[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Наші виставки » Виставка » виставка-2016 (5 років клубу, місту своєму творчість присвячуємо)
виставка-2016
lidiya9Дата: Субота, 20.08.2016, 13:55 | Сообщение # 76
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Угу))) Напевно всі готуються на зустріч в серпні)))

 
OlhaДата: Понеділок, 29.08.2016, 20:11 | Сообщение # 77
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 8  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Окс, я не розраховувала, що моя відшита "Ратуша" буде на виставці, якщо чесно... це якось не чесно...
якось так виходить, що "без меня меня женили"...  а якщо б її не було в Чернівцях, бо в мене було в планах її подарувати...

Додано (24.08.2016, 15:23)
---------------------------------------------
Перепрошую, що тільки зараз відписала. але коли всі відпочивають, я таки працюю. не бачила дописів взагалі, бо випала з реального життя...

Додано (29.08.2016, 20:11)
---------------------------------------------
Ось так виглядає готовий рекламний плакат в кольорі:



що потрібно можна редагувати


 
nosiknataДата: Понеділок, 29.08.2016, 23:48 | Сообщение # 78
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Оля, я пропоную написати ось так з наголосом на великому слові виставка  і коли її відкриття(передивилась купу афіш з інших виставок):

                         ВИСТАВКА
           з нагоди 5-річниці  створення
Буковинського клубу сучасної вишивки "Вечорниці"

        РІДНОМУ МІСТУ ПРИСВЯЧУЄМО

    урочисте відкриття 16 вересня 2016 року
       м. Чернівці, Центральна площа 10
                  Художній  музей

а далі контактні телефони


 
lidiya9Дата: Середа, 31.08.2016, 08:54 | Сообщение # 79
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Дівчата, давайте визначимося на яку кількість людей розраховувати фуршет.
Друге питання цукерку, скільки видів? Вчора радилася з Богдана мамою, вона запропанувала цукерки Франческа, укр. аналог Рафаело, лише без мигдаля. Іх багато і вони смачні. Фасовка 1,5 кг, це беду 120-140 штук.
Щодо вина, я в ньому абсолютно не розбираюся, тому прошу когось іншого його курити, якщо треба .
Давайте думати, лишилося 2 тижні, завести то все діло я зможу лише в четвер, бо в пятницю всі на базарі будуть...


 
nosiknataДата: Середа, 31.08.2016, 12:10 | Сообщение # 80
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
фуршет я думаю на 25 -30 чоловік, але то трудно сказати -бо не знаємо скільки  людей буде на відкритті. Само собою я можу не їсти якщо буду бачити що бракує - а відвідувачі все з"їдять і вип"ють що запропонуємо:))) не лишиться нічого. Стаканчиків бери штук 100 - іде осінь,зима, нам ще пригодяться на зустрічах...
тільки 1 вид цукерок? можна типу "шарму" взяти трикутничками, або ще "трюфальє" або "венеціанська ніч"

за вино і воду я висловилась, купити його навіть зранку перед відкриттям і принести в музей -  це не проблема.

так а що з сумою оренди? грошей скільки нести і куда?




Сообщение отредактировал nosiknata - Середа, 31.08.2016, 12:11
 
lidiya9Дата: Середа, 31.08.2016, 13:09 | Сообщение # 81
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
nosiknata, проблема в тому що у моїх лише опт. І продажа ящиками, найменше фасавка у Рошена, але там всі цукерки за 100 грн

Додано (31.08.2016, 12:42)
---------------------------------------------
Є ще цікаві та смачні еспресо, Капучино)

Додано (31.08.2016, 13:09)
---------------------------------------------
Дівчата, спеціально сіла і перечитала відписку про участь у виставці, нарахувала 11 (в т.ч. Інна Тудан), бачила фото робот Ані і Ольги Валентинівні, тому пропоную виходити з 13 учасниць виставки. Всі решта, що з травня не найшли час відписатися??? Так не чесно, потім прийти на все готове...Це моя думка.


 
nosiknataДата: Середа, 31.08.2016, 21:31 | Сообщение # 82
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
так, Лідо, погоджуюся з тобою що треба брати дешевші, просто для мене смачна цукерка - це просто шоколадна, а решту не важливо:))

Стосовно учасниць виставки - то так було завжди, і змінити тут щось нереально, - міняй своє ставлення:) Скажу так, - картин та речей особисто у мене буде багато, їх треба привести доставити на 2 поверх, сама я не справлюсь навіть викликавши таксі, треба кооперуватись по двоє-троє для допомоги. Ті люди, що формуватимуть експозицію? хто це? у мене є певне бачення куточка присвяченого новорічним святам, якось би це все узгодити...


 
lariskaДата: Середа, 31.08.2016, 22:26 | Сообщение # 83
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 1
Статус: Offline
nosiknata, не складається враження, що ви вдвох спілкуєтесь у пустоту? wink  
lidiya9, на рахунок франчески ти права - вони легенькі і непогані - а вона буває тільки одного виду? певно треба, щоб зо два-три види цукорок було.

nosiknata, на рахунок експозиції - певно треба питати Окс, вона щось ще казала про те, що невідомо - чи тільки картини, чи ще й рушники, сорочки, подушки і т.п.
 
nosiknataДата: Четвер, 01.09.2016, 10:36 | Сообщение # 84
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
:))))Ларисо, зате з цукерками вроді вирішили:)))
Оксана казала беруть все, що ми принесемо ( вони ж не знають ЩО саме ми принесемо?! такого як ми принесем, їм ще не носили:)))))

п.с. мене так "пре" - когось би відлупцювати, чи шо?:)) це я після першого дзвоника така, -  наші діти вчитимуться разом з верстатами у кабінеті де платна автошкола, з півтисячі гривень принесла з школи додому аж 50..


 
lidiya9Дата: Четвер, 01.09.2016, 11:02 | Сообщение # 85
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
nosiknata, ого((( О це так початок осені

 
vecnaДата: Четвер, 01.09.2016, 16:02 | Сообщение # 86
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
Дівчата! я на рахунок того що музей би хотів від нас бачити. якщо санті можна все то чому нам зась. ми повинні себе відстояти. Наталя правду написала.вони не знають що ми принесемо і такого дійсно ще не було.Памятаєте Богомаз теж казала що ялинка не їх формат. А наступного року вже сама просила одягти ялинку.

 
angelaДата: Четвер, 01.09.2016, 19:35 | Сообщение # 87
Постійний відвідувач
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 0  +
Репутация: 1
Статус: Offline
Якщо потрібно можу купити вино в МЕТРО
 
OlhaДата: Понеділок, 05.09.2016, 18:56 | Сообщение # 88
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 8  +
Репутация: 5
Статус: Offline
З цукерками я ЗА все що запропонуєте. від себе додам, що дуже люблю желейні. вони зазвичай і легкі і не дорогі

щодо вина... не бачу потреби в ньому взагалі, краще вже водичка. але якщо більшість вважає за потрібне, то я як усі.

одноразові стаканчики штук 100 можу організувати (щоб ще на них не скидатись)

lidiya9, будуть тобі і садочки і школи... 450 грн. - це ще скромненько)))))))


 
ОксДата: Вівторок, 06.09.2016, 22:48 | Сообщение # 89
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Таксь, народ, із актуального:
роботи в музей будуть приймати 14-го в період 14.30-16.30, або 15-го зранку.
хто не може завезти ъх туди напряму - везе на вихідних (у неділю) мені додому. у кого шибко багато добра - під'їдемо і підберемо. ВСІХ ПРОШУ ВІДПИСАТИСЯ, ЯКИЙ ВАРІАНТ ВАС ВЛАШТОВУЄ

- внесок платимо у день відкриття.

-відкриття - на 15.00 у пятницю наступну.

- фуршет - можна. що вирішите, те й зробимо. стіл дадуть. коли скажемо. його бажано чимось накрити або декорувати.

- підписи робіт за нами, якщо ми хочемо, щоб було по-нашому. сподіваюся, це не проблема, якщо ви на галлері все підписали, ми справимося.

- афіші - напишу Олі особистим.

- за нами на 1 стор. анотація, яка буде біля залу і яка піде на сайт музею на фейсбук . (зможемо дружо зробити репост) . там має бути класне колективне офто (пропоную щось із 5-річчя) і не менше 1 стор. розповіді, хто ми такі, чого зібралися і навіщо нам виставка. хто береться? зробити оперативно, на завтра

якщо є питання - питайте.


 
lidiya9Дата: Середа, 07.09.2016, 08:17 | Сообщение # 90
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
До кінця дня напишу, мушу порадитися з Бодиком)))

 
vecnaДата: Середа, 07.09.2016, 08:54 | Сообщение # 91
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
сумки, очечник, іграшку (сову), рушнички великодні ,рушники -несемо?З Нової слободи маю чин, покрову/

 
OlhaДата: Середа, 07.09.2016, 20:15 | Сообщение # 92
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 8  +
Репутация: 5
Статус: Offline
vecna, несемо ВСЕ!!! smile

 
ОксДата: Середа, 07.09.2016, 20:36 | Сообщение # 93
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
vecna, беремо все. умова від музею, що картинки мають мати хоч якийсь розмір, а в вітрини піде багато усього.

 
ОксДата: Середа, 07.09.2016, 20:37 | Сообщение # 94
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
ага, була ще пропозиція -прохання надати в якомусь репрезентабельному для експозиції виді самі листівки Господарьова.

я так подумала, нам би мультирамку. або дві. якщо хтось має - зичте. як ні - то скидайте координати магазинів, де є їх великий вибір, я куплю і позичу 1 на виставку

і -  питання відекрите про аннотацію. є якісь ваиіанти тексту, пропозиції?


 
IriskaДата: Середа, 07.09.2016, 22:53 | Сообщение # 95
Соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 4
Статус: Offline
завезу все на виставку. можливо в два етапи - 14 і 15-го. Окс, що таке мультирамка?

 
ОксДата: Середа, 07.09.2016, 23:34 | Сообщение # 96
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Iriska, у тебе гора робіт, ти збери купу на 14-е, давай ми тебе закинемо з ними в один день

мультирамка, - це типу фоторамка, яка складається з фігурно припаяних одна до одної фоторамок


 
nosiknataДата: Четвер, 08.09.2016, 00:00 | Сообщение # 97
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Питання з листівками Господарьова ( доречі,ця серія листівок називається "Прогулянка містом" - пропоную саме так і назвати всі картини, а не "Чернівці у вишивці" як називає серію картин на "дивотворі" санта) я завтра вирішу- їх по-моєму вже не друкують, я спитаю. А самі картини Господарьова пропоную не вішати поруч з нашими, вони великі, купу деталей з боків ми не вишивали, тому оригінали я би казала  на виставку не брати.

 
IriskaДата: Четвер, 08.09.2016, 12:29 | Сообщение # 98
Соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 4
Статус: Offline
Окс, я не знаю чи зможу на 14-те. 14.30-16.30 для мене час вкрай не зручний. Спробую щось придумати.

Мультирамка це щось таке? Можу оті що пусті на 2 фото позичити.




 
ОксДата: Четвер, 08.09.2016, 18:20 | Сообщение # 99
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Iriska, у нас теж все шліфується, мій каже, що завезе все 15-го ближче до обіду
мультирамка - так. але я спробую завтра купити якусь на нашу к-ть сюжетів строгішу


 
СвітланаДата: П`ятниця, 09.09.2016, 01:15 | Сообщение # 100
Новачок
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 0  +
Репутация: 0
Статус: Offline
Я буду виставляти 3 картини, якщо встигну відреставрувати !Університет", буду виставляти 4.
 
Форум » Наші виставки » Виставка » виставка-2016 (5 років клубу, місту своєму творчість присвячуємо)
Пошук: