[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Окс  
Форум » Буковинський клуб сучасної вишивки "Вечорниці" » Моя тема (Буковина) » Дива з хрестика! (Тема Олени Ямнюк)
Дива з хрестика!
OljabkaДата: Субота, 30.04.2011, 12:40 | Сообщение # 1
Постійний користувач
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
Напевно слід розпочати з історії, чи правильніше сказати "Родинного дерева". Ще маленькою пам'ятаю як вишивав дідусь Іван з бабусею Катериною, і це були не лише рушники, серветки та подушки (як було прийнято на той час), а й картини. Та напри великий жаль навіть в селі на горищі не змогла відшукати їхні шедеври.
Це вміння вдало передалось і мамі Славі із сестрою Галею, які ще в шкільні роки вишили безліч подушок, рушників та звичайно серветок :). Проте з часом почали появлятись і схеми картин. Але що то були за схеми? Звичайні картинки, розмиті пікселями. Та це їх не зупиняло, творчість взяла верх. Озброївшись лупою, розпочиналась грандіозна, та як на мене, неможлива робота, яка вечір за вечером перетворювала цю працю на чудові картини. Саме таким зусиллям появилась чудова серія природи, яка в 2005 році була виставлена на "Вишиваному дивотворі".

Переважно перші картини вишиваються після або під час народження дитини. Не є винятком і моя мама. Після народження старшого брата Сашка, почала прикрашати стіну перша її картина "Ваза в вишнями", яка по сьогоднішній день гордо висить на кухонній стіні, зібравши кругом себе ще й друзів. Також радує око на кухні й інша композиція з апельсинами та лимонами.

Не залишає байдужим і "Луг", вишитий по тій самій технології.

Стара "Графіка" живе на лоджії квартири, якою милуємось кожен день за сніданком, обідом та вечерею, бо облаштували так куточок кухні.

Серія "Квіти" полюбила хату дідуся і бабусі на Тернопільщині, бо звідти все і почалося.

Бабусин дівочий портрет окружили теж картини. І навіть за шафою вони - картини.

Полюбили їх і у мами на роботі. Вони затаїлися в кутику біля вішака за густою пальмою. А пан Микола відсортував собі пейзажі і прилаштувався у своєму кутику робочого столу.

Затишно в кімнаті і у мами. Це наша розгрузочна, якщо можна використати у цьому розмаїтті таке сучасне слово. Тут і люди і природа і сурове сьогодення.
Найменший клаптик стіни використовується дуже вміло. Так вимикач гордий серед серії "Будні".

Також присутні тут і одні із величних картин, завдяки яким була розроблена нова наша техніка вишивання, а саме замальовування тієї частини схеми, яка вже вишита. Що в подальшому послужило прикладом для інших робіт. Їх вишивала мамина сестра, щоб прикрасити наші, на той час, голі стіни :).

Ось так вони виглядають в інтер'єрі кімнати.

У тата картини серйозні. Він до них строгий і вимогливий, а часом і філософський, так як і до нас.

В коридорі вишикувались "Міражі" (вишиті братом в шкільні роки) та серія "Туманного Львова".

Таємничі і величаві вони у кімнаті брата. Це одна із улюбленої моєї серії робіт, які поєднали в собі мою маленьку мрію, вишивались не так давно, але підбір і офрмлення пройшов довгу дорогу із Тернополя до Чернівців.

Додано (30.04.2011, 12:37)
---------------------------------------------

Додано (30.04.2011, 12:40)
---------------------------------------------




Сообщение отредактировал Oljabka - Субота, 30.04.2011, 12:34
 
OljabkaДата: Субота, 30.04.2011, 14:08 | Сообщение # 2
Постійний користувач
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
Що ж стосується власне мене то родинне захоплення зачепило душу вже давно. Вишиваю, скільки себе пам'ятаю. Це і безкінченно загублені голки в старому коврі і пришивання до штанів. Та це був лише початок, з 7 років, коли пішла до школи, та приїжджала до бабусі на все літо, вечорами разом із Галею народжувались вони - мої невеличкі шедеври. Що з цього вийшло, мені оцінювати не під силу, так що судіть самі.
В першу роботу, закладені дитячі спогади про улюбленого котика, яка подумки вертає мене в ті незабутні дитячі будні.
.
За ним продовжилась любов до тварин, тут і котик на гілці, і той, що заснув під газетою.

Чи не кожна картина символізує ту чи іншу історію. Так ось цей чималий котик в бокалі, вишивався практично в ліжку.

За ним слідом були метелики, мабуть надихнула літня природа.
Також котики, що граються іграшкою.
Ось ці, одні з улюблених
Та ще одна дитяча мрія - собачка .
Мабуть найважча для мене була і ось ця собачка, яка вишивалась понад 3 роки. Надто вже багато ниток та кольорів, та набагато менше терпіння
.

Тож у мене в кімнаті повний каламбур. Ось наприклад чомусь тільки 3 стіни, хіба не могло бути більше? Тут живуть звірі і заснула малеча.

Коли подорослішала, змінила тему вишивок, це видно по інших роботах. Тут романтика, перше кохання.

Додано (30.04.2011, 14:08)
---------------------------------------------
Та це ще далеко не все:) Багато ображених залишаються на полиці, так і не знайшовши свого куточка в квартирі, напевно пора іти на розширення.



Ще більше в шухляді неоформлених.

Незавершених та розчарованих.

Деякі звичайно ж - подаровані. Всіх тепер і не згадаєш, але про ті, які найбільше запам'ятались , розкажу...

Наприклад, ось ця перша моя робота вишита бісером, прикрашає стіни великого приватного будинку в Чернівцях, надіюсь вона буде там не єдиною.

Лелека з дитиною, подарована також чудовій молодій сім'ї, яка пишається та вдячна за неї і до нині, після народження дівчинки.

І ще у мене є одна мрія, а може бажання, краще сказати задум - "Вишита сорочка". Важка дорога до неї: полотно, розкрій, схема, нитки, натхнення, хоча вже знаю, що це будуть густі маки з волошками.

[color=red]Ось і закінчилась моя "невеличка" розповідь, проте і це ще не все. Багато картин чекає на свого спонсора, або ж покращення фінансового стану. Тому, буду і надалі ділитись із вами своїми роботами. Дякую всім за увагу і приділений час smile


 
Home_FairyДата: Субота, 30.04.2011, 14:34 | Сообщение # 3
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Боже! Яка краса!!! Скільки всього - аж очі розбігаються! У вас справжня вишивальна династія - талант від Бога! Особливо квіти сподобалися - я квіткоманка smile
Хотіла ще щось виділити, але не змогла - все просто супер! Альонка - ти така молодчина. smile applause good

Будемо з тобою сорочки на пару шити - я теж так собі і не вишила smile Темка просто клас! Зачьот! smile


Як вставити фото в повідомлення?

 
vittikДата: Субота, 30.04.2011, 17:28 | Сообщение # 4
Початківець
Группа: Друзі
Награды: 5  +
Репутация: 1
Статус: Offline
Тема супер, супер-пупер!!!!! Ух, у вас оселя- будинок музей)
 
OljabkaДата: Субота, 30.04.2011, 18:41 | Сообщение # 5
Постійний користувач
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
Дякую smile Але з кожним роком все менше місця. А задумів і планів безліч smile

 
vittikДата: Неділя, 01.05.2011, 07:51 | Сообщение # 6
Початківець
Группа: Друзі
Награды: 5  +
Репутация: 1
Статус: Offline
ну, місця нема таке діло, може ще будиночок прикупиться)))))))
 
Home_FairyДата: Неділя, 01.05.2011, 09:23 | Сообщение # 7
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Quote (vittik)
ну, місця нема таке діло, може ще будиночок прикупиться)))))))

smile smile smile


Як вставити фото в повідомлення?

 
OljabkaДата: Четвер, 05.05.2011, 00:16 | Сообщение # 8
Постійний користувач
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
smile не погано було б smile тоді точно було б де реалізувати всі плани та задуми smile

 
nosiknataДата: Неділя, 22.05.2011, 10:22 | Сообщение # 9
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Oljabka, і досі перебуваю в шоці від такої кількості вишиваної краси - дякую за тему!! Це ж просто як похід в музей!!Бажаю тобі натхнення на сорочку !! hello

 
OljabkaДата: Понеділок, 06.06.2011, 00:41 | Сообщение # 10
Постійний користувач
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
Дуже дяку smile Мені знадобиться дійсно багато натхнення щоб взятись за роботу smile

Додано (06.06.2011, 00:41)
---------------------------------------------
На даний момент в перервах між підготовкою до захисту магістерської роботи, рішила себе порадувати і купила ось таких веселих кума з кумою smile Які вишиваються бісером, не знаю чи на фото буде видно smile але я обовязково принесу їх на зустріч smile


Кума вже вишита.



 
Home_FairyДата: Понеділок, 06.06.2011, 10:46 | Сообщение # 11
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
happy ух яка кумася кумедна! smile вперше бачу такі набори smile Принеси на зустріч, хочеться подивитися!

Як вставити фото в повідомлення?

 
OljabkaДата: Понеділок, 06.06.2011, 18:35 | Сообщение # 12
Постійний користувач
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
Обовязково принесу похвалитись smile

 
квіточкаДата: П`ятниця, 10.06.2011, 11:09 | Сообщение # 13
Постійний користувач
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 0
Статус: Offline
Темка супер , кумася з кумом безподобні ти просто молодчинка! applause

 
OljabkaДата: Вівторок, 14.06.2011, 01:08 | Сообщение # 14
Постійний користувач
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote (квіточка)
Темка супер , кумася з кумом безподобні ти просто молодчинка! applause
smile Дуже дякую!


 
lidiya9Дата: Вівторок, 14.06.2011, 10:38 | Сообщение # 15
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Всі роботи просто супер! А чорно-біло-червоні просто неймовірні!

 
Nata-NataliДата: Субота, 18.06.2011, 16:51 | Сообщение # 16
Постійний користувач
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 2
Статус: Offline
Алёна у вас не дом , а музей. Столько всего, Такие картины красивые !!!
Мне очень понравилась детская!!!
applause

Додано (18.06.2011, 16:51)
---------------------------------------------
Алёна , а как вшивались эти мишки http://radikal.ru/F/s16.radikal.ru/i190/1104/d6/a1620845c727.jpg.html
не тяжело ???


 
OljabkaДата: Вівторок, 02.08.2011, 16:36 | Сообщение # 17
Постійний користувач
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
Nata-Natali, це було вже дуже давно, але ,вроді, не важко smile Трішки було мороки, але загалом нормально smile (ще раз би не вишивала)

Ось який процес був початий місяць тому "Романтика" smile


І ось що з цього получилось




Сообщение отредактировал Oljabka - Вівторок, 02.08.2011, 16:43
 
lidiya9Дата: Вівторок, 02.08.2011, 16:48 | Сообщение # 18
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Гарно получилось! Метилеки такі цікаві:)

 
vecnaДата: Вівторок, 02.08.2011, 18:48 | Сообщение # 19
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
Oljabka, я теж мрію про таку.але скачала розробку люби ющук а там вишивається все повністю.

 
Home_FairyДата: Вівторок, 02.08.2011, 19:06 | Сообщение # 20
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Oljabka, дуже класно! принеси на зустріч показати! smile

Як вставити фото в повідомлення?

 
OljabkaДата: Середа, 03.08.2011, 14:54 | Сообщение # 21
Постійний користувач
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
vecna, ого!!! Ні, тоді краще взяти готовий набір, вишивки там не багато, зато виходить досить оригінально smile

Home_Fairy, обовязково принесу smile


 
lidiya9Дата: Середа, 03.08.2011, 17:28 | Сообщение # 22
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
А скільки робіт всього в вашій колекції?

 
OljabkaДата: Середа, 03.08.2011, 23:58 | Сообщение # 23
Постійний користувач
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
Чесно кажучи не знаю sad але ніби більше 100 робіт які висять на стіні, та ще безліч залишається не оформлених sad

 
lidiya9Дата: Четвер, 04.08.2011, 08:57 | Сообщение # 24
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Огогогого!!! Дуже класно, квартира неначе музей! smile

 
Home_FairyДата: Четвер, 04.08.2011, 11:52 | Сообщение # 25
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Oljabka, мені дуже подобається - класно коли стіни прикрашають власноруч вишиті картини! Це ж так приємно - домашній затишок такий, просто мрія! smile А якщо ще й все зі смаком - мммм! Альонка ти молодець!

Як вставити фото в повідомлення?

 
Форум » Буковинський клуб сучасної вишивки "Вечорниці" » Моя тема (Буковина) » Дива з хрестика! (Тема Олени Ямнюк)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: