[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Модератор форуму: Окс  
Форум » Буковинський клуб сучасної вишивки "Вечорниці" » Моя тема (Буковина) » Вишиття - як життя (Моя "галерея" вишитих і не тільки робіт)
Вишиття - як життя
ninavivaДата: Понеділок, 13.02.2012, 10:59 | Сообщение # 26
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
Olha, Олю, дякую за компанію!

А я оце принесла показати:



Син просив підписати, то "підписала", а доня все написала на звороті...сама і щоб ніхто не бачив tongue



Ми - заручники своїх мрій, і якщо крім того, що мрієш, ти щось для цього робиш, обов'язково досягнеш майже усього...
 
AnastasijaДата: Понеділок, 13.02.2012, 13:51 | Сообщение # 27
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
Ой, я так Теддіків люблю, такі прикольні!!!! А що за рамочки?
 
ninavivaДата: Понеділок, 13.02.2012, 14:17 | Сообщение # 28
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
Anastasija, Дякую, Настя! Рамочки прості дерев"яні, пофарбовані акриловою і перламутровою фарбами


Ми - заручники своїх мрій, і якщо крім того, що мрієш, ти щось для цього робиш, обов'язково досягнеш майже усього...
 
vecnaДата: Понеділок, 13.02.2012, 14:20 | Сообщение # 29
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
ninaviva, гарні медвежата.а рамочки теж самі фарбували напевно.

 
ninavivaДата: Понеділок, 05.03.2012, 14:50 | Сообщение # 30
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
vecna, Галю, а що? Дуже помітно?
Сама-сама, в Єпіцентрі накупила пару баночок - спробувала чорну рамку від кота "посеребрити". Так гарно вийшло! Потім чоловік пензля з рук виривав, бо хотілося все в хаті "попідфарбовувати" smile smile smile

Додано (05.03.2012, 12:51)
---------------------------------------------

Я продовжую тут зі своєю вишиванкою...
Тішуся, що дав мені Бог розуму попробувати ці виколи зробити на щматочку тканини, а потім їх обрізати... І що ви думаєте? Мої стібочки в тих виколах змістилися і стали кривенькими... angry Певне тому, що я їх шила не звичайним шовком, а катушечним sad
Дофантазувала собі ще ряд крестиком, вже пробувала відрізати, ніби дивиться нормально wacko

Додано (05.03.2012, 12:52)
---------------------------------------------
Скоро понесу до кравчині, після цього все виріжу і побачу, чи взірветься моя бомба smile (маю на увазі чи не посипляться мої виколи разом з хрестиками smile smile smile

Додано (05.03.2012, 14:50)
---------------------------------------------
За вихідні я ще почала пасхальний рушничок - подарунок для мамусі. Вирішила поексперементувати з нитками секційного фарбування (я їх називаю МЕЛАНЖ) - найшлися в мене три моточки Анкору 1385. А ще відрізок дАвньої базарної Панами (у ній не такі великі дирочки), який був вже обоверлочений. І ось, що "натворила" за вихідні:

Вибачайте за фотку в нерозправленому вигляді: і з станка лінька знімати, і ще яєць там нема biggrin



Ми - заручники своїх мрій, і якщо крім того, що мрієш, ти щось для цього робиш, обов'язково досягнеш майже усього...


Сообщение отредактировал ninaviva - Понеділок, 13.02.2012, 14:31
 
AnastasijaДата: Понеділок, 05.03.2012, 15:48 | Сообщение # 31
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
ninaviva, цікавий візерунок.
 
Home_FairyДата: Понеділок, 05.03.2012, 17:26 | Сообщение # 32
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
ninaviva, точно там треба було петлю робити по краю виколів. Тоді б і від катушечного шовку не змістилось smile Це тіпа квадратний виріз має бути? Думаю, що ряд хрестиків не врятує...вони ж коли обріжеться так само полізуть... сподіваюсь, я не права. Навіть не знаю як тут зарадити. Може підгин мережкою зробити?

Як вставити фото в повідомлення?

 
AnastasijaДата: Вівторок, 06.03.2012, 09:10 | Сообщение # 33
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
Я тут теж думала про ці виколи вночі (називається хто про що)- певно не варто так ризикувати і все лишати як є. Я спочатку не поняла про які виколи мова йде - думала спереду така розпорка з обох боків як на чоловічій. В такому разі не мало б нічо лізти навіть без петлі. А тут получається на виколах тримається весь виріз...... Воно буде "тягнутись" до низ вагою сорочки, а ще як задінеш не дай бог..... я б зробила ще один ряд виколів правильних після хрестиків, тоді і тіпа композиція буде, і міцність. можна і мережку спробувати, просто не знаю чи не заляпано буде якщо там ще й зубчики робити
 
OlhaДата: Середа, 07.03.2012, 00:39 | Сообщение # 34
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 8  +
Репутация: 5
Статус: Offline
красивенько виходить! ну-ну! чекаємо результату! smile

 
ninavivaДата: Понеділок, 26.03.2012, 11:30 | Сообщение # 35
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
Home_Fairy,
Quote (Home_Fairy)
вони ж коли обріжеться так само полізуть...
я пробувала вже окремо, і нігтиком дряпала, і розтігувала - наче тримаються

Quote (Olha)
я б зробила ще один ряд виколів правильних після хрестиків, тоді і тіпа композиція буде, і міцність.

це гарна ідея, але би мені голова пролізла smile , бо таке саме ще й на спинці...
Дівчата, дякую за відгуки і поради. Такий квадратний розріз рекомендований у журналі (зрештою вся сорочка), і ніхто там виколів з петльою не казав робити! От як можна "вбити" всю роботу!!!

Настя, ночами думай про щось приємне - лишай ці мої виколи тут. (Хоча я сама така, поки не передумаю за все, що зроблено і треба зробити - не засинаю)

Додано (26.03.2012, 11:30)
---------------------------------------------
Похвалюся вже подарованим рушничком
Не знаю, як вам, а мамі дуже сподобався.
Вибрала саме такий мотив (дизайн, тему...), щоб можна було використовувати і як серветку на пасхальні свята.



Ми - заручники своїх мрій, і якщо крім того, що мрієш, ти щось для цього робиш, обов'язково досягнеш майже усього...
 
AnastasijaДата: Понеділок, 26.03.2012, 12:31 | Сообщение # 36
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
дуже гарнюній
 
vecnaДата: Понеділок, 26.03.2012, 12:35 | Сообщение # 37
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
smile applause applause applause

 
ninavivaДата: Понеділок, 26.03.2012, 12:55 | Сообщение # 38
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
vecna, Anastasija, дякую roll


Ми - заручники своїх мрій, і якщо крім того, що мрієш, ти щось для цього робиш, обов'язково досягнеш майже усього...
 
Home_FairyДата: Понеділок, 26.03.2012, 15:13 | Сообщение # 39
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Класний рушничок! smile Стильний wink

Як вставити фото в повідомлення?

 
lariskaДата: Вівторок, 27.03.2012, 00:40 | Сообщение # 40
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 1
Статус: Offline
ninaviva, ну що тут скажеш - смак у вас не забрати... applause
 
nosiknataДата: Вівторок, 27.03.2012, 10:33 | Сообщение # 41
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Quote (ninaviva)
Такий квадратний розріз рекомендований у журналі (зрештою вся сорочка), і ніхто там виколів з петльою не казав робити!


Я згадалаааа!! Цю сорочку бачила "вживу" на манекені у себе вдома, в Теребовлі, приїхала до мами в гості і зайшла в рукодільний магазин( єдиний на все місто), а власниця( вроді Аксакова Ірина) каже - дивіться: журнал показує і тут же сорочку, це її розробка виявляється - прикиньте, який світ тісний?!... так от все буде добре, виколи чудово тримаються і нічого не розлізається - сорочка дійсно гарна вийшла!

І рушничок також гарний , в моїх улюблених тонах:)


 
ninavivaДата: Вівторок, 27.03.2012, 11:26 | Сообщение # 42
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
nosiknata, lariska, Home_Fairy, дякую! Дівчатка ваша підтримка і похвала мене тАк надихають!!! angel - і крила ростуть, і злітаю прямо smile
lariska, до мене на "ти", будь ласка... А про смак... Який там смак, одна фантазія і підручний матеріал. А ще було велике бажання спробувати пошити меланжем! biggrin
nosiknata, Наталко, дякую за відгук. Так, стосовно вишивки - світ і справді тісний biggrin
Деталі сорочки зараз у кравчині - як буде готова - то покажу неодмінно! (Самій вже не терпиться побачити, що вийшло).
До речі, питання для всіх: а краї рукавів можна цими самими виколами обробити? (Хочеться, щоб все однаково виглядало). Чи робити мережку і підкочувати, чи як це наз. - "зубцювання"???



Ми - заручники своїх мрій, і якщо крім того, що мрієш, ти щось для цього робиш, обов'язково досягнеш майже усього...


Сообщение отредактировал ninaviva - Вівторок, 27.03.2012, 11:27
 
AnastasijaДата: Вівторок, 27.03.2012, 11:33 | Сообщение # 43
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
я думаю що можна і рукави
 
ninavivaДата: Вівторок, 27.03.2012, 12:25 | Сообщение # 44
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
Anastasija, ООО, добре, Настя, як ти мене заспокоїла.
А то я ще не робила зубцювання - то для мене ще незвіданий світ



Ми - заручники своїх мрій, і якщо крім того, що мрієш, ти щось для цього робиш, обов'язково досягнеш майже усього...
 
Home_FairyДата: Вівторок, 27.03.2012, 14:56 | Сообщение # 45
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Але вже з петелькою робіть! smile

Як вставити фото в повідомлення?

 
OlhaДата: Вівторок, 27.03.2012, 22:32 | Сообщение # 46
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 8  +
Репутация: 5
Статус: Offline
ninaviva, браво!!! good
Хотіла запитати: то муліне чи шовк меланжевий?


 
vecnaДата: Вівторок, 27.03.2012, 23:41 | Сообщение # 47
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
ninaviva, на своїй я роблю http://radikal.ru/F/s018.radikal.ru/i516/1202/7a/fbe9452dfe1d.jpg.html правда ще щось у доповнення придумаю.а так мені самі виколи дуже подобаються.

 
AnastasijaДата: Середа, 28.03.2012, 10:39 | Сообщение # 48
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
Я думаю що можна робити і просто лінію пряму з виколів на рукаві, певно Ніна так і хотіла. vecna, там дійсно щось малувато і не вистачає
 
ninavivaДата: Середа, 28.03.2012, 11:33 | Сообщение # 49
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
Home_Fairy, певнщо що з петелькою! biggrin
Olha, Оля, то муліне Анхор 1385
vecna, Галю, дякую за фото. Дуже гарно! А ти потім так і обріжеш по ті виколи, тобто край буде зубчастий?
Anastasija, так, Настя, я зроблю пряму лінію, бо ж на горловині все прямо. А ідея з зубчиками класна! Візьму "на вооружение" wink



Ми - заручники своїх мрій, і якщо крім того, що мрієш, ти щось для цього робиш, обов'язково досягнеш майже усього...
 
AnastasijaДата: Середа, 28.03.2012, 13:23 | Сообщение # 50
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
до речі я бачила сорочки з зубчастим краєм виколами (по 3 штучки вгору), правда з петелькою. дуже гарно виглядає.
 
Форум » Буковинський клуб сучасної вишивки "Вечорниці" » Моя тема (Буковина) » Вишиття - як життя (Моя "галерея" вишитих і не тільки робіт)
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Пошук: