[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Наші виставки » Виставка » виставка-2016 (5 років клубу, місту своєму творчість присвячуємо)
виставка-2016
OlhaДата: П`ятниця, 09.09.2016, 17:38 | Сообщение # 101
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 8  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Відкритки по Господарьову бачила в кіоску біля університету...Але зможу глянути чи ще є лише в понеділок... А ще купляла їх в "Знанні" в галереї у Наталі

 
ОксДата: П`ятниця, 09.09.2016, 19:42 | Сообщение # 102
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Olha, у мене мають бути, я ж сама сканувала їх на ці схеми

 
Галина0783Дата: Неділя, 11.09.2016, 11:08 | Сообщение # 103
Новачок
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 0  +
Репутация: 0
Статус: Offline
Окс, я завезу роботи у музей у вівторок, можливо щось довезу і в середу. Чи брати реставровані сорочки і маленькі картинки 10 на 10 см, їх у мене 6?
 
OlhaДата: Понеділок, 12.09.2016, 15:49 | Сообщение # 104
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 8  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Галина0783, ми беремо ВСЕ, а музейники корегують

 
nosiknataДата: Понеділок, 12.09.2016, 22:49 | Сообщение # 105
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Галю, ми з тобою говорили про сорочки;і про картинки - якщо вони в рамці з нормальним кріпленням і під склом.
А чого ти везеш роботи у вівторок?? Середа - четвер написано??!




Сообщение отредактировал nosiknata - Понеділок, 12.09.2016, 22:54
 
nosiknataДата: Понеділок, 12.09.2016, 22:52 | Сообщение # 106
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Дівчата, на наше відкриття приїдуть гості зі Львова - троє учасниць львівського клубу "Моє хоббі" проявили ініціативу та вирішили приїхати особисто, щоб нас привітати.
Потяг зі ЛЬвова прибуває на залізничний вокзал нашого міста  о 10.10 в п"ятницю.


 
ОксДата: Понеділок, 12.09.2016, 23:22 | Сообщение # 107
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Шановні подруги, ворушімося з роботами!

Станом на даний час у мене вдома:
- роботи мої
- роботи Тані Никирси 95%
- роботи родини Рогозинських - всі
- мої власні
- клубні радості - "Клуб Вечорниці", якщо ви ще таку штуку не забули
- частина робіт Іріски

Афіші Оля роздрукувала, в музей завезу завтра. Анотацію опрацювали

Запрошення у к-ті 10 шт на руках. Роздаю: Ярославу Степановичу, Миколі Миколайовичу, колективу Мережки і багетки "Алеся", Таня занесе нашій колишній активістці Насті. думаю, віддам одну в магазин "Україночка" - вони щиро просили поінформувати, коли буде виставка. і решту побачимо, що та кому.

візитки обіцяні мені на четвер.

рамки до листівок закуплено, нормальні кріплення у процесі, станом на четвер ранок буде готово. листівки у Олі.

Ліда і Таня  інтенсивно трудяться над створенням і поповненням призового і стимуляційного фонду.

виступати будуть: Пташинська  -  з емоціями, придихом і цитатати, Іриска з презентацією, - не обговорюється.
Оля, Ліда, Никирса Таня по бажанню


 
ОксДата: Понеділок, 12.09.2016, 23:32 | Сообщение # 108
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
чекаю, що там чути з роботами у Каштанки Інни. Решта? хто і коли везе? ті, що у ереду, телефонують попередньо мені. дотримуються часового ліміту і беруть телефон Ольги, яка прийматиме (не в 18.00, і не в 12.00, а строго в 14.30-16.30)

нашу купу, Пташинську з собою здаємо у четвер вранці. хто не може сам - завтра або в середу відводить все мені додому. якщо робіт мало і вони без багета - заберу і в місті.

Нагадую: ВСІ РОБОТИ -КАРТИНИ - з проклеєними ярличками, котрі вам розсилала Ольга. (другий комплект продрукованих ярличків у файлику здаємо окремо, на випадок, якщо у людей у процесі монтажу щось відпаде). прошу розуміти, де схема, де набор, не підбір і т.д. щодо бісерних робіт - заготовка - габардин, атлас чи холст - вказуємо в описі  - бісер, .....

роботи з серії місто: що на роботі, і під нею -
міський ендокринологічний диспансер, вул. Ю.Федьковича.
схема Н.Черепанової за мотивами живопису А.Господарьова.
хрестик, гобеленовий шов, бекстіч

Хто сумнівається - показуєте підписи попередньо мені. або телефонуєте. завтра з 10.30 по 12.00 я на лекції  -трубку не беру. решту часу - милості прошу.

Ярлички до робіт типу дрібности, рушників і сорочок не кріпимо, кладемо кожну роботу у торбинку, і підпис до неї.


 
ОксДата: Понеділок, 12.09.2016, 23:34 | Сообщение # 109
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
nosiknata, вітаємо гостей зі ЛЬвова. одразу шкодую, що особисто ніяк зустріти не зможу.
За відпустку питала - мені відмовлено. у нас по штату навантаження більш ніж на 2 ставки перевищує існуючий штат, одна людина післязавтра покидає нас заради приусових курсів (це додає кожному завдань), і у четвер-пятницю невідворотня перевірка з Києва на мою голову, мене замінити на ній, на жаль, не можна


 
nosiknataДата: Понеділок, 12.09.2016, 23:59 | Сообщение # 110
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Не знаю на рахунок емоцій та "придихів" -  у нас достатньо дівчат для вітального слова.
 Піти на роботу, потім зустрічати в 10 ранку гостей, гуляти з ними по місту, десь нагодувати і все що з цим пов"зано потрібно втиснути в проміжок 4 годин - виступити я можу по своєму проекту - Новорічна іграшка, або по Гарасу сказати.А от надати слово гостям думаю треба обов"язково.


 
ОксДата: Вівторок, 13.09.2016, 00:09 | Сообщение # 111
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
nosiknata, будуть гості по факту - буде слово. а ти у нас найбільш поставлена з точки зору дикції, я чула всіх і кожного і маю звідки оцінити. Оскільки питання все рівно вирішене, прошу тебе щиросердечно не відмовитися зробити таку невеличку ласку твоєму клубу і прочитати щось гарне і натхненне. справді, без жарту, якогось емоційного вірша.
Я сподіваюся, що вклала достатньо зусиль у наше дійство і заслужила на те , щоб ти мені не відмовила?



 
ОксДата: Вівторок, 13.09.2016, 00:13 | Сообщение # 112
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
ага, ще важливий момент. Щоб ми не бігали з грошима у день відкриття, я заплачу оргвнесок самостійно.
Всі решта, хто має витрати, пов'язані з виставкою: прохання зберігати видаткові папері.
Опісля зберемося, зведемо кінці і все вирішимо.

мене цікавлять порівняно учасниці, від яких я так і не отримала фото робіт, і від яких мало що з дописів. як ото вони собі думають стосовно колегіальності  в організації і т.д.? не дуже розумію факту того, що роботи здають, а поваги до наших якихось прохань і узгодженості нуль.


 
ОксДата: Вівторок, 13.09.2016, 00:41 | Сообщение # 113
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
nosiknata, але ну його. дійсно, ти собі матимеш заняття на день, ну чому я тебе мушу мучити? ні - то ні.
ну, подумаємо, хто на себе візьме місію гарно, натхненно, з емоціями прочитати вірша. добровольці є?

що стосується проектів, - подивимося по мірі роздавання запрошень, скільки у нас на що часу. Чи будемо смикати кожного керівника, бо треба анонсувати або все, або нічого, щоб нікого не обділити. а може, обмежимося, і акцент буде на презентації.


 
SunflowerДата: Вівторок, 13.09.2016, 00:43 | Сообщение # 114
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 6  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Оксаночко, нагадую, щоб ти взяла із собою на роботу 3 запрошення - я їх після 5 пари в тебе заберу (то буде близько 16-30). Запрошення 1 - то для багетки Алеся, 2  - Насті, 3 - занесу в Гулівер. Якщо тобі не дуже лежить шлях до Україночки, то я можу їм теж занести - мені від Насті - 2 кроки по дорозі додому.

На рахунок виступу на відкритті - я наразі "розгубилася думками" про що власне говорити... Про клуб? Про те, що є вишивка для нас? Про ті роботи, які виставлені? Регламент? На 2-3 хвилини - буде досить? Якщо зорієнтуєте напрям виступу, можу підготувати "експромт"
 
nosiknataДата: Вівторок, 13.09.2016, 01:32 | Сообщение # 115
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Таню,  - так в Оксани є вірш, щоб читати...

 
lidiya9Дата: Вівторок, 13.09.2016, 08:14 | Сообщение # 116
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Якщо треба, то можу сказати щось)))) Наприкдал як я попала в клуб, я як тепер Вас всіх люблю та ціную)))

Додано (13.09.2016, 08:14)
---------------------------------------------
Окс, завтра всі роботи завезу в музей сама))) Складаю їх в ящики поки)))


 
IriskaДата: Вівторок, 13.09.2016, 10:01 | Сообщение # 117
Соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 4
Статус: Offline
Дівчата, я виступлю, нема питань. Але давайте презентацію окремо пустимо фоном. Нехай зацікавлені люди, дивляться на нас хороших. Згадайте на 5-тиріччі, в нас без особливих розповідей та презенташка зайняла біля півгодини. Ви собі уявляєте гостей стіки маринувати? Тим паче ми самі були проти того. Я можу просто сказати про те як я потрапила у клуб, як багато ми всього зробили за цей час і що ми раді бачити всіх на виставці та будем раді бачити також і на наших зустрічах. І запропоную всім переглянути презентацію з нашими досягенннями. На фоні якоїсь легкої музички. Доречі, якийсь муз супровід виставки буде? Можна організувати, якщо колонки там будуть.
Нехай буде багато різних виступів від учасниць і від гостей, аніж та презенташка забере весь час і люди знудяться. Що скажете? Якщо буде якесь представлення кожної учасниці, хто буде присутній - можу тими віршиками жартівливими кожну учасницю представити, щоб всі бачили і знали хто така.

Кажіть ваші думки, будь-ласка!


 
lidiya9Дата: Вівторок, 13.09.2016, 10:46 | Сообщение # 118
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Iriska, я за призентацію , але не довгу, і дуже хочу щоб був твій вірщ про учасниць, це так гарно)))

 
ОксДата: Вівторок, 13.09.2016, 12:39 | Сообщение # 119
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
nosiknata, вірш не навязую, мається на увазі, що декламуючий умілець вибере його сам. ну. але якщо вибрати моя місія, то подумаю

 
ОксДата: Вівторок, 13.09.2016, 12:44 | Сообщение # 120
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
До уваги всіх6
по презентації: вона буде коротшою. 1. буде щось фонове у вигляді підбірки фото, і 2. буде коротша, до 10 хв, презентація для власне, яка не знудить гостей і акцентує увагу на основних моментах і проектах, а також на учасницях, але трішки коротше (щоб дійсно гості не засумували) .

особисто перевірю по часу

презентація з ілюстраціями мусить бути, хоча б тому, що однотипно про любов до клубу і вишивки ми всім набриднемо, це і так очевидно. а проекти без акценту ніхто не зрозуміє.

На жаль, ми не зможемо представити кожну з нас. якщо виступлять хоча б 2-3 запрошених, представник музею і ми, то ще 17 виступів навтіь по 2 хвилини на вилаз-сповз з місця доповіді і 30 сек слів - то капець.

всім бажаючим точно і по суті виступити прошу готуватися, згадайте, з якими емоціями завжди слово казала Наталка і беріть її виступи за еталон. З розстановкою, як по-писаному :), будьмо готові


 
lariskaДата: Вівторок, 13.09.2016, 21:48 | Сообщение # 121
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 1
Статус: Offline
Окс, У четвер роботи будуть прийматися тільки вранці?, з якої і до якої години?
І ще запитання: як там у музеї будуть знати, хто має принести роботи, може їм якісь списки надати? Я як прийде хтось лівий, як тоді бабуля на нашу виставку по Гарасу?
 
ОксДата: Вівторок, 13.09.2016, 22:09 | Сообщение # 122
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
lariska, я буду у другій половині дня на монтажі. чужих не пропущу, хай вибачають. просто все відкладемо в сторону, якби були сюрпризи.
зранку - це з 9. і до обіду, десь до 13.00 .

Таксь, звітую, отримала роботи Інни (Тудан-Попович) і завтра чекаю до себе роботи Ольги Никирси.
Наталка, я так сподіваюся, не заперечує проти її завезення з добром до музею?


 
nosiknataДата: Середа, 14.09.2016, 00:53 | Сообщение # 123
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Оксано, дякую за турботу! Добро вмістилось в два пакети, але декілька моїх картин все ще в багетці - якось воно буде..
Декілька днів підряд завершую один проект,  - чесно кажучи "здоровою" людиною мене зараз не назвеш...


 
ОксДата: Середа, 14.09.2016, 11:26 | Сообщение # 124
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
nosiknata, мені треба "дякую, так" чи "дякую, ні" :)

таксь, по актуальному, прошу нагадати мені, як звати милу пані в обласній бібліотеці, з якою ми спілкувалися на імпрезі до роковин пана Гараса. Хочу підписати і занести їй запрошення.
Ярослав Степанович буде і пару слів нам скаже. його колезі п.Наталі Оля взялася донести запрошення.
Микола Миколайович їде у відрядження, але пообіцяв що відвідає нас у вівторок самостійно, і у випадку хоч якихось рухів на фініші.


 
IriskaДата: Середа, 14.09.2016, 11:34 | Сообщение # 125
Соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 4
Статус: Offline
Окс, пані Люба Шилюк

 
Форум » Наші виставки » Виставка » виставка-2016 (5 років клубу, місту своєму творчість присвячуємо)
Пошук: