[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Мережа клубів сучасної вишивки "Вечорниці" » Наш клуб » Напишемо статут нашого клубу разом! (ну дуже корисна розвага)
Напишемо статут нашого клубу разом!
SunflowerДата: Четвер, 18.10.2012, 14:20 | Сообщение # 76
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 6  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Мені чомусь здається, якщо вписати в статут положення про членські внески, а потім юридично затвердити статут, то потрібно буде звітувати перед якимось органами адміністративної влади (от тільки не памятаю чи то в податкову звіт подається чи ще куди sad ). Треба знайомих пластунів попитати, колись подруга за ті звіти відповідала.
Далі, на рахунок дійсного членства, в одній з громадських організацій практикується наступне:
- дійсне членство привласнюється людині після півроку (чи одного року) активної участі в організації.
- практикується поручительство, коли один із дійсних членів поручається за новачка (це складно організувати, навряд чи нам таке підійде).
- Крім того, є певний об'єм робіт, які учасник повинен вміти виконувати. Для нашого клубу - це може бути представлення певного мінімуму вишитих робіт, відвідування зустрічей. Якщо людина прагне навчитися чомусь у Клубі - відвідування майстер-класів.

Сподіваюся, що хоча б щось із написано виявиться корисним. )
 
ninavivaДата: Четвер, 18.10.2012, 16:25 | Сообщение # 77
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
Перечитуючи нові пропозиції і зауваження - погоджуюся з усім і усіма.
От тільки пункт
Quote (Sunflower)
відвідування майстер-класів
особисто я не можу виконати sad , бо проживаю далеченько від міста, хоча навчитися чогось нового ДУЖЕ прагну.



Ми - заручники своїх мрій, і якщо крім того, що мрієш, ти щось для цього робиш, обов'язково досягнеш майже усього...
 
lidiya9Дата: Четвер, 18.10.2012, 16:51 | Сообщение # 78
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Sunflower, ого скільки нюансів з бухгалтерією, думаю тоді це питання з обговорення знімається.

 
lariskaДата: П`ятниця, 19.10.2012, 01:12 | Сообщение # 79
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 1
Статус: Offline
Погоджуюсь з вище наведеними, численними зауваженнями і пропозиціями.
Є одне запитання, як ми будемо визначати активних учасниць клубу, на форумі ясно - кількість повідомлень, а на зустрічах - будемо вести журнал відвідувань wink , чи може по фотозвітах surprised , і який має бути відсоток відвідувань, щоб вважатись активним учасником?
 
ОксДата: П`ятниця, 19.10.2012, 11:48 | Сообщение # 80
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
моя така думка - активність має визначатися комплексно. за учасю у проектах (виставка, вишиті примамбасики, власні роздуми. підтримка своєї теми). активністю на зустрічах... пропозиції, поради одна одній.. відвідування зустрічей. майстер-класи - пропозиції, проведення-відвідування... отаке от всяке. ми ще подумаємо разом, щоб всі були задоволені. врешті, навіть смачний пиріг на зустріч власними руками - це вже ініціатива!

але однозначно - просто відвідати зустріч чи виключно переглядати роботи на форумі - це не еталон...


 
АнютаДата: Середа, 21.11.2012, 20:38 | Сообщение # 81
Постійний відвідувач
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 2  +
Репутация: 0
Статус: Offline
Згідна з більшістю попередніх дописів щодо статуту і немає серйозних зауважень :-)
Більшість питань, які викладені у проекті статуту, слід узгодити безпосередньо на зустрічі...
Можливо навіть методом голосування по кожному пункту окремо...


 
ОксДата: Середа, 21.11.2012, 22:07 | Сообщение # 82
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Анюта - ми влітку проводили по всіх ключових моментах письмове анонімне опитування. підсумки викладені на попередній сторінці. я прошу додавати те. чого там не було, або щось, із чим не згодні smile

як ми по кожному пункту почнемо засідати і потім голосувати - нас ніяке Знання не витримає... буде довго і важко. як у Верховній Раді... мусимо обговорювати тут і потім приймати списком...


 
ninavivaДата: Четвер, 22.11.2012, 10:12 | Сообщение # 83
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote (Окс)
потім приймати списком

О! Як круто!!! smile smile smile



Ми - заручники своїх мрій, і якщо крім того, що мрієш, ти щось для цього робиш, обов'язково досягнеш майже усього...
 
АнютаДата: П`ятниця, 23.11.2012, 18:07 | Сообщение # 84
Постійний відвідувач
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 2  +
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (Окс)
мусимо обговорювати тут і потім приймати списком...


Не слід сприймати буквально...
Статут слід викласти на обговорення по пунктах - і щодо кожного пункту зібрати голоси "за" чи "проти" biggrin
Проти чого я також виступаю категорично - проти "виключення з клубу" - можна просто домогтися виконання зобов'язань (у т.ч. і фінансових)...
Бо на даному етапі не зовсім зрозуміло, що буде у кінцевій редакції...




Сообщение отредактировал Анюта - П`ятниця, 23.11.2012, 18:15
 
vecnaДата: П`ятниця, 23.11.2012, 19:06 | Сообщение # 85
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
Анюта, по пунктах виклали на форумі.тому щоб не тратити час дурно просили обговорювати на цих сторінках.обговорення читаємо тільки ми.чужих тут немає.тому можна писати що кого турбує!!!

хто проти якогось пункту пише проти.якщо всі мовчать ,то я думаю що всі з усім згідні.

аню!я так думаю ,що той хто хоче бути в клубі ,то може повідомити, що з тих чи інших причин його якийсь час не буде....ну а решти людей самі по собі відсіялись...отже їх можна виключити...


 
ОксДата: П`ятниця, 23.11.2012, 19:11 | Сообщение # 86
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
фінансових зобовязань учасників у нас не буде.
не ображайтеся - але на найближчий рік це безповоротно і категорично. ніяких внесків з членів клубу, це вже обговорено багаторазово, ми - неприбуткова група любителів вишивки - пов язані спільним хоббі. хіба проявимо особисто ініціативу на певний конкретний проект, строо добровільно і виключно зацікавлені люди.

всі інші питання - звісно - покажемо.
народ - то все легко писати і говорити! а от справді зібрати юридично вартий чогось документ... словом, побачимо.... поки що на найближчій зустрічі я розігруватиму приза між усіма, хто активно пропонує ті чи інші пункти...

Анюто - я не уявляю, як можна "просто домогтися виконання зобов язань". ні я. ні координатори проектів не хочуть бути злими гаркаючими наглядачами. це ж не тюрма. і не податкова інспекція.
приміром, того року Наталка просила усіх активних учасниць здати принаймі по одній іграшці... на клубну ялинку. приведи-но мені приклад - як домогтися цього від тебе...

членство у клубі - це не просто формальність. коли ми щось плануємо - ми повинні чітко знати, які сили ми можемо задіяти і на яку кількість людей ми можемо розраховувати. приміром, якщо завтра нам запропонують супер-фінансовий грант. але треба буде зробити величезну вишивальну виставку з вивезенням за кордон 500 великих робіт - то ми точно не потягнемо... бо нас, по суті, менше 25.... хоча, якщо глянути на кількість людей. які формально приходили до клубу. то нас вже під 100....


 
АнютаДата: Субота, 24.11.2012, 00:48 | Сообщение # 87
Постійний відвідувач
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 2  +
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (Окс)
як домогтися цього від тебе?


Я розумію, що не виконала того завдання...
Але я виправлюся biggrin
А у якості "покарання" на майбутнє можна ввести не участь у розіграші призів...
Щодо знижок на покупку у магазині - я впевнена, що це має вирішувати Таня roll

Крім того я також бухгалтер, це щодо фінансових питань good




Сообщение отредактировал Анюта - Субота, 24.11.2012, 00:55
 
ОксДата: Субота, 24.11.2012, 01:06 | Сообщение # 88
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
ну-ну smile на предмет "виправлюся" smile
знижки у нас взагалі відпали по актуальності smile ми ж за анкетуванням не претендуємо smile

про фінанси не признавайся. бо озадачу звітами і т.д. "забеЗвоЗДмеЗДно" smile (нам же нема звідки фінансисту-профі зарплату платити tongue )


 
ОксДата: Вівторок, 08.01.2013, 02:28 | Сообщение # 89
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Трохи у підсумку. на продовження грудневої зустрічі.
Отже: я пробую викласти суть. юридично грамотні люди потім доповнять і оформлять. як слід.
_________________________________________________________________________________________________________
Буковинський клуб сучасної вишивки "Вечорниці" - це об*єднання людей, захоплених одним хоббі - вишивкою. Клуб створений навесні 2011 року, офіційний день народження пропоную святкувати на квітневій зустрічі.

Клуб є неприбутковою некомерційною структурою - об єднанням громадян за інтересами.

основна мета клубу: спілкування зацікавлених спільною справою людей, спільні вишивальні проекти та ігри з метою популяризації вишивки, обмін досвідом, спільне вдосконалення своєї майстерності, різноманітні майстер-класи, допомога дружньою порадою, а іноді й критичним професійним зауваженням.

участь у роботі клубу безкоштовна. жодних фінансових внесків та комерційної діяльності від клубу як такого.

юридична адреса клубу: тов. "Знання".

робота клубу відбувається у формі щомісячних зустрічей (орієнтовно час зустрічей - остання неділя тижня, окрім тих місяців, коли на неї випадає велике державне або релігійне свято (Новий рік, Великдень)); а також у вигляді щорічної підсумкової виставки робіт учасниць клубу "Вечорниці".

членами клубу можуть стати всі, зацікавлені у діяльності "Вечорниць" та його учасниць, з 16 років (раніше - за згодою батьків, я думаю), незалежно від статі, національності, громадянства, освіти, професії, родинного статусу. рівня вишивальної майстерності тощо.
для того, щоб стати членом клубу, треба прийти на зустріч, задекларувати своє бажання членства в усній формі, показати свої вишивальні надбання. розповісти которко про історію власного захоплення, вподобання тощо (і не забути залишити свої контактні координати (або приєднатися до інтернет-осередку))

участь у всіх міроприємствах клубу є добровільною. (включаючи частоту відвідування зустрічей. тематику власних робіт; час, витрачений на вишивку, і участь і акціях і проектах).

рівень власної активності в клубі визначають самі учасниці.
відповідно до активності учасниць, вони можуть мати різний статус:
- активісти клубу (керівники проектів + участь у 5 і більше спільних заходах)
- дійсні члени клубу (упродовж попереднього календарного року прийняли участь (або стартували - для тривалих поточних заходів) не менш ніж у двох спільних проектах; один із них, бажано. щоб був вишивальним
- відвідувачі клубу (приєдналися до клубу за останній рік, або ж відвідують зустрічі давно, проте, не беруть безпосередньої участі у проектах).

(*винятки можливі для людей з обмеженими фізичними властивостями за умови систематичного відвідання зустрічей клубу).

статус членам клубу присвоюється на наступний календарний рік за підсумками попереднього на підсумковій (грудневій) зустрічі. Облік ведеться щомісячно координаторами проектів і фіксується у літописі клубу.

Всі, хто є дійсним членом або активістом клубу, можуть скористати у поточному роцінаступними перевагами:
- безкоштовне відвідування майстер-класів
- право на отримання приза у призових конкурсах
- знижки, згідно домовленостей клубу та можливість замовлення рукодільного краму у спонсорів клубу для власних колекційно-вишивальних потреб зі знижками чи за цінами виробника ("Мережка", "Овечка", крамничка Валері)
- участь у виставці з 2014 року - в обсязі, який ви вважатимете для себе доцільним (будь-яка кількість робіт, з можливістю представити роботи батьків, сестер, дітей тощо).
- безкоштовна допомога у пошуку рукодільних предметів.знятих з виробництва, по закордонних сайтах та інтернет-аукціонах (ебау тощо)


 
ОксДата: Вівторок, 08.01.2013, 02:59 | Сообщение # 90
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
відвідувачі клубу:
- їм завжди раді на зустрічах клубу.
- участь у виставці - приймають, проте, в якості резервних кандидатів. кількість робіт і зміст погоджується з діючим складом клубу.
- відвідування майстер-класів можливе за умови надання для групи витратних матеріалів для навчання або за погодженням корисності для клубу із викладачами.
- участь у конкурсах можуть приймати без обмежень. проте, не братимуть участі у розіграшах призів за їх наявності.

зустріч членів клубу:
- відбувається у форматі спілкування, чаювання (кавування) щомісяця.
- під час зустрічі бажаною є демонстрація власних вишитих надбань та здобутків (готові роботи, процеси тощо).
- всі бажаючі можуть виступати ініціаторами обговорення, демонстрацій нових матеріалів, технік чи інших цікавих колективу тем.
- обговорення поточних моментів, пов язаних із виконанням спільних проектів
- звітність по проектах. щомісячний облік участі у них членів клубу
- розіграш призів, проведення ігор, конкурсів і вікторин.

Клуб не є торговою площадкою чи місцем збору/здавання замовлень на вишиту продукцію. всі подібні питання учасниці клубу можуть вирішити у свій власний час.
під час зустрічі допускається:
- демонстрація поодиноких екземплярів новинок різних виробників - з метою ознайомлення, без подальшої масової реалізації
- показ власних авторських розробок
- обмін матеріалами для вишивання, в т.ч. закупленими спільно чи раніше; питання, пов язані із колективними замовленнями.

Особи, які мають намір презентувати власні торгові точки, чи проводити масову демонстрацію вишивального краму з метою продажу: можуть зробити це за згоди учасниць і за умови спонсорування:
а) зустрічі (кавування, чай тощо)
б) масштабного проекту (виставка тощо)
в) надати вагомий і цікавий приз для клубних потреб.


Клуб "Вечорниці" виступає проти піратства у його гострій формі. ми:
- поважаємо права виробників вишивальної продукції. якщо ми і зберігаємо архіви схем з інтернету - робимо це виключно з метою ознайомлення (рівень розробки. складність виконання. перелік витратних матеріалів. частину з яких складно знайти в нашій краіні тощо).
- не займаємося масовим поширенням схем вишивальних наборів з метою отримання матеріальної вигоди (викладання схем на сайтах із платним доступом)
- не займаємося плагіатом (тиражування чужих схем з метою отримання фінансової вигоди і не видаємо чужі (в т.ч. народні) розробки за свої власні схеми).

у клубі категорично заборонено:
- наполеглива пропаганда тих чи інших політичних, релігійних, мистецьких тощо переконань
- систематичне застосування нецензурної та ненормативної лексики (адже ми часом приходимо на зустріч із дітьми)
- порушення прав виробників, особливо вітзичняних!
- расова, національна, статева тощо дискримінація
- публічне втручання в особисте життя учасниць без їх згоди
- необгрунтоване приниження рівня майстерності учасниць. допускається раціоналізаторська критика у коректній формі

членства в клубі позбавлятимемо за:

- будь-який пункт із заборонених видів активності
- зумисне порушення авторських прав учасниць клубу та спонсорів (видавання на інших форумах чужих робіт за свої, викладання у вільний доступ, чи поширення за межі клубу третім особам сканів розробок будь-кого із членів клубу; використання привілеїв дійсних членів клубу для отримання комерційної вигоди (перепродаж призів, бонусно куплених наборів тощо).
- систематичне порушення честі і гідності членів клубу


 
Home_FairyДата: Вівторок, 08.01.2013, 11:17 | Сообщение # 91
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Окс, все підтримую smile Особливо про статеву дискримінацію сподобалось :):):)
Якщо серйозно, то давно прийшов час для ухвалення статуту.
Можливо, ще потрібно включити в нього пункт щодо прийому чи виключення та вирішення спірних питань.
Що прийом або виключення людини з клубу та будь-які спірні питання вирішуються простим голосуванням - підняттям рук дійсних членів клубу (або за потреби таємним голосуванням). Якщо голосів порівну - то переважний голос має голова клубу. Якось так приміром


Як вставити фото в повідомлення?

 
lariskaДата: Четвер, 10.01.2013, 14:00 | Сообщение # 92
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 1
Статус: Offline
Окс, і не думалось, що і з тих наших доречних (і не дуже) думок в голос можна було витягнути стільки корисної інформації applause
 
ОксДата: Четвер, 10.01.2013, 23:50 | Сообщение # 93
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
статут - то наша колективна творчість. недоречними зауваження в принципі бути не можуть, адже думка кожної з нас має право на реалізацію. або принаймі на відкрите обговорення.

я намагаюся врахувтаи все, що було в опитуванні, + витягти основне з попередніх сторінок дискусій. за ці дні бачу біля 30 переглядів. сподіваюся. більшість із нас сюди заглядала. і раз мовчать - отже. не заперечують.
бо мені не терпиться знайти власницю набору, спонсорованого нам Мережкою smile

викладена поки що основна частина. ще буду доповнювати по ряду пунктів (голосування, спірні питання, проекти - що то таке взагалі.... ) але кожен пост займає більше години часу. а з ним в ці дні туго.


 
lidiya9Дата: П`ятниця, 11.01.2013, 10:25 | Сообщение # 94
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Оксано, ти молодець,все так гарно викладено, особисто я зі всім погоджуюсь!

 
IrochkaДата: П`ятниця, 11.01.2013, 11:46 | Сообщение # 95
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 4
Статус: Offline
Окс молодець! applause Як на мене, то головний приз справедливо повинен дістатися тобі - найбільше цим займаєшся...
Можливо як варіант ввести ще статус "постійний відвідувач" для тих хто відвідує зустрічі (приміром більше половини чи 75%), але неприймає участь у проектах.
Як на мене, пункт про торгову площадку трохи різкуватий. Згадеємо останню зустріч в кав"ярні Золотий дукат, де всі із задоволенням купували гаманці - виходить всі порушники!
Ще спірний пункти про піратства і "категорично заборонено: порушення прав виробників, особливо вітзичняних!" у нас на форумі є розділ з схемами, а це так чи інакше допомагає не купувати схеми, а брати на форумі. Можна розглядати двузначно - з однієї сторони ніби для ознайомлення, а з іншого даємо вільний доступ до готових схем і навряд чи хтось після цього її купить .
Незнаю чи це потрібно вписувати в статут, але... Питання про Дні народження. Можливо це якось врегулювати, скажімо посезонно - зима, весна, літо, осінь - на останніх зустрічах сезону частину зустрічі присвятити іменинникам. Всі у кого було в цей період День народження домовляються між собою і добровільно на власний розсуд пригощають солодощами.
Особисто мені, і думаю багатьом сподобався Таємний Дід Мороз. Можливо це теж ввести щорічно.
 
vecnaДата: П`ятниця, 11.01.2013, 17:22 | Сообщение # 96
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
Irochka, питання про комерцію мусить бути заборонено ,бо клубні зустрічі перетворяться на базар.в тому що всі кукували гаманці напевно є моя вина,бо я заказала у тані ,а забрати у звязку з погодніми умовами не змогла.але інше.як щоб таня віддала їх у тихаря ,а ви бачили ,бо я би похвалилась теж не гарно.бо напевно кожен хоче мати такий гаманець. тому так і вийшло.а втім таня в деякій мірі спонсорує наші проекти ,то навіть купити її розробку на зустрічі не буде гріхом.(це моя думка).

статут-це правила поведінки ,права і обовязки членів клубу чи організаціїї.тому таємний дід мороз не повинен бути обовязковим і прописаним у статуті(це гра) як і всі інші проекти(участь добровільна).

бути постійним відвідувачем і не приймати участі у клубних справах -думаю немає резону.але можливо комусь це треба.


 
nosiknataДата: П`ятниця, 11.01.2013, 21:17 | Сообщение # 97
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
повністю погоджуюсь з усім вищезказаним!
з свого боку обіцяю відповідати "стандартам", нікого не принижувати, не дискримінувати, нічого не продавати, у міру власних можливостей та часу підтримувати діяльність клубу у будь-яких іпостасях, приходити на зустрічі, приносити вишивальні здобутки.

підпис: Пташинська


 
ОксДата: П`ятниця, 11.01.2013, 21:34 | Сообщение # 98
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Даю відповіді по порядку Ірочці.
1. постійний відвідувач і відвідувач клубу - по суті. це є те саме. людина не приймає участі у залікових, так би мовити, проектах (благодійні проекти заліковими не є. добро треба робити за покликанням, а не для того, щоб собі балів набрати). а ходить на зустрічі - скільки собі захоче.

2. приз - розіграється на всіх, хо приймав участь у обговоренні статуту на форумі - за принципом 2дотереї". нема більше чи менше - всі рівні

3. торгова площадка і денострація - це трохи різне (раз). Мережка у нас постійний спонсор, тому вона може приносити на зустріч - що собі бажає (ми всі не проти, я так розумію).

під торгівлею у статуті мається на увазі ящик відомих всім по інтернет-каталогах товарів, які розкладаються власником магазину саме з метою їх комерційно розпродати (без елемента новизни, без будь-якої авторської ідеї людини, яка це все принесла).
(чому наголошую на слові "комерційно" - тому що - якщо ми зробимо десь спільне замовлення (приміром - за кордоном) - то логічно, що роздати народу своє (куплене ініціатором по собівартості для всіх, без додаткових накруток) і зробити розрахунок, не заважаючи решті дівчат - це цлком прийнятно і навіть доречно.
будь-ласка, якщо до нас приходитимуть представники різних торгових точок, які нас дотепер вишивально не підтримували - мають шанс зробити щось корисне для клубу. якщо хтось організує свій магазин. не даючи нашим дівчатам ні бонусів, ні знижок - нема питань, принесіть на зустріч замовлення, віддайте дівчатам, щоб вони - особливо при негоді - не їздили хтозна-куди. але не слід займати зустріч розкладанням-збиранням купи усього... для цього є інтернет. живі магазини, тощо

а, ще - я навіть буду просити всіх, хто може, і Таню зокрема - на зустрічі брати каталоги, якісь радикально нові предмети для вишивання чи новинки - щоб всі могли помилуватися і були в курсі. що таке є. бо далеко не кожен має час навідувати магазин...

4. пункт про піратство обовязковий. це законодавство. нас будь-яка перевірка знищить, якщо його не буде. інша справа, що ми його мякенько пишемо - "робимо з метою ознайомлення зі складністю роботи, обсягом та матеріалами".
тому ще раз, поки нам не зробили жорсткішими рамки:
піратство - це наксерити схеми чужих виробників - і продавати за гроші.
піратство - це у нас порушити права (авторські) членів клубу без їх згоди (повикладати у доступ своє ж)
поки не є прямим піратством -
продати/подарувати схему від використаних наборів
показати (в т.ч. іншим) - як та схема виглядає (під неї втиснемо наші розділи)
зберегти історичну спащину - скани раритетів, які давно не продаються в офіційних магазинах.

5. питання про дні народження. вітати когось чи ні - то справа добровільна.
практика показує, що якби Ліда не взялася - то і осіннього вітання б не було.

6. дід мороз таємний - Галя права - теж цілком добровільний. оскільки проекти - річ динамічна, то ми не будемо вказувати, які конкретно ми проводимо. сьогодні актуально одне. завтра - інше.... (до речі, на цьогорічній зустрічі - я не бачу активних дописів на проведення обмінного сюрпризу - тож - чесно - маю сумнів, що дійство відбудеться)


 
AnastasijaДата: П`ятниця, 11.01.2013, 22:18 | Сообщение # 99
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
ой, я щось пропустила про комерцію,не була на останній зустрічі...... а хто у нас що продає? хто що відкриває? рєбята, я не в курсі...... і щось з піратство я не поняла, не можна викладати схеми з інтернету?
 
ОксДата: П`ятниця, 11.01.2013, 23:37 | Сообщение # 100
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Настю - прочитай про піратство уважно-преуважно. чесно - нема сил кожному по новій писати те саме, що детально викладено вище. і між рядками теж читай. ну не можу я за законодавствосм вам написати - "викладайте досхочу". що неясно - поговоримо при зустрічі.
(розділи - доповнюйте, скільки можете. до тих пір, поки не просите з нас і з відвідувачів за це живі гроші. ми за перегляд нашої інформації на сайті оплату не берем. отже, ніякої вигоди з викладання не маємо. виконуємо просвітницьку функцію - не більше)

ніхто у нас нічого не продає і не відкриває. пишемо про перспективу.
ми так само повинні відповідати пункту "про комерцію і про комерційні точки".


 
Форум » Мережа клубів сучасної вишивки "Вечорниці" » Наш клуб » Напишемо статут нашого клубу разом! (ну дуже корисна розвага)
Пошук: