[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 6 з 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Форум » Мережа клубів сучасної вишивки "Вечорниці" » Наш клуб » Напишемо статут нашого клубу разом! (ну дуже корисна розвага)
Напишемо статут нашого клубу разом!
ОксДата: Вівторок, 15.01.2013, 19:59 | Сообщение # 126
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Настю - я коли побачила оту картинку - теж мала враження, що ти нам таку цікавинку не повідомила.

скажи, от що подумати: якого дива людині, яка не відкриває магазин, у розділі "власний бізнес" шукати (оголошувати конкурс!) на кращу назву для вишивального магазину?


 
AnastasijaДата: Вівторок, 15.01.2013, 21:12 | Сообщение # 127
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
ну та я так би теж подумала певно!

Додано (15.01.2013, 21:12)
---------------------------------------------
мені завдання поставили а в мене фантазії не вистачає

 
ОксДата: Вівторок, 15.01.2013, 21:30 | Сообщение # 128
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
мені було трохи неясно, яким чином "мережкові" схеми у цю вишивайку потрапили. я у хазяйки - авторки питала, чому вона в деякі магазини віддає дешевше, як у неї самої. і чи купувалдли наші чернівецькі у нех такі партії, щоб було вигідно так ціну спускати.

якщо ти консультуєш той магазин, то мала б подрузі своїй пояснити, що таке демпінг, і боронь Боже, порушення авторських прав, якщо таке має місце. і якщо можна, то й мені розкажи, що там за придибенція. авторські права учасниць клубу у нас мають бути захищені.

до нас - хто на інших форумах буває - через день звертаються подруги з проханням допомогти купити паперовий варіант. і тепер, коли на однокашниках бачать ціну, меншу за ціну виробника, то небось, думають. що взявши 15 грн, хтось збагатився на них. одна справа, коли чужий магазин. але коли той, де свої консультують...


 
AnastasijaДата: Вівторок, 15.01.2013, 21:49 | Сообщение # 129
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
пояни що таке придибенція...... вона взяла в коломиї то й торгує собі. а там нічого не казали чи можна торгувати чи ні.

Додано (15.01.2013, 21:49)
---------------------------------------------
Оксано, я не можу впливати на ціну. Я не торгую, а консультую. Наприклад мир творчества теж торгує за заниженими цінами, там взагалі 10 грн, на емаркеті по 9 я бачила і на кідстафі. Я згодна, що це неправильно, але демпінгують всюди.

 
ОксДата: Вівторок, 15.01.2013, 21:56 | Сообщение # 130
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
придибенція - пригода, казус.

закінчиться все тим, що новинок взагалі не буде.
я чомусь думала, що консультант, який допомагає наповнити магазин товаром і вплливає на асортимент, мав би вагу і авторитет щось пояснювати хазяйці. особливо, якщо слідувати твоїм словам. вона тобі платить мізер і багато в чому діє "за спасибі". ну дуже дивно, коли чернівецький товар беруть оптом у Коломиї. я прииблизно в курсі, яка ціна є закупівельною для Коломиї. і дуже сумніваюся, що вони собі на збитки або "за спасибі" діють.

ви собі, словом, робіть, що хочете, але давайте так. щоб у нашому клубі був спокій і тиша.


 
ОксДата: Середа, 23.01.2013, 01:21 | Сообщение # 131
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
з деяким запізненням вітаємо нашу призерку! Ларису!

(фото трішки розмило, було темнувато. вибачайте smile )
Ларисо, приємного тобі процесу і легких хрестиків! з нетерпінням чекатимемо втілення краси в шедевр!

Проте, обговорення триває! будуть нові, розширеніші пункти і уточнення, про необхідність яких ви згадували!

Чекаю також 2 розділи:
1. Правила клубної етики для тих, хто вишиває на замовлення (відповідальна: Пташинська Наталя; резерв + допомога: Галя Весна)
2. Правила клубної етики для тих, хто має досвід або наміри комерції у вишивальній сфері (відповідальна: єдина людина з досвідом - Таня Нагайчук).

Дівчатка: вам зичу натхнення, чекатимемо здобутків хоч за тиждень до лютневої зустрічі smile


 
IrochkaДата: Середа, 23.01.2013, 09:57 | Сообщение # 132
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 4
Статус: Offline
За правилами, всі учасники діляться на категорії за підсумком року. Пропоную зробити ще підрічний ознайомлювальний підсумок, щоб кожен побачив факт і мав час ще підтянутися. Наприклад має 1 + в якомусь проекті, а щоб стати дійсним членом потрібно ще 1; чи є 4 +, нехватає 1 для активіста. Та й просто якщо бачиш підсумок, а ти відстаєш від решти це неабияк стимулює до активності - а нам і потрібні активні люди!
 
ОксДата: Середа, 23.01.2013, 10:06 | Сообщение # 133
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Іро, це вже втілено, з лютого починаючи - буде скан таблички, як  угрудні. яку я заповнюватиму на кожній зустрічі, і мінятиму щомісяця.

http://vechornytsy.at.ua/forum/2-248-2


 
IrochkaДата: Середа, 23.01.2013, 17:08 | Сообщение # 134
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 4
Статус: Offline
Зараз трохи не по темі статуту, а щодо впорядкування форуму. У нас є 2 розділи :  
 
Пропозиції щодо наступних зустрічей Буковинського клубу та Новини Буковинського клубу і фото з зустрічей 
Вони переплітаються між собою в частині фото зустрічей. Пропоную їх о"єднати в 1 розділ. Бо коли хочеш побачити фото з конкретної зустрічі, треба шукати і там і там (місяць кидали в 1 розділ, потім 2 місяці в інший і так далі). Приклад - шукала липневу зустріч після якої Ліда виставила схемки з україночкою - мусила передивитись купу всього поки знайшла, бо ще точно непам"ятала який то був місяць.
 
ОксДата: Середа, 23.01.2013, 17:17 | Сообщение # 135
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
я з цим згодна на 200%. у нас кожна пропозиція зустрічі закінчується власне зустріччю і фотографіями з неї. пораджуся з адміном і подумаю, що можуть модери у цьому плані вдіяти

 
Home_FairyДата: Вівторок, 05.02.2013, 15:28 | Сообщение # 136
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Не знаю, але мені здається, що потрібно внести пункт щодо участі у виставках і великих заходах клубу. Якщо людина не дає на виставку роботи і не допомагає в організації експозиції - однозначно треба її виключати з клубу. Ну окрім випадків тяжкої хвороби. Бо я це розцінюю як:

1. небажання брати участь у житті клубу або
2. відсутність вишитих робіт, що означає формальну участь в клубі вишивальниць

ну от подумайте, які ще можуть бути причини? Це ж найголовніша клубна подія за цілий рік! smile


Як вставити фото в повідомлення?

 
vecnaДата: Вівторок, 05.02.2013, 17:15 | Сообщение # 137
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
Home_Fairy, таню! тут я підтримую тебе на всі навіть не знаю яку кількість процентів.всі знали коли виставка і змогли спланувати час.монтувати (допомога потрібна усіх).пара рук не буде лишньою. не знаю де буде прийом робіт.але минулого року ми їх переносили.а повісити(один мусить тримати інший крутити нитку).про роботи на виставку-навіть не буду нічого писати.це підсумок за рік кожної учасниці.

 
ОксДата: Вівторок, 05.02.2013, 18:48 | Сообщение # 138
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
щодо здавання робіт на виставку - я згодна. за рік треба вишити хоч щось. ну, а щодо монтажу - не дуже можу погодитися. більшість  унас - працюючі, це якраз родзинка нашого клубу... що виставка - це не чистий заробіток. це хоббі. ми показуємо, скільки можна натворити усього у вільний час, замість, приміром. походів по магазинах чи там якихось бюті салонів щодня....
а цей самий вільний час далеко не в кожного співпадає із днями для монтажу вишивки. приміром, я точно знаю, що в цьому році інстанції, які приймають звіти у підприємців, зробили це на період 8-11.02! і куди дітися всім економістам? хто їх з роботи випустить....


 
Home_FairyДата: Вівторок, 05.02.2013, 21:47 | Сообщение # 139
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Окс, ну роботи ж вони дають? smile Я маю на увазі тих, хто і роботи не здає і не допомагає. це якийсь саботаж smile

Як вставити фото в повідомлення?

 
ОксДата: Вівторок, 05.02.2013, 23:35 | Сообщение # 140
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
а у нас є такі нехороші??? хто?? angry

 
Home_FairyДата: Середа, 06.02.2013, 00:38 | Сообщение # 141
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Окс, Nata-Natali наприклад
Взагалі - відкриваєш список учасниць клубу від Чернівців і дивишся по списку, хто де є.
Ось тут де я стрілку намалювала жми:
http://i011.radikal.ru/1302/e4/ced4082414d4.jpg


Як вставити фото в повідомлення?

 
ОксДата: Середа, 06.02.2013, 01:50 | Сообщение # 142
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
вона обіцяла 2 картини. але як їх від неї забрати?та й врешті, вона у нас у дійсні члени не пройшла....

 
Home_FairyДата: Середа, 06.02.2013, 18:40 | Сообщение # 143
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Окс, всі хто не може сам донести в зазначений час завжди міг принести в "Мережку" заздалегідь. я всім це пропонувала. 2-є дівчат скористались пропозицією.

Як вставити фото в повідомлення?

 
ОксДата: Середа, 06.02.2013, 22:20 | Сообщение # 144
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
ото ж.... врешті, ми не можемо бігати за кожним, хто декілька разів до нас заглядав, і просити....

 
OlhaДата: Четвер, 07.02.2013, 14:40 | Сообщение # 145
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 8  +
Репутация: 5
Статус: Offline
ОксHome_Fairy, про що сперечатись? Ні то НІ, і робляться висновки, кожному своє...

 
ОксДата: Понеділок, 04.03.2013, 10:18 | Сообщение # 146
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Наталочко! ти казала, що у тебе пункт про вишивку на замовлення і етику клубної поведінки готовий! виклади, будь-ласка, нехай всі подивляться і подумають до наступної зустрічі!

Танюша! до тебе те саме прохання - пункт стосовно поведінки у клубі людей, які мають вишивально-торгівельні справи!


 
nosiknataДата: Середа, 06.03.2013, 10:47 | Сообщение # 147
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Оскільки багато учасниць клубу вишивають на замовлення виникла необхідність узгодити правила клубної етики.
Отже:

1. Договір про оплату праці вишивальниці та її фінансовий прибуток ніяким чином відкрито не обговорюється між учасниками клубу - це особиста справа замовника та виконавця.

2. Рівень майстерності кожної вишивальниці визначається її досвідом та особистим ставленням до виконаної роботи. Якщо замовник звертається до конкретної людини, значить її професійний рівень як вишивальниці його влаштовує. Неприпустимо у приватних розмовах та у присутності учасниць клубу, принижувати майстриню та виконану нею роботу під замовлення, мотивуючи це неохайністю, неправильним підбором кольорів чи занадто довгим терміном виконання замовлення.

3. Будь-яка вишита робота на замовлення, яка була заявлена у клубних проектах, має бути представлена на підсумковій виставці клубу в кінці року. Договір (усний чи письмовий) про надання виставкового експонату на весь термін поки діє виставка укладає замовник виробу та виконавиця ЗАЗДАЛЕГІДЬ! Якщо чіткої впевненості щодо участі роботи у виставці немає - узгоджуйте з координаторами клубних проектів.

4. Вишита на замовлення робота, яка висилається за межі України до участі у клубних проектах не допускається.

5. Одна робота не може брати участь у двох та більше проектах.

6. На підсумковій виставці та у клубних проектах від ОДНІЄЇ учасниці може бути заявлена необмежена кількість вишитих на замовлення робіт.


 
Форум » Мережа клубів сучасної вишивки "Вечорниці" » Наш клуб » Напишемо статут нашого клубу разом! (ну дуже корисна розвага)
  • Сторінка 6 з 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Пошук: