[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Окс  
Форум » Буковинський клуб сучасної вишивки "Вечорниці" » Моя тема (Буковина) » Наші вишивальні особливості, курйози і причуди (наші погляди на спільне хоббі - покажіть свої ....)
Наші вишивальні особливості, курйози і причуди
ОксДата: Субота, 16.02.2013, 15:44 | Сообщение # 1
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Дівчата, у кожної з нас свої особливості та погляди на наше спільне хоббі.
хтось паралельно вишиває 10 проектів.

хтось запасає величезну кількість наборів, а потім дивиться на них і.... починає вишивати підюором (бо шкода псувати, приміром, оригінальну упаковку....

хтось принципово вишиває оригінальні набори. і готовий за них видати півцарства...

ще хтось мріє в хаті вишити усе: меблі, штори, стіни, стелю і навіть чохли для виделок і стаканів.... пропоную в цій темі обмінюватися подібними враженнями і досвідом. Розповісти про свої вишивальні мрії, показати, який сюжет (схема, картинка, набір) не дає вам спокійно спати по ночах.... можливо, хтось марно роками шукає якусь певну річ?
Запрошую кожну з нас почати знайомство з власним вишивальним світом за приблизним планом:
1. скільки у вас зараз процесів (з часом будемо викреслювати реалізовані, і додавати нові)
2. чи робите ви запаси для вишивання (або: чи страждаєте ви на хом якоз?)
3. які сюжети любите понад усе?
4. будь-що на ваш розсуд про вас і вишивку smile


 
ОксДата: Субота, 16.02.2013, 16:04 | Сообщение # 2
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
почну з себе. маю в роботі  і най-найближчих планах купу усього.
1. новорічний чобіток (скоро почну художні шви.... ще трішки... тягнеться другий рік... )
2. трошки треба часу, щоб довести до ума мої валентинки
3. почала від Мережки гаманець
4. очікує великодній рушничок

5. як тільки це зроблю: візьмуся за вишивку усьгого дитячого (найбільше боюся, що моя дитина виросте і не потішиться любовно зібраними по всій Англії зайцями-іжаками-мишами)
6. розпотрошила набір "Таємниця" - бісер від Абріс Арт. мушу почати.
7. я у березні приєднаюся до довгобуда, з чим - поки сказати не можу. буде інтрига. бо раптом не вийде.
поділюся: я терпіти не можу мати більше 1 процесу. мене це страшенно муляє, я стаєю дратівлива, мене злить робота і все довкола: постійно відчуття, що усе не в порядку.... тому поки не закінчу розпочаті 4- на нове не підписуюся!

про хом якоз:
- вы болеете хомякозом?
- нет. что вы! я им наслаждаюсь!
 
хто був у гостях на галлері - запитань задавати не буде. як я дійшла до такого життя - описують оці сюжети:



люблю багато чого. кумедне і пейзажне, квіткове і фруктове, страшно люблю кавове; космацькі орнаменти, новорічне, дитяче і потішне, сюжети про мамусь і діток, релігійне, щось ліричне, і ще щоб трішки сяяло і було нестандартне... а якщо там буде поєднання непоєднаного - то взагалі супер!
якщо точніше ще копати, то з пейзажів найбільше люблю осінні. з квітів - букети...

якщо набір вартує не захмарно дорого - люблю вишивати оригінальний набір. по-перше, щоб підтримати і надихнути виробника на нові твори. по-друге, щоб не бігати по магазинах і вибирати заміну, а потім зітхати над результатом. проте: страшно люблю за наборами полювати і стягувтаи їх саме з розпродажів і з ебау по старт-ціні. щоб не було. як на картинці 2.


 
vecnaДата: Субота, 16.02.2013, 19:41 | Сообщение # 3
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
так-так! класна темка! я напевно серед усіх у клубі на рахунок розпочатих процесів найненормальніша.у мене:

1.на станку бісерні тюльпани...
2.українська ікона...
3.кусочок сала...
4.роза- ILCS
5.іриси-Fiori
6.роза на столі із жемчугом(схема із вишиванки)
6.процес-відшив від наташі черепанової.
7.У ПОНЕДІЛОК РОЗПОЧИНАЮ ГАМАНЕЦЬ. капець-приїхали....,а ще і великодній рушничок


- цей процес мені дуже шкода ,що не можу докінчити.коли починала вишивати не додивилась, що обличя вишиваются петітом.так і залишилось.а так хочеться докінчити...

а ще у мене э таке чудо

цьому процесу-18 років.вишивався акрилом-треба завершити...


ніби все ,але не впевнена...,а в голові -планів ...

тепер це все буде разом і буду дошивати.отак!!!за допомогою оксанчиної темки буду мати стільки краси...

але напевне буду получати пенделів нераз... happy happy happy




Сообщение отредактировал vecna - Субота, 16.02.2013, 20:18
 
ОксДата: Субота, 16.02.2013, 19:47 | Сообщение # 4
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
а ще ставте на чергу ваші призи smile - самі темку відкрили smile

__________________________


 
ОксДата: Субота, 16.02.2013, 20:47 | Сообщение # 5
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
вай-вай... скільки усього!!! я в шоці. ви ж купу навіть у перелік не включили!
Стоянка, де петіт. не засмучуйтеся. я таку дрібничку давно шила. то спокійненько шийте, ніби чвертьхрестики - ниточка по центру аїдиних квадратиків ітиме туговато, але краса буде на стіні


 
vecnaДата: Субота, 16.02.2013, 20:59 | Сообщение # 6
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
Окс, оксанко! не включила бо забула, що вони у мене э.шукала те що памятаю ,а знайшла усе.тепер буду докінчувати...

 
SunflowerДата: Неділя, 17.02.2013, 14:25 | Сообщение # 7
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 6  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Продовжу тему. До народження Ясі скільки себе пам’ятаю одномоментно займалася тільки однією справою і старалася довести її якщо не до кінця, то принаймні до завершення певного "логічного" етапу. Тому, коли я бралася за якусь схемку, то не планувала іншого вишивального процесу, поки не була повністю вишита попередня.
Народження дитини просто перевернуло все в моєму житті. Доводиться водночас бути в кількох місцях, моментально переключатися з однієї термінової справи на іншу, більш нагальну. У повсякденному житті це деякий час мене страшенно дратувало, а потім звикла... Настільки, що тепер в мене водночас купа розпочатих вишитих робіт (з моєї точки зору, бо, коли я дивлюся на Галіне повідомлення, в мене починає посмикуватися око, і я розумію, що насправді у моїх вишивальних процесах нема що вишивати) і ще більше планів та ідей.
Отже теперішні процеси:
1. маю 2 вишиті "тряпочки", з яких одна
- "Маленька праця краща за велике безділля" має бути на обложці папки для поточних процесів (макет чи проект уже розписаний, виміри зроблені, тканина витягнута, залишилося дожити "закінчення заочників" і пошити)
- з іншої треба пошити футляр для ножиць (його ще навіть не особливо уявляю).
2. Новорічний чобіт (залишився бек і коучінг).
3. Вчора розпочала центральну частину триптиха "Бамбуки" Чарівної миті. Отож із наступного тижня на довгобуді вже мала би звітувати.
4. Розпочала Леді-вський набір "Весняна Україна".
5. На пластиковій канві розпочата Нюша (лишився бек) і Бараш (тільки почала). Сподівалася Яринці до Нового року всіх Смешариків вишити, але на кафедрі завантажили спочатку ліцензійною, потім акредитаційною справою, тому процес заглох. Треба відновлювати.
Плюс хочеться розпочати вишиванку собі, хочу до травня встигнути льолю похресниці. Маю захомячений фермуар для гаманця - теж хочеться вишити. До маячка для ножиць і ще непошитого футляра маю захомячену схемку для гольнички - має бути комплект. Давно думала про новий рушничок на Великдень. А ще мені дуже сподобався подарунковий бісерний "Березовий гай" від Чарівної миті. І хатинки Леді-вські серії "Мальовнича Україна" хочу повишивати - дуже приємна задумка. Доні хочу зробити закладку для книжок на пластиковій канві. І це ще не все... Капець!
6. Хомякоз штука заразна, тому запаси для вишивання я роблю. Правда, запаси досить скромні, але ж всі знають "чим більше годуєш свого хом’ячка, тим він більше хоче". Останнім часом моєму хомці перепало три набори, вимагає ще. А я що, я людина слабка і не схильна позбавляти себе маленьких людських радостей )))
3. Із сюжетами визначитися дуже складно - я досі бралася тільки за ті вишивки, які мені до вподоби. Трошки лякають багатоколірні та строкаті полотна (де більше 30-40 відтінків).
Дуже хочу вишити (от тільки не знаю коли):




Ще таке - я дуже люблю вишивки, які займають небагато місця, бо можу вишивати і часто вишиваю (стоячи, сидячи) на тролейбусній зупинці, в черзі, між парами (якщо, крім мене у викладацькій нікого нема), поки чекаю доню з гімнастики... Стараюсь викроїти кілька хвилин для улюбленої справи, бо спокійно посидіти годину-другу за вишивкою малореально. А коли берешся до вишивки, хочеться якомога швидше побачити результат...
 
lidiya9Дата: Неділя, 17.02.2013, 14:45 | Сообщение # 8
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Цитата (Sunflower)
, бо можу вишивати і часто вишиваю (стоячи, сидячи) на тролейбусній зупинці, в черзі, між парами
Ого Таню, і як це в тебе так виходить! Мені потрібна цілковита тиша, максимум, як фон, телефізор, і зручне розташування.


 
ОксДата: Неділя, 17.02.2013, 14:51 | Сообщение # 9
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
я теж вишиваю (пробую) багато де.
приміром, мій найбільший гобелен "зима в лісі" з лікарні, де я тоді по ночах досліди робила, додому потрапляв рідко....  вишиваю у чергах в банк (коли знаю. що я там надовго), якщо треба - приміром, красу навести не вдома (поки там сушать чи чешуть). в потягу теж вишивала - було таке;

у відрядженнях з екстремальних місць: у Києві на Майдані (до поселення в готель було 7 годин очікування, і вранці було холодно і сумно...)... в літаку не пробувала (далеко не літала). але освоїла. як правильно пакувати ниточкиголочки , щоб їх на магнітному детекторі не відібрали.

так, де ще... останні тижні малявку в суботу воджу вчитися трішки. то це така чудова годинка! завдяки їй я чобіток в Іринчин проект дошию.
словом, я теж люблю тишу і затишок. але життя вносить корективи.


 
lidiya9Дата: Неділя, 17.02.2013, 14:53 | Сообщение # 10
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Ви молодці, буду у вас вчитись!!!!!

Додано (17.02.2013, 14:53)
---------------------------------------------
Правда, я придумала одну хитрість: встаю на годину раніше, щоб до роботи, коли вже нікого дома нема, повишивати smile




Сообщение отредактировал lidiya9 - Неділя, 17.02.2013, 14:53
 
OlhaДата: Неділя, 17.02.2013, 14:53 | Сообщение # 11
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 8  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Я теж приєднуюсь smile
Подивившись на вище описане, зробила висновок, що я все ж таки людина високоорганізована і послідовна! smile Бо дійсно, поки не закінчу одну масштабну (так би мовити) роботу, за іншу не візьмусь. Дрібнички не рахую, бо то на благо клубних проектів чи для розслабону.
В даний момент основний мій процес -це Діменшиновський нічний будиночок. Його шию вдома. На роботі в мене майже завжди у шухлядці теж щось є. Наразі, зараз там лежить двоколірне "Осіннє танго" (я сама дала картинці таку назву), схема з інтернету і поняття не маю чия розробка, але мені сподобалась. Дошию, покажу готову.
Ще знайшла в інтернеті схемку котиків-брелоків. Знаю що в "Мережці" є такі для них шнурочки, спробую вишити на подарунки.
Є задумка "Полнолуние" від Ріоліс, теж та пума сподобалась, треба на неї чорної Аїди і ниточки.
В думках літня сорочка для брата, для себе коханої і костюмчик для сина. Але поки вони лише у стадії домислів. В мене так завжди - проект повинен сформуватись у голові, а потім вже коли купується тканина, то вже починається РУХ! smile
Про набори не говорю, хіба вже коли до них черга дійде... Благо їх у мене парочка лише! Тому ні хворою, ні такою що насолоджується хом"якозом себе не вважаю! принаймі поки що... smile




Сообщение отредактировал Olha - Неділя, 17.02.2013, 14:56
 
nosiknataДата: Неділя, 17.02.2013, 15:06 | Сообщение # 12
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Мій вишивальний досвід бере свій початок з класу 2-3 школи - вишита серветка, ось мій перший "блін" комом за яку вчителька поставила трійку, бо не повірила що то я сама вишивала. Найбільш довготривалий процес - скатертина з настурціями в університеті, зараз розпочата ще одна - "Різдвяна" скатертина, та сорочка для замовника - шилась довго і нудно через нестиковку наших характерів , його і мого бачення цілісної завершеної речі, після цього сто раз подумаю ніж вишивати комусь "на власний смак".
Вдома з мамою та сестрою завишивали до дірок Ксенію Колотило. Є купа рушників, подушок, у мами 4 сорочки, у тата - 8.
Завдяки нашому клубу, та знайомству з нашими рукодільницями перейшла на картини, яких вишито вже 8, і бісер.
Оксана заразила хом"якозом - прикупила 4 набори, благодать - вишиваєш і горя не знаєш, "все включено"!
Найважча робота за весь мій вишивальний стаж - "Красная осень" від "нової слободи". Від розкиданих усебіч одиночних хрестиків та беку через годину другу роботи очі просто роз"їжаються в різні боки! трохи псіханула з бісером - сіла зашивати фон вже, хоч до завершення хрестика ще один листок схеми - просто набридла ота каша з розкиданих теракотових хрестиків:))) Надіюсь завершити скоро.
Мама допомагає з новою сорочкою для Максима - забрала в Теребовлю розпочатий процес - відновлюємо втарий узор з дідової вишиванки (знайшла у свекрухи на горищі сорочку чоловікового дідуся Антона і вирішила відшити узор).
У планах підтримка поточних та нових клубних проектів, сорочка собі, остання картина від "Чарівної миті" "Маки" до пари з ірисами, сорочка для хлопчика, та обкладинки на паспорт у дарунок, і мабуть поки все....

Люблю вишивати конкретно під щось, або конкретно для когось - тобто мушу точно впевнитись, що подарунок буде в тему, до душі, і на своєму місті - тільки тоді приступаю до роботи.


 
ОксДата: Неділя, 17.02.2013, 15:09 | Сообщение # 13
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Цитата (nosiknata)
У планах підтримка поточних та нових клубних проектів

оооо! в які проекти ми тебе зачисляємо? давай-давай!


 
nosiknataДата: Неділя, 17.02.2013, 15:12 | Сообщение # 14
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
та ж "Чобіток новорічний" чи що?? але схеми ще не маю...Великодній рушничок пропускаю бо в мене вже є два, для Макса і дорослий.



Сообщение отредактировал nosiknata - Неділя, 17.02.2013, 15:13
 
ОксДата: Неділя, 17.02.2013, 15:32 | Сообщение # 15
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
я тебе там ніде не бачу! і чого це в тебе ні сумки, нічого немає? га? давай-давай! традиційними чи ще якими швами - і вперед, радуй себе і нас шедевром!

 
lidiya9Дата: Неділя, 17.02.2013, 15:32 | Сообщение # 16
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Окс, всі проекти підтримую!!!!Але перший це рушник!!!

 
vecnaДата: Неділя, 17.02.2013, 15:45 | Сообщение # 17
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
от бачите.я самокритична людина.серед вас я сама ненормальніша.

 
ОксДата: Неділя, 17.02.2013, 15:49 | Сообщение # 18
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
ви на мій хомякоз гляньте.... ми ще поборемося за "найненормальнішу" smile

 
lariskaДата: Понеділок, 18.02.2013, 01:36 | Сообщение # 19
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 1
Статус: Offline
Дівчата - Ви всі суперськи ненормальні tongue ,
vecna, Ви зі своїми одночасними процесами бєте всі рекорди - я от зараз маю тільки два - сорочку для сина і серветку червоно-чорну - все інше у черзі: і приз, і Танін Петро-Павловський собор, і машинки для малого...а ще пасхальний рушничок.
Окс, таких хомяків ще треба пошукати - мій постійно відбивається від жаби, яка сидить на моєму кошельку.
nosiknata, от скажи - нащо твоєму татові 8 вишитих сорочок - він хоч по разу їх одягав wacko . Але це я так, із заздрістю - як сапожнік без сапог.
Sunflower, це треба у міти і між парами, і у тролейбусі, і на зупинці - хоч я свій набір від ріоліс теж возила і на захист, і під ДАК, і у поїзді - бувало.

А у мене є ще дивніша особливість - я запойний вишивальник - можу роками нічого не робити, навіть не думати - а потім як притисни, якраз на якісь життєві ситуації - лиш те і роблю - і чим більше інших справ - тим більше встигаю вишивати. Правда останнім часом руки не встигають за польотом фантазії і бажаннями.
 
nosiknataДата: Понеділок, 18.02.2013, 11:12 | Сообщение # 20
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
:))) Ларисо, мій батько головний деригент капели бандуристів "Кобзар", гастролі, виступи.... йому сорочок замало, не встигаєм костюми купувати:) Правда в свої ледве не 75, це йому вже трохи важкувато...

 
ninavivaДата: Понеділок, 18.02.2013, 12:28 | Сообщение # 21
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
Я додам себе до списку організованих ненормальних smile
Процесів у мене також чималенько, але всі вони задіяні одночасно. Бо така вже я людина: вишиваю під настрій. Деколи хочеться чогось ніжного і дрібненького, якоїсь казки... а іноді - чогось справжнього, реального.
Вишиваю завжди і всюди: вдома три станки (зайняті!), на роботі, у транспорті (коли стоїмо!), в чергах...
Заядлим хом"яком себе не вважаю, але коли жаба спить, прикуповую скоріше матеріали і нитки, аніж готові набори. Ну люблю я цю справу: організовувати собі роботу сама. Хоча переваги готових робіт знаю (шила за наборами в Італії).
Отож мої процеси:
1. Та, що хвилями іде. Хардангер, гобеленовий стібок, або петит, хто як називає.


2. Мій поточний Верваковський процес (до речі. ніхто більше не відгадує що це?)


3. Рушник шию на замовлення, назвала його сама "Смарагдовий"

4. Купони для хлопчикової сорочечки шию на роботі;)

(фото зі сканера - тому не лякайтесь;))
5.Зимовий пейзаж почала ще позаминулої зими, навіть не фотографувала
tongue
6. Ну і минулої суботи почала давно жаданий процесик Писанкове коло!



І додам, що маю ще декілька планів, але здоровий глузд поки що перемагає! biggrin



Ми - заручники своїх мрій, і якщо крім того, що мрієш, ти щось для цього робиш, обов'язково досягнеш майже усього...


Сообщение отредактировал ninaviva - Понеділок, 18.02.2013, 13:36
 
nosiknataДата: Понеділок, 18.02.2013, 14:38 | Сообщение # 22
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Дівчатка, ану організуйте тему (Ніна, Галя) і давайте всі разом, хто захоче будемо відшивати це писанкове коло одночасно - типу спільна вишивка ( підганяє дуже дуже!) У мене знайшлась кругла рама, і схему цю я би хотіла, а вкупі точно встигну вишити (хоч і не планувала:)))

 
vecnaДата: Понеділок, 18.02.2013, 14:42 | Сообщение # 23
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
ninaviva, нінуся-я так думаю що це верваківський поцілунок який я відшивала тричі і дарувала.у мене його самої немає.
вітаю тебе у команді ненормальних.радію що нас багато...

Додано (18.02.2013, 14:42)
---------------------------------------------
nosiknata, наталочко я хіба після великоднього рушничка.


 
ninavivaДата: Понеділок, 18.02.2013, 15:10 | Сообщение # 24
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
nosiknatavecna
Наталко, який класний задум!!!
Я в принципі ще не знаю, що це має бути? Картина, скатертина, серветка... Щось придумаю, аби воно вже вишите було, потім десь його "приліплю".
Вишиваю на Лінді (Класно!!! На рівномірці шию вперше! Стільки вражень: нитки лягають рівніше і м"якше, як на Аїді, і таке відчуття... ну не знаю як передати...скажу, що стала на сходинку вище у вишивальній сфері

vecna, Галя, так. це поцілунок. У мене ця схемка дАвно незатребуваною була, а тут в однієї знайомої побачила - ТАКА КЛАСНА у спальні висить! Тю, думаю, я що собі не можу вишити? Ну собі чи дітям, там видно буде, але це мій процес на сон грядущий;)

nosiknata, Наталочко, давай удвох! Процес не обіцяє бути простим, там 9 крейніків і 10 кольорів бісеру, але чи то ми не креативні люди? Хіба не справимось? Як "ХО" схемку - пиши. Дуже класна графіка!



Ми - заручники своїх мрій, і якщо крім того, що мрієш, ти щось для цього робиш, обов'язково досягнеш майже усього...
 
ОксДата: Понеділок, 18.02.2013, 15:22 | Сообщение # 25
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
9 крейніків??? то це ж золота серветка вийде.... я в шоці... правда, треба процес декільком людям шити. 1 шпулі вистачить на 4-6 людей точно. а то й на більше

 
Форум » Буковинський клуб сучасної вишивки "Вечорниці" » Моя тема (Буковина) » Наші вишивальні особливості, курйози і причуди (наші погляди на спільне хоббі - покажіть свої ....)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: