбільш потужні клубні проекти.
І саме головне, давайте зустрінемось невдовзі якомога ширшим складом для того, щоб усе обговорити.
 
OlhaДата: Четвер, 02.06.2016, 20:14 | Сообщение # 30
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 8  +
Репутация: 5
Статус: Offline
А тепер вставлюсь і я. smile Вибачте, що раніше не мала можливості. І що не мала можливості прийти на зустріч, бо потрібно було дитину зібрати і відправити на змагання, просто фізично не вписувалась у часові рамки. Це певно вперше за роки 1,5 так сталось...

По-перше, що мені хочеться сказати насамперед (пишу жирним шрифтом, бо то так мені аж кричиться) - "ДІВЧАТА, ВИ ЩО ПОДУРІЛИ!!! ПРО ЩО СУПЕРЕЧКА МАЛО НЕ ДО БІЙКИ?! Ми всі думаємо про одне і те ж, кожен хоче як краще! То чому сприймаємо персональні думки як камінь кинутий у ваш город?!"

Далі, "ТАК. я теж прийматиму участь у виставці! і так, я готова усім чим зможу допомагати."

Далі, як то кажуть "устами младенца глаголит истина!" Це я про пост Олі morgun трошки вище. Вона людина нова, але все побачила і зробила дуже правильні висновки! Цілком і повністю підтримую!
Якщо конкретніше, то я теж за те щоб запросити якомога більше людей, які мають стосунок до нашого з вами хоббі - власників і працівників магазинів, багеток, мерів-перів і т.д. Будьмо вищими!..

Додано (01.06.2016, 21:12)
---------------------------------------------
ЩЕ, щоб не видумувати що писати процитую Iriska, бо і тут повністю згодна : "Треба запрошувати всіх і вся, щоб про нас чули, про нас знали і про нас
говорили. І байдуже як будуть говорити, і байдуже що будуть говорити.
Повірте, якщо про нас говорять - то ми існуємо. І зовсім не важливо, чи
будемо ми потім з тими людьми співпрацювати, чи ні. Треба бути вищими за
всякі неприємні ситуації, що були у житті клубу раніше."
НЕ обов"язково персональним паперовим запрошенням, але приміром через ФБ чи в усній формі таки запросити бувших учасниць клубу. Хто б там що не поділив (не так глянули, не так сказали), будьте вищими і за це!

Додано (01.06.2016, 21:17)
---------------------------------------------
А на рахунок назви виставки, мож і не пам"ятаєте, але то я її колись (на самому початку задумки) озвучила, тому само собою підтримую.

Ага і ще, моя дочка як-не-як майбутній видавець і зробити макет плакату чи буклету це не проблема, тому всі ідеї можемо втілити!.. (щоправда або до 6червня, або вже в липні-серпні)

Додано (01.06.2016, 21:19)
---------------------------------------------
Щодо зустрічі, можна зустрітисьі двічі в цьому місяці якщо є така потреба smile

Додано (02.06.2016, 20:12)
---------------------------------------------
Попросила свою Таню, щоб зробила зразок фону плакату про нашу виставку. Ось що вийшло:



в маленькому форматі виглядає не так як у великому (текстура фотки під гобелен)

Додано (02.06.2016, 20:14)
---------------------------------------------
Можна і щось інакше придумати, пропонуйте ідеї, чи фото для фону.
Хто приблизно накидає текст для надпису? Чекаю реакції.


 
SunflowerДата: П`ятниця, 03.06.2016, 07:47 | Сообщение # 31
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 6  +
Репутация: 5
Статус: Offline
По тексту я не знаю що написати. А по фону - мені здається, що задумка цікава і можна її взяти за основу. Боюсь, щоб на фоні міста не загубились букви - може фон трохи висвітлити? Тільки орнамент не чіпати - хай буде контрастно яскравим. Все одно треба буде так робити надпис, щоб на нього літери не заходили.

Тепер подумала, а немає фотографії з Музеєм, в якому має бути виставка? Може її фоном? Але зрештою підходить будь-яка світлина Чернівців, при нашій назві виставки)
 
OlhaДата: П`ятниця, 03.06.2016, 15:25 | Сообщение # 32
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 8  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Sunflower, воно не дуже темне в результаті (але при потребі можна й підсвітлити), та й букви можна контрастні зробити.
МоОже хтось підкине інші класні фото, бажано свої, щоб поважати авторство.


 
kashtankaДата: Субота, 04.06.2016, 08:35 | Сообщение # 33
Початківець
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 1  +
Репутация: 2
Статус: Offline
Так, участь приймаю. З радістю допоможу у підготовці. Олю зразок плакату чудовий! Підтримую ідею про додаткову зустріч у червні для обговорення саме виставки.
 
lidiya9Дата: Субота, 04.06.2016, 10:41 | Сообщение # 34
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Olha, шикарний макет)))

 
IriskaДата: Субота, 04.06.2016, 22:07 | Сообщение # 35
Соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 4
Статус: Offline
Так, Олю! Макет чудовий як на мене. Щодо тексту, я б написала якось так "Буковинський клуб сучасної вишивки "Вечорниці"  гостинно запрошує на ювілейну виставку "5 років разом! Рідному місту присвячуємо."
Відкриття 16 вересня 2016 року о 14:00 (наприклад) у приміщенні Художнього музею.
І якесь четверостишшя в тему...


 
ОксДата: Субота, 04.06.2016, 23:34 | Сообщение # 36
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
ага, щодо афіші - подобаэться, місто трохи світліше, усі пропозиції влаштовують

 
Галина0783Дата: Вівторок, 07.06.2016, 12:05 | Сообщение # 37
Новачок
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 0  +
Репутация: 0
Статус: Offline
Добрий день. Я Галя Старинська. Участь у виставці беру, якщо мене новачка берете. Асортимент робіт нестандартний: перешиті старовинні подушки (більше 10), реставровані сорочки (близько 15), гердани (15-20) + коврик + 2 торбини (і те, і те вишите). Картин не маю. Чекаю на фотографувальний пристрій, щоб зробити фото, яких у мене нема. Завантажу у ближні дні, щоб можна було вибрати, що підходить, що ні. Інтенсивно шию ще 3 рушники, сподіваюся встигнути. Підтримую додаткову зустріч у червні, згідна на всі матеріальні внески. Беру на себе розміщення нашої реклами у своїй сфері. Додаткові думки висловлю коли завантажу фото.
 
angelaДата: Четвер, 09.06.2016, 20:01 | Сообщение # 38
Постійний відвідувач
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 0  +
Репутация: 1
Статус: Offline
Доброго дня! Вибачаюсь за мовчання, у виставці візьму участь, як буде можливість сфотографую і я що маю, можу попросити на час виставки подаровані бісерні комплекти. Але, вибачаюсь, на даний час не маю можливості взяти активну участь у підготовці.
 
ОксДата: Субота, 11.06.2016, 13:39 | Сообщение # 39
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
nosiknata, ми про це говоритимемо окремо на зустрічі.
Оскільки всб осінь ми з абсолютною більшістю старожилів клубу обговорювали шанси на виставку і деталі її проведення, за результатом чого було озвучено думку "всі роботи від активістів і мало, на вибір - від новачків" - я в принципі некоректним вважаю залучення не-членів до ювілейної події.
Станом на зараз я так думаю, що у виставці приймуть участь всі заявнені роботи тих, хто з нами хоча б періодами, і хто від ідуші хоче продовжувати дружбу з клубом. З можливістю показу "сімейних" робіт - мами, діток. сестри тощо.

Якщо раптом виявиться, що у нас будуть представлені роботи далеких, не всім відомих друзів (неважно, великі вони чи малі) - я усуваюся на 100% від організації і участі від будь-яких клубних виставкових заходів. У звязку з тим, щоб мої попередні (озвучені в т.ч. і за бесідами з Наталкою) слова про активістів не були некоректністю до всіх наших подруг.

у нас 5-річчя клубу і за і 5 років вишивка за Гарасом - вкрай важлива. але не ключова частина нашого життя. Для виставки з друзями клубу ще буде багато нагод. Засновуймо проект по співпраці, зголошуймося до певних заходів - і тоді вже запрошуйте когось до спільної участі.

а наразі - знайшла-таки, вміють же люди підписувати свої роботи. це камінь не в наш город, це стосується того, як недобре було в музеї до нас і факту, що подібний шаблон можемо взяти на замітку. якщо полистати папку - всюди майже вказано, схема. чи набор. обощо. я б ще додала рік виконання і техніку.


 
SunflowerДата: Неділя, 12.06.2016, 10:15 | Сообщение # 40
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 6  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Наталю, а яке відношення має Львівська колега до нашої виставки? На скільки я розумію, ця людина не має нічого спільного ні з клубом Вечорниці, ні з Чернівцями, котрим ми, власне, присвячуємо виставку. Крім знайомства з тобою.

То як це виходить? Ми відкидаємо роботи учасників клубу, бо вони "не підходять" чи ще щось там - я наразі внятних пояснень не чула. Зате піаримо абсолютно "ліву" людину, бо в неї браслетики за Гарасом. Круто! Виникає питання - у нас виставка присвячена Гарасу? Знову ж таки, може я чогось не розумію, але наразі Гарасівські сюжети - це один з наших клубних проектів - не обійдемося без "коглег"?

Моя позиція - я не бачу змісту залучати роботи людей, котрі не мають до Чернівців жодного відношення. Це наша клубна виставка і в ній по визначенню повинні взяти участь учасники клубу.
Наталю, а чому саме ця колега? Чи не виявиться у тебе ще з десяток інших колег, у яких чудові роботи по Гарасу? Якщо так, то треба тоді всіх із вишивкою по Гарасу запрошувати - наших місцевих. Починаючи від пана Покиданця, закінчуючи представниками Санти - у них же теж щось по Гарасу було вишито. І виставку присвячувати не Чернівцям і 5-річчю клубу Вечорниці.

Це моя думка.
 
ОксДата: Неділя, 12.06.2016, 13:38 | Сообщение # 41
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
НАГАДУЮ: ЧЕКАЮ В ЦІЙ ТЕМІ АБО НА ПОШТУ oksana_mp@mail.ru ФОТО ВСІХ ВАШИХ РОБІТ, ЯКІ ПЛАНУЄТЕ НА ВИСТАВКУ.

 
nosiknataДата: Неділя, 12.06.2016, 14:54 | Сообщение # 42
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline


Прикрепления: 2272630.jpg (25.9 Kb) · 0082513.jpg (237.2 Kb) · 0562263.jpg (273.4 Kb) · 7695525.jpg (296.7 Kb) · 4000741.jpg (48.7 Kb)




Сообщение отредактировал nosiknata - Неділя, 12.06.2016, 14:56
 
nosiknataДата: Неділя, 12.06.2016, 14:58 | Сообщение # 43
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline

Прикрепления: 5628995.jpg (169.7 Kb) · 9665319.jpg (57.4 Kb) · 7072172.jpg (167.4 Kb) · 0935126.jpg (149.5 Kb) · 4507210.jpg (77.2 Kb)


 
nosiknataДата: Неділя, 12.06.2016, 15:05 | Сообщение # 44
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline


Прикрепления: 7087351.jpg (169.7 Kb) · 3830512.jpg (98.0 Kb) · 7681848.jpg (81.2 Kb) · 8726965.jpg (184.0 Kb) · 8139450.jpg (129.2 Kb)




Сообщение отредактировал nosiknata - Неділя, 12.06.2016, 15:06
 
nosiknataДата: Неділя, 12.06.2016, 15:27 | Сообщение # 45
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline


Прикрепления: 9388415.jpg (159.1 Kb) · 8182020.jpg (262.3 Kb) · 1830563.jpg (353.4 Kb) · 9443448.jpg (147.7 Kb)




Сообщение отредактировал nosiknata - Неділя, 12.06.2016, 15:29
 
ОксДата: Неділя, 12.06.2016, 16:21 | Сообщение # 46
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Таксь, від Наталки і Іриски все зберегла

 
ОксДата: Понеділок, 13.06.2016, 21:11 | Сообщение # 47
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
ОТРИМАЛА В ЛІЧКУ РОБОТИ ЛІДИ, ІННИ КАШТАНКИ І ГАЛІ.
БАЧУ НА ФОРУМІ іРИСКУ, НАТАЛКУ І ЛАРИСУ.
ХТОСЬ МАЄ КОНТАКТ З ІННОЮ ТУДАН? ВОНА З НАМИ?


 
SunflowerДата: Вівторок, 14.06.2016, 09:32 | Сообщение # 48
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 6  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Можна спробувати написати Інні через Фейсбук.
Оксанко, я совї роботи скину тобі, тільки розберуся спершу з завданням для Абриса
 
Inna-827Дата: Вівторок, 14.06.2016, 12:13 | Сообщение # 49
Майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 4
Статус: Offline
Я трошки загубилась,але я звами .Зберу фото робіт до купи і скину.

 
Галина0783Дата: Понеділок, 20.06.2016, 11:16 | Сообщение # 50
Новачок
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 0  +
Репутация: 0
Статус: Offline
Скинула частину фото Оксані на пошту. Не можу розібратися, як тут прикріпити фото, підкажіть будь-ласка! Дякую!
 
Форум » Наші виставки » Виставка » виставка-2016 (5 років клубу, місту своєму творчість присвячуємо)
  • Сторінка 2 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 9
  • »
Пошук: