[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Модератор форуму: Окс  
Форум » Буковинський клуб сучасної вишивки "Вечорниці" » Моя тема (Буковина) » Вишиття - як життя (Моя "галерея" вишитих і не тільки робіт)
Вишиття - як життя
ninavivaДата: Неділя, 11.12.2011, 17:21 | Сообщение # 1
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
Привіт всім хто завітав до мене в гості!
Вишивати я пробувала ще в школі, але там не було кому навчити вишити ПРАВИЛЬНО, тому той досвід більше нашкодив, бо ж всі знаємо, що перевчатись важче... Та не про це зараз...
Першу свою ікону я вишила в 1996 році, коли народилась моя донечка. Шила по схемі з "Радянської жінки". Потім вишивання закинула - ну не лягло воно мені на серце тоді...
Але згодом, я "виросла" до вишивання. Почалося це тоді, коли ледве з"явилися компи, Інет та програми типу РМ. Перші роботи шила акрилом. Навіть маю готові два проекти Від ДІМа (Мішки і Котики) вишиті акрилом. Тепер розумію, що було знущання над собою, але вони мені подобаються heart
Подаю ссилочку на свій альбом, бо згузити все на форум і довго і марудно.
Приємного перегляду:

https://picasaweb.google.com/1050864....maX39QE
В багатющому виборі схем надаю перевагу картинам, а серед них - пейзажам та котам happy
А от недавно "запала" на сорочки. Перший досвід завів мене у макове поле - складала маково-волошкові букетики і отримала схему, яка сміливо гуляє по всьому Інету.

Додано (11.12.2011, 17:21)
---------------------------------------------
З того макового букета вишила сорочку (схема якої була надрукована в журналі "Вишиванка" №10 за минулий рік). Тепер розумію, що там кольорів трохи забагато, тому і вишивати важкувато. Освоюю доо решти програму РМ, зменшую кількість кольорів в маках і планую букети з незабуток...
Маю розпочатих декілька процесів:
В альбомі - хто бачив - ХАЕД
котик риженький - шию гобеленовим швом і тільки при денному світлі - на румунській сітці, де 10 стібків на см більше 3-х годин не пошиєш surprised
Паралельно ще тягну зимовий пейзаж - то цілий "ков"Ёр" виходить там 420х295 хрестиків. А ще з розгону взяла 16-канву. Але нічого у моєму будинку стіни великі happy

Ще почала пару до тої, що спить на березі океану - Морську богиню.
З прикладної вишивки "творю" рушник, сорочку, та "купони" до чорної чоловічої вишиванки... Як буде виходити щось путнє - неодмінно похвалюся.



Ми - заручники своїх мрій, і якщо крім того, що мрієш, ти щось для цього робиш, обов'язково досягнеш майже усього...


Сообщение отредактировал ninaviva - Неділя, 11.12.2011, 17:00
 
vecnaДата: Неділя, 11.12.2011, 18:44 | Сообщение # 2
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
ninaviva,вітаємо у нашому товаристві!!! це ж виходить що свою сорочку я вишивала по вашій схемі.дуже вона мені сподобалась.але я її переробила на свій 56.всі ваші роботи дуже гарні.я бачу ви любителька великих картин і маєте у процесі декілька робіт.ну зовсім як у мене.

 
AnastasijaДата: Неділя, 11.12.2011, 21:05 | Сообщение # 3
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
Ніна, вітаю зі створенням теми! А я навіть не знала що макова сорочка то твоя розробка, вона мені дуже приглянулась, тільки от на себе я так і не рішилась її вишити.
 
Home_FairyДата: Неділя, 11.12.2011, 21:25 | Сообщение # 4
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
А мені Георгій Побідоносець сподобався! smile Взагалі багато класних робіт! smile Приєднуйтесь до нас wink

Як вставити фото в повідомлення?

 
OlhaДата: Неділя, 11.12.2011, 22:58 | Сообщение # 5
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 8  +
Репутация: 5
Статус: Offline
ВІТАЄМО!!!
Дуже приємно переглядати альбом! Супер!
Мені теж Георгій Побідоносець сподобався, а ще сірий кіт (то певно власна схема у ПМ?). І посміхнуло грошове дерево з 10 коп. монетами smile


 
ninavivaДата: Неділя, 11.12.2011, 23:49 | Сообщение # 6
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
Ой, дівчатонька, дякую за приємні відгуки про мої вишиваночки. Мені так приємно чути такі слова від тАких майстринь.

Quote (vecna)
я бачу ви любителька великих картин і маєте у процесі декілька робіт.ну зовсім як у мене.

Три станки всі зайняті розставлені у хаті по всіх кімнатах - smile Мій чоловік це називає - хомяк "разбушевался". І підмітив, що ця буйність настає неодмінно, коли починає коротати світловий день smile
Quote (Home_Fairy)
А мені Георгій Побідоносець сподобався!

Quote (Olha)
Мені теж Георгій Побідоносець сподобався

І мені... У мене чоловік Юрій - то шила йому на 40-річчя його небесного "патрона".

Quote (Home_Fairy)
Приєднуйтесь до нас

О! Дякую. Я з вами вже давно знайома - просто ніяк не могла зайти на форум. Настя знає мої біди з кодом безпеки
bash

Quote (Olha)
а ще сірий кіт (то певно власна схема у ПМ?). І посміхнуло грошове дерево з 10 коп. монетами

Олю, сірий кіт ( в натурі в мене такий є - Цезарь звуть), то не моя схема. Але за віру в мої можливості - ДЯКУЮ! Знайшла схему в РМ - Gata Persa зветься. Я в тільки очі котові на зелені перемалювала, бо в природі у британців (як і у схемі) вони жовті. А мій шкодник не чистий британець, то і схема змінена wink
А дерево поїхало в Мілан. Росте собі там - і не міняє свої 10 коп. на еврики! ні!



Ми - заручники своїх мрій, і якщо крім того, що мрієш, ти щось для цього робиш, обов'язково досягнеш майже усього...
 
Home_FairyДата: Понеділок, 12.12.2011, 12:09 | Сообщение # 7
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Огого! мені вже цікаво smile у мене поки 2 станки розкладені по всій квартирі smile - Ви рекордсмен нашого клубу по станковому хомякозу! smile А щодо макової сорочки - так це дуже відома схема, але я також уявлення не мала, що її автор - наша буковиночка!!! smile Так приємно, що тепер Ви будете у нашому клубі! smile

Як вставити фото в повідомлення?

 
AnastasijaДата: Понеділок, 12.12.2011, 12:57 | Сообщение # 8
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
ninaviva, а як ти розробляла схему сорочки? за допомогою програми? чи просто робила композицію з готових квітів складаючи їх докупи? чи може сама малювала?

Додано (12.12.2011, 12:57)
---------------------------------------------
мкхххххх[]r[l][/l]

 
ninavivaДата: П`ятниця, 16.12.2011, 02:46 | Сообщение # 9
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
Home_Fairy, Дякую, дякую!
Мені також приємно "бути" серед такої чудової компанії! good
Anastasija,

Quote (Anastasija)
просто робила композицію з готових квітів складаючи їх докупи

Так, я на авторство квітів не претендую
nono
Я просто у РМ складала їх, вирізувала, компонувала і т.д. Але я ще тоді не знала, що можна було ще і кольорів трохи зменшити - схема від того би не постраждала. Але все приходить з часом lumped



Ми - заручники своїх мрій, і якщо крім того, що мрієш, ти щось для цього робиш, обов'язково досягнеш майже усього...
 
OlhaДата: Неділя, 18.12.2011, 23:13 | Сообщение # 10
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 8  +
Репутация: 5
Статус: Offline
ninaviva, ото би з вами за компом посидіти! smile я тільки схемки по-трошки розробляю, але із кольорами не дуже заморочувалась, бо більше 7-10 у чорно-білій гаммі або сепії взагалі не бачу змісту робити... з кольором не працювала особливо... але все одно цікаво
Quote (ninaviva)
вирізувала, компонувала
... теж хочу так!!! smile


 
ninavivaДата: Субота, 24.12.2011, 01:24 | Сообщение # 11
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
Olha,
Дякую.
Та я вже й так багато знаю. Просто начиталася багато про саму прогу, і дуже маками загорілася. А всьому вчилася самостійно методом "ТИКА". Ще пригадала, що не зразу мала русифікатора до РМ. А з англ. мовою не дружня %)... Йшла наосліп. Просто в мене робота така - сижу цілий день за компом - створюю робочу обстановку, деколи вишиваю в шухляді або в"яжу щось під столом. Ну а коли свята - то вивчаю форуми або РМ smile Дуже надіюся, що й надалі так буде. Виходжу на роботу після 1,5 річної перерви



Ми - заручники своїх мрій, і якщо крім того, що мрієш, ти щось для цього робиш, обов'язково досягнеш майже усього...
 
OlhaДата: Субота, 24.12.2011, 01:46 | Сообщение # 12
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 8  +
Репутация: 5
Статус: Offline
ninaviva, аналогічно! це щодо "під столом" happy і РМ в компі робочому маю smile але не заморочувалась ним особливо ще... те що робила вистачало... але завжди ж хочеться більше!!! smile

 
ninavivaДата: Вівторок, 17.01.2012, 11:24 | Сообщение # 13
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
Привітик! Ось і настав рік новий - з чим всіх гостей і вітаю! smile




А ось які мені подарунки дістались. Тепер не знаю, що з цього всього першим "заряджати" в снапики??? biggrin

Додано (17.01.2012, 11:17)
---------------------------------------------



А це мої роботи, які я подарувала своїм подружкам. Вони вже їх отримали - тепер можу і вам показати.

Додано (17.01.2012, 11:24)
---------------------------------------------
А це моє останнє оформлення: Три останні роботи оформляла в багетці на Кварці у Андрія. Дуже сподобалось обслуговування і те, що враховують мої побажання, багато підказують, розказують, радять і в порівнянні з іншими не дорого. Замовляла перед Новим роком, то зробили знижку! А ГОЛОВНЕ!!! Не перекривають хрестиків!!! Це для мене дуже суттєво! smile



Ми - заручники своїх мрій, і якщо крім того, що мрієш, ти щось для цього робиш, обов'язково досягнеш майже усього...
 
AnastasijaДата: Вівторок, 17.01.2012, 13:35 | Сообщение # 14
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
Ніна, гарні подаруночки Дід Мороз приніс!!! А особливо мені сподобався пастельний набір з метеликом, просто супер, простенький але зі смаком. А ще дівчина "абалдєнна", подружкі повезло такий подарунок отримати.
 
vecnaДата: Вівторок, 17.01.2012, 15:14 | Сообщение # 15
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
і ви напевно були слухняною минулого року. ninaviva, а де заказуєте набори фірми ріоліс.може скомпануємось наподальше.зараз у них знову багато новинок.

 
lariskaДата: Середа, 18.01.2012, 00:19 | Сообщение # 16
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 1
Статус: Offline
Дуже сподобалась остання зимова хатинка, і оформлено зі смаком, що то за схема чи набір, чия?
 
ninavivaДата: Понеділок, 23.01.2012, 10:32 | Сообщение # 17
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
lariska, vecna, Anastasija, дякую, мені приємно smile
Галю, набори скоро вже замовляти не буду - стільки планів - триста років треба жити, щоб то все перешити wacko

Лариска, остання картина, то моя зима, з якою я виграла собі станок "Динозаврик", або його ще звуть "подпопочный".
Даний пейзажик - продукт від "ДОМЕ", але я шила по перенабору нитками ДМС, схему маю лише в РМ. Як хо... я поділюся. biggrin



Ми - заручники своїх мрій, і якщо крім того, що мрієш, ти щось для цього робиш, обов'язково досягнеш майже усього...
 
lariskaДата: Вівторок, 24.01.2012, 00:24 | Сообщение # 18
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 1
Статус: Offline
ninaviva, хо...хо..., щей як хочу, а як то зробити, може на якійсь із зустрічей, я б принесла ноут.. wink
 
OlhaДата: Вівторок, 24.01.2012, 23:57 | Сообщение # 19
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 8  +
Репутация: 5
Статус: Offline
lariska, поштою (електронною) також схеми відправляються!!! smile

 
lariskaДата: Середа, 25.01.2012, 00:39 | Сообщение # 20
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 1
Статус: Offline
Olha, wacko та ви що, я привикла, що поштою курсові, звіти по темі.... happy
 
ninavivaДата: Вівторок, 07.02.2012, 14:00 | Сообщение # 21
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
А у мене на носі ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ!!!
Діти попросили якісь валентинки - мама бігом за роботу. Пару годин - і ведмедики будуть "готові"! smile

Додано (07.02.2012, 14:00)
---------------------------------------------
А оце творю свою сорочку
Перший рукав вже Є!!!

А отак в журналі рекомендовано обробити горловину: Але у мене виникло ПИТАННЯ: чи не посипеться мені тканина з під цих шовкових ниток (попередньо я зробила шовчики (вперед голку) під цими вічками солов"їними...


Шила шовковими нитками вперше (то якщо бачите щось неправильно - тапками не кидайде!!!) fool



Ми - заручники своїх мрій, і якщо крім того, що мрієш, ти щось для цього робиш, обов'язково досягнеш майже усього...
 
AnastasijaДата: Вівторок, 07.02.2012, 15:29 | Сообщение # 22
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
Ніна, деякі роблять виколи на горловині і без петельки, і кажуть що нічого не сиплеться, але я роблю 3 сторони як звичайно а четверту тіпа як для мережки і тоді 200% нічого не обсиплеться. виколи акуратні, молодець
 
Home_FairyДата: Вівторок, 07.02.2012, 15:37 | Сообщение # 23
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
ninaviva, да, робіть краще з петелькою - так надійніше! а вперед голкою мабуть і не треба там wink гарно виглядає!

Як вставити фото в повідомлення?

 
ninavivaДата: Середа, 08.02.2012, 14:14 | Сообщение # 24
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
Anastasija, Home_Fairy, Настя, Таня, дякую за відгуки і поради flower


Ми - заручники своїх мрій, і якщо крім того, що мрієш, ти щось для цього робиш, обов'язково досягнеш майже усього...
 
OlhaДата: Четвер, 09.02.2012, 00:58 | Сообщение # 25
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 8  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Все дуже красиво! Ще одна панянка до нас у тему про сорочки приєдналась! smile

 
Форум » Буковинський клуб сучасної вишивки "Вечорниці" » Моя тема (Буковина) » Вишиття - як життя (Моя "галерея" вишитих і не тільки робіт)
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Пошук: