[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Окс  
Форум » Буковинський клуб сучасної вишивки "Вечорниці" » Моя тема (Буковина) » наші невишивальні захоплення (поділимося?)
наші невишивальні захоплення
ОксДата: Неділя, 22.09.2013, 22:55 | Сообщение # 1
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Сьогодні зробила для себе грандіозне відкриття. Галя збирає цікаві коробочки... і Іриска - теж... знала, що Галя колекціонує цікаві пляшки, а про інше не здогадувалася. шкода - бо частнько таке маю, але не завше вдається зберегти у путньому вигляді. тому пропоную: давайте цю тему присвятимо нашим невишивальним колекціям!

тоді кожна з нас, перш ніж видалити з дому якусь річ, подумає - а раптом для когось із подруг це буде корисною знахідкою?

пропоную тут відписатися про свої (та близьких) колекції, можливо, викласти їхні фото. а в подальшому залишати заявки на привезення тих чи інших штукенцій, чи підшукувати власниць дляцікавих експонатів, які вам потрапили до рук.

пишіть про все, що вам цікаво! а також вашим половинкам, діткам і батькам smile


 
ОксДата: Неділя, 22.09.2013, 23:04 | Сообщение # 2
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
почну з себе.

1. я тривалий час колекціонувала свічки. привозила з усіх поїздок. щось дарували друзі... маю біля 400-450 експонатів, і на даний час стягую лише старі цікаві штучки або щось справді незвичне (бо вже нема де складати). особливо люблю квітково-релігійні сюжети. а також ті, в яких "заховане" щось цікаве (мушлі, старі квіти тощо).


2. основним захопленням тривалий час була філателія. вона і зараз така, але в якийсь момент я щиро вірила, що куплю 2-3 набори для вишивки - і зекономлю шляхом такого переключення трохи грошей. помилилася. тепер 2 хоббі існують поряд і обидва рівноцінні. збираю фауну, гриби і класичнйи живопис (менше, для душі). мої тематичні експозиції присвячені совам (конверти з ними, штемпелі різні тощо) - тому як хто за кордоном з ними щось побачить - не забувайте мене


3. попутно до марок прикуповую періодами трішки сов. сподобалася пташка.


4. маю морський куточок, куди фанатично стягую мушлі звідусюди. як комусь мішатимуть в домі - дайте знати. Врятуємо.


5. ще скуповую (недорогоцінні) монети України (правда, тут старі експонати підтягнуто, полюємо лише за новинками). монету з укрвишивкою вже показувала...

ну, і просто всякі милості-красивості, пазли періодами - все згодиться....


 
nosiknataДата: Неділя, 22.09.2013, 23:39 | Сообщение # 3
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Я вже пройшла період тотального колекціонування - практично всі откритки та календарики, фантіки від жуйок, наклейки і всяке таке:)

Підростає Максим - поки у нього створюється колекція самих дрібних скляних фігурок ( 49 експонатів)


Мій батько колекціонує паперові купюри та монети країн світу і планує передати всі надбання внукові. Колекціонував фігурні пляшки від спиртних напоїв, коли не стало місця в барі і прилеглих шухлядах мама все викинула, тепер порожньої тари нема, і стан здоров"я не дозволяє поповнювати колекцію:)

Моя мама віднедавна замучилась вішати на стінку в кімнаті коври (які регулярно вигорають від сонця) і почала колекціонувати тарілочки - привозимо з різних подорожей з назвами міст, з фестивалів - авторські, на згадку про якусь подію - з емблемами та датами.
Прикрепления: 7005885.jpg (197.3 Kb)


 
IriskaДата: Вівторок, 24.09.2013, 12:15 | Сообщение # 4
Соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 4
Статус: Offline
Оце тема кльова! Зараз опишу, а потім викладу фотки.

Отже, я - колекціоную календарики (зараз в мене більше 2000, давно не рахувала). Найстаріший - 1972року. Є декілька унікальних і навіть еротичних 80-90 років, є з монетками всередині, є перші платикові, дитячих, що змінюють картинку уйма.
Далі, колекціоную кіндери (основна колекція - 90-х років, коли вони тільки з'явились). Отоді були кльові іграшки, не те що зараз.В мене їх близько 300, може більше. Не рахувала, поки лежать в коробці, нема де викласти, бо малюк ще дуже маленький, а там одна дрібнота. Зараз дуже рідко, час-від-часу чоловік ще підтримує моє захоплення, і приносить кіндери. Але то вже не те (якийсь китайський непотріб..)
Колекція магнітів на холодильнику - вже більше 70 шт. Восновному з міст, де ми були з Ромою. Але є й такі, які нам привозили друзі та рідні. Люблю магніти керамічні, розписані вручну - тому їх більшість.
Разом з чоловіком почали колекцію підстаканників. Всюди, де буваємо привозимо. Радянські, австрійські, польські - мельхіорові. Найдивніша знахідка, це на барахолці у Вишграді (Прага, Чехія) ми купили підстаканник - "100 лет Ленину" Найрарететніший - Австрійська Мітропа (фірма така) - підстаканник датовано 1896 роком (не знаю, чи правда, в інтернеті ніде таких найти не можу). Тут писала давно про колекцію - http://aquarius-23.blogspot.com/2011/03/blog-post.html З того часу вона дещо виросла.
Нещодавно побачила, що в нас сформувалась невеличка колекція зайців (іграшки, статуетки) Поки нема бажання це збирати надалі.

Щодо моїх домочадців. Мама моя збирає слонів. В будь-якому вигляді. Основна умова - хобот має бути догори. З усіх усюд, і на всі свята до основного подарунку додається слон. Мама тішиться і вже не знає куди їх складати. Тому замовила спеціальні полиці для слонів)) Тут писала  - http://aquarius-23.blogspot.com/2011/09/blog-post.html Але з того часу колекція напевно потроїлась)))

Мій брат колись серйозно займався філателією. Дуже багато марок 80-90-х років в спеціальному альбомі лежать зараз у батьків.

Отакі ми плюшкіни). А ще бабуся, їй вже 89 років, але вона збирає всі фотографії формату А4 своїх дітей, внуків, правнуків - гарні, студійної якості і в рамках вішає в себе на стіні. Вже одна стіна зайнята)


 
OlhaДата: Середа, 25.09.2013, 10:38 | Сообщение # 5
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 8  +
Репутация: 5
Статус: Offline
good класна тема!!! тепер знатиму кому що дарувать при нагоді smile

нажаль (чи ,можливо, й на щастя smile ) в мене такого (та й інакшого) немає...


 
ОксДата: Субота, 05.10.2013, 18:48 | Сообщение # 6
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
дівчата! а решта з вас - нічого не збирає? дивіться- на носі новорічні свята. у домі всі проводитимуть зачистку складів і запасів! якийсь цінний експонат може бути просто видворений з нашого житття в нікуди!

 
vecnaДата: Понеділок, 14.10.2013, 15:28 | Сообщение # 7
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
согодні свято! давайте і я вам покажу ,що я збираю і що люблю.

я вже давно вийшла з дитячого віку, але і зараз дуже люблю мякі іграшки.вони у мене всюди.

це іграшки які спаковані в ящик...

один час захоплювалась колекціонуванням форфорових ляльок....багато з маленької колекціїї роздаровано.

більше фото тут

пізніше покажу бутилки...


 
Home_FairyДата: Понеділок, 14.10.2013, 15:47 | Сообщение # 8
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
а я складаю кусудами. smile маю тонни паперу кольорового


Як вставити фото в повідомлення?

 
vecnaДата: Понеділок, 14.10.2013, 15:50 | Сообщение # 9
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
Home_Fairy, можна у тебе попросити одну на ялинку...

 
IriskaДата: Понеділок, 14.10.2013, 15:56 | Сообщение # 10
Соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 4
Статус: Offline
О, Галю, навіть сова там вписалась!))) Ви їй крила вже підрехтували?
А в мене є одна кусудамка від Тані) Отака -   Вже змінила 3 квартири і трохи вицвіла. Але всеодно в нас на почьотному міці)


 
Home_FairyДата: Понеділок, 14.10.2013, 19:47 | Сообщение # 11
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
vecna, можна smile
Iriska, тобі теж треба нову скласти smile


Як вставити фото в повідомлення?

 
ОксДата: Понеділок, 14.10.2013, 20:05 | Сообщение # 12
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
тут зараз черга за кусудамами вибудується. приміром, я - займу. от у мене взагалі ніяка не висить... і я слабо уявляю, як її збирати... і ніхто не грозиться мені подарувати sad

 
lidiya9Дата: Вівторок, 15.10.2013, 10:10 | Сообщение # 13
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Цитата Окс ()
тут зараз черга за кусудамами вибудується.
влучно ти підмітила, я теж від такої краси не відмовилась би smile


 
lariskaДата: Четвер, 17.10.2013, 14:20 | Сообщение # 14
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 1
Статус: Offline
Так, у нас ще й Носік кусудамами займається
 
IriskaДата: П`ятниця, 18.10.2013, 12:11 | Сообщение # 15
Соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 4
Статус: Offline
Мої підстаканники. Тиснемо на фото і дивимось альбом, кому цікаво - 

 
lidiya9Дата: П`ятниця, 18.10.2013, 13:29 | Сообщение # 16
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Iriska, дуже гарна колекція. Навіть з Шевченокм є!!!!

 
lariskaДата: Четвер, 24.10.2013, 15:32 | Сообщение # 17
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 1
Статус: Offline
От і я вирішила долучитися.
І знаєте у чому іронія долі - терпіти не можу всякі "пилозборніки". І як назло сама собі родила заядлого коликціонера.
У вас є таке
 
,
А ось таке
,
Я вже не кажу про близько сотні маленьки машинок, трьох наборів карточок, магнітів, всіх випусків журналу Льодовиковий період.
Хоча, кого я обманюю - ми самі балуємо своїх дітей.
Доречі, мій малий має вже набір новорічних вишитих іграшок - на відміну від мене happy
 
lidiya9Дата: Четвер, 24.10.2013, 16:13 | Сообщение # 18
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
lariska, ЯК У ВАС ЦІКАВО!!!!!

 
lariskaДата: Четвер, 24.10.2013, 19:48 | Сообщение # 19
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 1
Статус: Offline
lidiya9, о у вас теж так буде;)
 
ninavivaДата: Середа, 13.11.2013, 12:16 | Сообщение # 20
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline






Про декупаж я мріяла давно...
Почалося все з простого табуретика, що його люб"язно подарував нам столяр, як бонус до основного замовлення. Я спробувала прикрасити його соняхами, і мені ТЕ тоді сподобалося!!! Зараз я віддала його дітям в Чернівці - подалі від моїхочей, а може, ще й тому, щоб його не "переоформити" smile
А останньою краплею того "хотіння" стала моя старенька шкатулочка. (Її фото покажу згодом - фотик забувся у Чернівцях)))
А потім я горіла спробувати оформити бутилку. І знайшлася така на 1,5 літра - для домашнього вина!!!
Гостро мене не судіть і не критикуйте, з бутилками трохи наробила косяків, але  то був справді перший досвід. І ніякі відео і фото майстер-класи не дадуть того, що власний досвід і практика!
Тішуся рідним про свої "досягнення", поглядаючи круг себе - а щоби ще "задекупажити"??? Чоловік розуміючи мої наміри, здогадується, що відтепер крім ниточок, ми ще й серветки будемо скупляти biggrin



Ми - заручники своїх мрій, і якщо крім того, що мрієш, ти щось для цього робиш, обов'язково досягнеш майже усього...


Сообщение отредактировал ninaviva - Середа, 13.11.2013, 12:18
 
vecnaДата: Середа, 13.11.2013, 18:48 | Сообщение # 21
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
ninaviva, ти не одна така.після мк іриски по свічках маю запас новорічних серветок...

 
IriskaДата: Середа, 13.11.2013, 18:51 | Сообщение # 22
Соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 4
Статус: Offline
можемо мінятись. в мене запас поповнився :-) Ніно, Ви молодець! Ніяких косяків я не побачила. Як для перших робіт - дуже професійно

 
ninavivaДата: Четвер, 14.11.2013, 09:53 | Сообщение # 23
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
vecnaIriska, дякую, дівчата!
Про запаси...  Вам легше, - у місті вибір більший. А у моїх Кельменцях нічого потрібного не знайдеш...
Приходиться в інет-магазинах скуплятися.



Ми - заручники своїх мрій, і якщо крім того, що мрієш, ти щось для цього робиш, обов'язково досягнеш майже усього...
 
ОксДата: Неділя, 18.05.2014, 13:14 | Сообщение # 24
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
я вирішила розширювати горизонти колекціонування. але пробую якось так, щоб лижче до свого рідного і до вишивки. от, випадково прикупила на аукро



 
nosiknataДата: Понеділок, 19.05.2014, 08:54 | Сообщение # 25
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Знаю вже я твоє"випадково":))) Краса надзвичайна, але судячи з того, що ти замахнулась на книги, випадковостей буде більше!!!

 
Форум » Буковинський клуб сучасної вишивки "Вечорниці" » Моя тема (Буковина) » наші невишивальні захоплення (поділимося?)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: