[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Окс  
Форум » Буковинський клуб сучасної вишивки "Вечорниці" » Моя тема (Буковина) » Усе велике починається з дрібного (Тема Тетяни Sunflower)
Усе велике починається з дрібного
Home_FairyДата: Четвер, 05.07.2012, 23:38 | Сообщение # 1
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
У цій темці свої роботи покаже Таня Sunflower

Як вставити фото в повідомлення?

 
SunflowerДата: Субота, 07.07.2012, 18:47 | Сообщение # 2
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 6  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Мої вітання всім, всім на натрапив на мою сторіночку великого та багатогранного форуму "Вечорниці"! Признаюсь одразу, я довго не наважувалася її створити, адже наші дівчата, котрі "мешкають" на інших сторінках, демонструють ТАКІііі РОБОоооТИ !!! Масштабні, великі, як на мене - справжні вишивальні шедеври!!! У мене таких нема (поки що! ). Демонструвати отой дріб’язок, який я навишивала в проміжку між підготовкою до занять, хатнім господарством, відвідуванням дачі та експедиціями? Проте саме Вечорниці наштовхнули мене на 2 великі роботи, а скільки планів роїться у моїй забитій ботанікою голові!!! Зрештою, де ж ділитися ідеями, сумнівами, питати поради, як не на своїй домашній сторінці?! Отож мої "творєнія".
Вишивати навчилася в школі, правда якихось робіт того часу у мене не залишилось. Заново відкрила вишивку для себе як почала працювати і з’явилися власні кошти. Тоді зрідка я купувала якийсь набір, щоб відпочити від біганини і метушні за вишивкою.

Додано (07.07.2012, 18:47)
---------------------------------------------
Певний час збирала журнал "Все о вышивке крестом" з надією, що колись ПОВИШИВАааааЮ !!! ))) Наступний набір був подарунком. Правда на бек мені нитки одного кольору не вистачило ) набір такий укомплектований wacko

Тоді ж спробувала вишивання стрічками

Вже після народження донечки чітко зрозуміла, що вишивка рятує мене від нервового перенапруження. Як не вишиваю кілька тижнів, починаю поступово "закипати". Тому віднедавна вишитих робіт стало прибувати.


на цьому кораблику хрестики дуже вже кривенькі, але що ж зараз зробиш? Зате натренувалася )))

Рушничок на великодній кошик:

Чоловікова сестра подарувала мені набір на День народження. Зібралась і вишила, залишилось оформити.


Закладка для книги

їх було дві (але чоловікову закладку доня кудись затягнула, залишилась тільки моя).

Обгортка для книги зі стрічками


Смайлик на листівці


В такій штучці я ношу нитки поточного процесу:

Додано (07.07.2012, 18:47)
---------------------------------------------
А ще минулого року я “гралася” в український Round-robbin. Всього 9 учасниць. Свої 8 фрагментів я вже закінчила, чекаю повернення додому своїх тигрів.
1) слон для дівчини з Кіровограда


2) Зевс для пані із Запоріжжя (картина має бути присвячена 7 чудесам світу)

(на цьому фрагменті мені довелося вчитися робити французькі вузлики)

3) Глечик з вершками для дівчини з Харкова


4) Дві картинки для дівчини з Чернігова (моя гітара та жовтий “контужений” чайничок)



5) Заварничок із баночкою для дівчини з Києва


6) Білий виноград (знизу справа) для дівчини з Олевська


7) Коала для дівчини з Бучі


8) Півники (мої верхні по центру) для дівчини з Києва


Впродовж участі в робіні вишила для чоловіка такого лева — він мав бути на клапані рюкзака, але не склалося. Тепер думаю пришити до темної футболки і ще довишивати LEO.


Має бути ще одна листівочка. Залишилось в рамочку вставити.


Пам’ятаєте, як ми на День захисту дітей набори комплектували. От я укомплектувала 2 штуки “Малюка №4”, а відтак мала нагоду його вишити )


Зараз я вишиваю сорочку донечці і почала триптих “Бамбуки”. Сорочку на днях покажу. На Бабмуках ще треба доковиряти 300 хрестиків, бо мені світить штраф )
Отако!!! Дякую за увагу! Заходьте ще )))

 
vecnaДата: Субота, 07.07.2012, 19:49 | Сообщение # 3
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
таню! ти молодець, що відкрила свою тему.у тебе багато речей ,які використовуються у побуті .а я не можу заставити себе, щось таке зробити.участь у робінах -супер.молодець!!!всі роботи мені сподобались.

 
ОксДата: Субота, 07.07.2012, 20:52 | Сообщение # 4
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
о. та тут круто! і до речы, з 1 вересня ми будемо знову колегами по цеху.... на додачу до широкого спектру завдань на теперішній роботці мені знов світять давно забуті лекції, методички, заняття і тому подібні штуки. а я так вже занурилася в хомякоз....
так що будемо ділитися секретами - де його на відволікалочку часу викроїти...


 
SunflowerДата: Субота, 07.07.2012, 22:37 | Сообщение # 5
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 6  +
Репутация: 5
Статус: Offline
vecna, дякую за теплі слова!!! Приємно отримати Вашу позитивну оцінку своїм роботам! biggrin
Оксано, "де його на відволікалочку часу викроїти..." - це, мабуть, одвічна проблема! Будемо разом придумувати wink
 
Home_FairyДата: Неділя, 08.07.2012, 10:12 | Сообщение # 6
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Таня, ого! Скільки у тебе вишито! smile Мені ота виноградна штука сподобалась, хоч вона зрештою і поїхала до когось smile

Як вставити фото в повідомлення?

 
lariskaДата: Неділя, 08.07.2012, 12:57 | Сообщение # 7
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 1
Статус: Offline
Sunflower, У тебе гарні роботи - особливо сподобались робіни на кухонну тематику - певно це непросто частинку своеї роботи віддати чужій людині, яку навіть не бачила в житті cool
 
ninavivaДата: Понеділок, 09.07.2012, 10:58 | Сообщение # 8
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
Sunflower, Таню, вітаю з відкриттям темки - гарно тут як!!! І нечесно, і неправильно було стільки краси від нас ховати!
Гра у робін - то КРУТО! Я не наважувалася на робін ніколи, хоч скільки поривів було!!! Дуже критично ставлюся до своїх хрестиків - і все боюся збавити комусь роботу surprised
Надіюся на швидке поповнення цієї темки новими роботами wink



Ми - заручники своїх мрій, і якщо крім того, що мрієш, ти щось для цього робиш, обов'язково досягнеш майже усього...
 
OlhaДата: Понеділок, 09.07.2012, 21:07 | Сообщение # 9
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 8  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Підтримую дівчат! Роботи цікаві, різні... Мої вітання і побажання ще більше робіт, зроблених із натхненням, у відпочинку! І легких хрестиків!!! applause good flower

 
SunflowerДата: Понеділок, 09.07.2012, 23:09 | Сообщение # 10
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 6  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Дякую, дівчатонька!!! Дуже приємно!!!
На рахунок робінів: якщо є багато вільного часу - це дуже класна ідея для власного натхнення: є можливість вишити кільканадцять різних фрагментів, вибрати собі якусь ідею для подальшого втілення у життя. Крім того, це досвід! Я попробувала як це вишивати на різних тканинах, різними нитками (ДМС, Анхор, ім.Кірова, шерсть), навчилася робити французькі вузлики (до цього з жахом оминала всі проекти, де вони згадувалися), побачила наяву, що за "звір такий" бленд... Проте, якщо часу обмаль, а голові рояться власні грандіозні проекти, то Робін заважатиме та відволікатиме... Хоча завдяки Робіну я навчилася вишивати ледь не всюди - вишивка запакована у мішечок, доступна будь-якої хвилини - вишивала на тролейбусній зупинці, в черзі у "зубодральню", між парами, впродовж обідньої перерви, на прогулянці з донею... А дома, в кріслі. під аудіокнигу - це вже повний кайф!!! Якось так...
 
ОксДата: Субота, 21.07.2012, 00:33 | Сообщение # 11
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Таня, я і сюди твої процеси закину... ти не проти?



 
SunflowerДата: Вівторок, 14.08.2012, 18:34 | Сообщение # 12
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 6  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Оксано, звісно не проти!!! Сама думала закинути, як фотоапарат приїде ) Але то коли ще буде!!! Тому гарно дякую за допомогу!

Додано (14.08.2012, 18:34)
---------------------------------------------
Поки ще маю трохи часу (не почалися заняття і підготовка до них) потихеньку доробляю те, що запланувала ще багато-багато днів назад. Так, наприклад, лева я вишила ще минулого літа і тільки тепер нашила його на футболку. А ось і щасливий власник лев (за гороскопом) і його "власний" лев: (от накаламбурила biggrin )


Приклеїла, нарешті хатинку до рамки набору "Орхідея"

Тепер стоїть на поличці. Доня все тягнеться до неї - погратися )

Сфотографувала оберіг:

Є у мене рамочка, але якось в ній він надто убого дивиться - поля зверху і з боків різні - не подобається мені. Може в Художній салон віднести? Бо в багетку, мабуть, не варто - простенька робота. Як на мене, багет - то буде закруто?

Ну і моя теперішня "радість" - сорочка, яку я б ніколи не наважилася розпочати, якби не наші дівчата! Дякую вам за агітацію, підтримку, поради!!!

 
AnastasijaДата: Вівторок, 14.08.2012, 20:09 | Сообщение # 13
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
Гарна сорочечка! Молодець
 
SunflowerДата: Вівторок, 14.08.2012, 22:39 | Сообщение # 14
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 6  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Anastasija, дякую! Ще лишилися манжети, вже ніби придумала з якого боку до них братися.
От горловина для мене є справжньою проблемою - не знаю, що з нею робити. Таня казала, що можна загнути з мережкою, але я до цієї техніки не знаю з якого боку зайти. Оля ще при виборі фасону казала, що можна кружевом обробити. Теж вагаюсь: пристрочувати зверху кружево не хочеться, хіба якось у горловинний шов. Коротше треба брати вже зметану сорочку і йти в магазин дивитися різні види кружева (мабуть білого, червоне, мені здається, не пасуватиме). Шукатиму компанію, бо,
по-перше. не дуже знаю, де продають кружево (колись щось подібне брала в магазині нижче Санти, мабуть пошуки звідти почну);
по-друге, "одна голова добре, а дві - краще" - хотілося б із кимось порадитися.
Якось так.
 
AnastasijaДата: Середа, 15.08.2012, 08:30 | Сообщение # 15
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
Манжети - це просто тоненькі смужечки малюнку з цієї ж сорочки. Сантиметром поміряй ручку і додай 3 см. А там пришиють кнопочки і ручка по любе влізе. Я б особисто мережку не робила - там квадратна горловина і тяжко буде розворот робити. А кружево саме то, але бери тоненьке. Мені подобаються такі, не знаю як назвати, тіпа "В"язані крючком"
 
SunflowerДата: Середа, 15.08.2012, 10:02 | Сообщение # 16
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 6  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Дякую, Anastasija! Особлива подяка за вказаний розмір манжети. Я якраз вагалась скільки до обхвату руки додати припуску. На рахунок кружева теж думала про якесь нешироке і немасивне. Буду принаймні тепер знати з чого починати пошук! heart flower
 
OlhaДата: Середа, 15.08.2012, 12:24 | Сообщение # 17
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 8  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Sunflower, Танюша! Щодо оберегу... В художньому салоні з тебе візьмуть ще більше ніж у багетці. І не факт, що зроблять якісно. Особисто я вже впевнилась. Мені сподобалось як оформляють у "Палітрі", але все одно із затримкою... Ще є інший варіант - купити готову підходящу рамку, але якщо розмір не стандартний, то це проблематично. Тому радила б таки у багету. Бо навіть простенькі роботи можна так оформити (підібрати паспарту, рамочку), що виглядає просто БОМБЕЗНО!

 
ninavivaДата: Середа, 15.08.2012, 13:50 | Сообщение # 18
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
Sunflower, роботи чудові!
У хатинки цікаве оформлення!
З оберегом - підтримую Олю - неси в багетку. Будь яка вишивка (велика чи маленька) заслуговує на гарне оформлення, бо ж то ручна праця!!! А вона варта уваги!
І сорочечка обіцяє бути оригінальною! Бавовняне мереживо саме ТЕ!!!



Ми - заручники своїх мрій, і якщо крім того, що мрієш, ти щось для цього робиш, обов'язково досягнеш майже усього...
 
SunflowerДата: Понеділок, 12.11.2012, 19:41 | Сообщение # 19
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 6  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Дошила я доні сорочку. Яся в неділю вже її вигуляла smile

Можна, звичайно, сорочечку ще вдосконалювати, але поки що "з мене досить".

Ще з нових робіт: маячок для ножиць

і

Виявилося, що це дуже корисна штука - тепер в ході вишивки я вже не шукаю ножиці! Дуже зручно! В процесі ще футляр для ножиць того ж дизайну. Лишилося дошити серединки квіточок, бек і сшити.

Чергова дрібничка - Яринці на спротивну форму відзначка, щоб не сплутати форму з чужою:


У жовтні пошила таки доні костюм на свято осені. Виявляється фото "в повний ріст" ми так і не зробили. Тому лише шматочок:


Зараз вишиваю новорічний чобіток, треба одну картинку для папки з процесами "добекати", плюс триптих. І починаю "моделювати" новорічний костюм доні. Оце точно хтось із дівчат казав "наполеонівські плани... або рятуйте хомяка"!!! happy
 
vecnaДата: Понеділок, 12.11.2012, 21:55 | Сообщение # 20
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
Sunflower, ви обидві молодці...але чому сльози...

 
SunflowerДата: Понеділок, 12.11.2012, 22:34 | Сообщение # 21
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 6  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Це моя Ясюня "коники показувала". Це ж треба було стати, щоб мама сфотографувала wink Сліз на обличчі не було, бо я не на стільки вперта, щоб заставляти дитину "позувати", коли їй цього не хочеться. Але на тих кількох знімках, що є з вишиванкою, видно - Яся не в гуморі sad
 
lidiya9Дата: Вівторок, 13.11.2012, 12:05 | Сообщение # 22
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Sunflower, дуже гарні роботи! Гарний маячок smile

 
SunflowerДата: П`ятниця, 04.01.2013, 12:30 | Сообщение # 23
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 6  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Маю дві роботи з багетки:
макош


і Петро-Павлівський собор


Нарешті сфотографувала Яринчину сорочечку:


і покажу новорічний костюм моєї доні (вона була феєю квітів)


Костюм можливо занадто різнобарвний, але Яринка навідріз відмовилася знімати намисто (яке не зовсім по кольору штимує) - вона ж допомагала його робити - запихала пластику у форми і розмальовувала! То й залишилася на новорічний ранок з усіма побрякенціями, строката, зате задоволена smile
 
lidiya9Дата: П`ятниця, 04.01.2013, 12:36 | Сообщение # 24
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Таню, чудові роботи, і костюм новий, молодець. особливо мені подобається оберіг !

 
SunflowerДата: Середа, 22.05.2013, 11:37 | Сообщение # 25
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 6  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Закину всяку нову всячину у свою тему, бо скоро загублюся сама, що вишивала, а що тільки планувала )
Так от, нарешті зробила папочку для своїх поточних процесів, настрочила свою "авантюрну" вишивалочку, яка мені нагадує, що "МАЛЕНЬКА ПРАЦЯ КРАЩА ЗА ВЕЛИКЕ БЕЗДІЛЛЯ".


Всередині є кілька пластикова папка для схем і наборів і кишеньки для ниточок і пакетиків з бісером:


А ще кілька менших кишеньок: для лінійки-дюймовки (необхідна річ при побудові викройки, розмітці канви), маркера, розпорювача, ножиць, гольнички і кісточок з ниточками (начепила кіровські зі свого триптихового бамбукового набору):


Тепер зручно дістати процеси і на зупинці, як чекаю транспорту, і в черзі до лікаря (зараз ледь не кожного тижня доводиться мандрувати на чергове обстеження), між заняттями, як нема термінової роботи.

Довишивала хатинку від Леді "Весняна Україна":


Попрала і випрасувала першу частину свого триптиха. Не соромно тепер показати:


З оформленням доведеться почекати, поки довишиваються решта 2 частини.

Вишила і подарувала льолю для похресниці:


А ще маю таку штуку:


Вишивала як майбутній футляр для ножниць-чапельок, а тепер (оскільки є папка зі спеціальною кишенькою) необхідності у ньому нема. Сиджу і думаю, до чого цю вишивку прилаштувати. Так, щоб не тільки гарно, але і з користю...
 
Форум » Буковинський клуб сучасної вишивки "Вечорниці" » Моя тема (Буковина) » Усе велике починається з дрібного (Тема Тетяни Sunflower)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: