[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Окс  
Форум » Буковинський клуб сучасної вишивки "Вечорниці" » Моя тема (Буковина) » Відпочинок для душі (Тема Олени)
Відпочинок для душі
Merlin59Дата: Вівторок, 05.07.2011, 19:54 | Сообщение # 1
Початківець
Группа: Рукодільниці_lviv
Награды: 2  +
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня чи вечора всім, хто завітає на цю сторінку.
Я тут недавно і ходжу з теми в тему як сновида з відвислою щелепою smile Дівчата, милі , хороші які ж ви всі молодці!!!!! Немає слів щоб висловити своє захоплення вами та вашими роботами. Наснаги, здоров"я та побільше часу всім!!!
А тепер, як новачок трохи про себе. Живу я в Закарпатті в невеликому містечку Рахів.
Вишиваю давно, ще з шкільних років чим тільки можна було і на чому можна було в той час разом з мамою, тепер на жаль вже покійною. Дуже шкодую що майже нічого не залишилось з того що вишивала мама, тільки одна занавіска на вікно, та й то в сестри в селі залишилась. Був період коли крім кількох серветок і подушок нічого не вишивала. Така була робота з 9-ї і до 7- чи 8-ї години. Зараз інша робота і більше часу, хоча до недавнього часу навіть і не думала, що буду займатись вишивкою всерйоз. А почалось все з моєї колеги, яка запросила в гості, в неї безліч вишитих картин, правда маленьких, але таке видовище мене захопило і подумала " а чим я гірша"?. І понеслось... Спочатку панельки-маки на канві куплені в "Чарівниці", потім картини з журналу "Вишиванка", потім програма РМ, ось і докотилась до "Леврона" та "Стоянки" dry , які мені подобаються надзвичайно .
Зараз в мене кілька картин і мені дуже жаль, що показати можу тільки поки що дві з них. Фотоапарат у доньки, ми все чемно пофоткали і успішно загубили картку.... А так як обидві працюємо, та живемо в різних кутках міста сфоткати ще раз ніяк не зберемось. Надіюсь найближчим часом все виправимо.

Додано (05.07.2011, 19:54)
---------------------------------------------
Ну ось такі картинки. Вишивались доньці та були задумані як панельки, але оформили так, чи то не пояснили в багетці як саме, чи то не так зрозуміли, але вийло як є. Одну з них якось невдало сфоткали і вийша жовта, як перефографуєм я заміню, а панельки доведеться шити інші... dry





 
lidiya9Дата: Вівторок, 05.07.2011, 20:44 | Сообщение # 2
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Merlin59, Мені дуже подобаються ці картинки.Дуже гарно зроблено. Це гладь?

 
vecnaДата: Вівторок, 05.07.2011, 21:04 | Сообщение # 3
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
Merlin59, приємно з вами познайомитись.раді новим друзям.ви молодчинка що завітали до нас .чекаємо на ваші нові роботи.

 
Merlin59Дата: Вівторок, 05.07.2011, 21:15 | Сообщение # 4
Початківець
Группа: Рукодільниці_lviv
Награды: 2  +
Репутация: 0
Статус: Offline
Дякую за відгуки, дуже приємно. Ні це не гладь, це хрестик і схеми я малювала сама з картинок. Подібних схем в інеті багато і оригінальних і зроблених кимось самотужки, але мені були потрібні 2 однакові за розміром, прийшлось малювати самій, повозитись з ними довгенько. Саме тому вони вдвоє дорожчі...

 
lidiya9Дата: Вівторок, 05.07.2011, 21:41 | Сообщение # 5
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Merlin59, А який їх розмір?Дуже маленький хрестик, на зменшені взагалі на хрестик не схоже!

 
Home_FairyДата: Вівторок, 05.07.2011, 22:03 | Сообщение # 6
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Merlin59, гарні роботи! А те, що Ви ще й самі розробляєте схеми мене особисто вразило - моє шанування! Я так не вмію smile і навіть не уявляю, як так красу можна зробити самій!
Чекаємо продовження Вашої галереї і запрошуємо до Чернівців на засідання нашого клубу smile Якось зберіться вже smile познайомимося ближче.


Як вставити фото в повідомлення?

 
Merlin59Дата: Вівторок, 05.07.2011, 22:16 | Сообщение # 7
Початківець
Группа: Рукодільниці_lviv
Награды: 2  +
Репутация: 0
Статус: Offline
Розмір самої вишивки як листок А3 -20*30, хотіли маленьку а з офомленням вийшла велика biggrin . А вишивала на 16 канві, тому й пікселі не дуже помітні.
Зараз в роботі картина схему до якої я довго та безрезультатно шукала та так і не знайшла, Робила теж сама десь поміж роботою в вихідні місяців так 2. Половину вже відшила, правда не всім задоволена в смислі схеми, при відшиві видно де можна було спростити схему, але вже нічого міняти не буду. Схема з цієї картини:

Про Чернівці я думала, трошки далекувато, але є один шанс, що час від часу в Чернівцях буде машина мого співробітника, його донька збирається в Універ. Буде їхати то поїду з ним.




Сообщение отредактировал Merlin59 - Вівторок, 05.07.2011, 22:17
 
lidiya9Дата: Вівторок, 05.07.2011, 22:18 | Сообщение # 8
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
surprised Супер, просто вражаючи.Обов 'язково приїжджайте до нас!

 
Home_FairyДата: Вівторок, 05.07.2011, 22:20 | Сообщение # 9
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Ого, монументальна праця! smile Має вийти справжній шедевр :). Дуже гарно

Як вставити фото в повідомлення?

 
OlhaДата: Вівторок, 05.07.2011, 22:30 | Сообщение # 10
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 8  +
Репутация: 5
Статус: Offline
І від мене вітання!!!
Схеми в РМ розробляєте?


 
Merlin59Дата: Вівторок, 05.07.2011, 23:26 | Сообщение # 11
Початківець
Группа: Рукодільниці_lviv
Награды: 2  +
Репутация: 0
Статус: Offline
Ну на шедевр я не претендую, smile просто мені давно подобається ця картина, чимось вона мене зачепила і хай вибачить мені іі автор, хочеться бачити її частіше перед собою, шию і таке відчуття, що частина мене залишається в струменях води, променях сонця та стрімкості коней.Вже казала своїм дітям, що як мене не буде хай шукають мою душу там...Сміються, кажуть душу розбазарю, як буду її залишати в кожній картині яка ще буде..

Додано (05.07.2011, 23:26)
---------------------------------------------
Olha- Так в РМ хоча розробляти немає часу, я робила для себе тільки тому що не знайшла що хотіла і то не зовсім задоволена схемою. треба або мати величезний досвід в цій справі , або зробивши схему самому її відшивати, тоді видно де що і як виправляти треба. Я наприклад залишила забагато кольорів,( 90) хоча переробляла тричі і як зменшувала кількість відтінків пропадала картина як така, зробила бленди ( обличчя) , хоча більш досвідчена людина в цій справі обійшлась би і меншою кількістю кольорів і без блендів.




Сообщение отредактировал Merlin59 - Вівторок, 05.07.2011, 23:29
 
Home_FairyДата: Середа, 06.07.2011, 13:00 | Сообщение # 12
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Merlin59, а я люблю бленди - вони пом*якшують перехід між кольорами smile Але 90 кольорів, то дійсно забагато!

Як вставити фото в повідомлення?

 
Merlin59Дата: Середа, 06.07.2011, 15:18 | Сообщение # 13
Початківець
Группа: Рукодільниці_lviv
Награды: 2  +
Репутация: 0
Статус: Offline
Так вийшло cry . Можливо потрібно було спочатку картину в фотошопі обробити, та я з ним не дружу, а вже потім працювати з нею в програмі. Але про це вже пізно говорити, майже половину я вже відшила...

 
OlhaДата: Середа, 06.07.2011, 22:11 | Сообщение # 14
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 8  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Наступного разу звертайтесь! я звичайно не великий спеціаліст, але з фотошопом трошки таки дружу і трошки з РМ smile В РМ можна ж і розмір і кількість кольорів задавати. Я, приміром, розробляю одну і ту саму картинку в декількох варіантах, а потім вже вибираю найбільш оптимальний... Якщо не видно різниці між 20 і 30 кольорів, то який зміст шити 30 smile правда ж? smile

 
Merlin59Дата: Середа, 06.07.2011, 22:55 | Сообщение # 15
Початківець
Группа: Рукодільниці_lviv
Награды: 2  +
Репутация: 0
Статус: Offline
За фотошоп, дякую. Якщо не знайду час ним зайнятись то звернусь, син замовив дві картини, одна є в Л.Ющук а друга в пару є тільки картинка. Люба дивилась , сказала нормально, дещо підказала, але мені не дуже подобається, правда я тільки пропустила картинку через програму зовсім її не правила так показувала. А з своїм "Водопадом" просиділа десь 2 чи 3 місяці. Теж зробила кілька варіантів з кольорами. а вже потім чистила та рихтувала. Вся біда в тому що там в самій картині багатенько відтінків і якщо їх забагато прибрати губиться сама картина. Одиночок не багато, але зміна кольорів частенька. А розмір на 16-й канві 30*40 см. Це мені ще десь на 3 місяці роботи. dry



Сообщение отредактировал Merlin59 - Середа, 06.07.2011, 22:57
 
OlhaДата: Середа, 06.07.2011, 23:13 | Сообщение # 16
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 8  +
Репутация: 5
Статус: Offline
wacko чесно кажучи шокована! то дійсно всю душу вкладається!!! я так ікону шила майже рік!!! але то тепер МОЄ!!! smile

Додано (06.07.2011, 23:13)
---------------------------------------------
Якщо робити для себе, то я вважаю виправданим велику кількість кольорів! wink


 
Merlin59Дата: Середа, 06.07.2011, 23:16 | Сообщение # 17
Початківець
Группа: Рукодільниці_lviv
Награды: 2  +
Репутация: 0
Статус: Offline
Так звичайно, частина душі справді залишається на полотні , яке оживає. Хоча думаю що від цього в нас менше дущі не стане і бездушними нас ніхто не обізве... biggrin Теж після "Водопада" ікона чекає "Георгій победоносец" від Стоянки, синові охоронець.



Сообщение отредактировал Merlin59 - Середа, 06.07.2011, 23:17
 
OlhaДата: Середа, 06.07.2011, 23:19 | Сообщение # 18
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 8  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Ну тоді - НАТХНЕННЯ І УСПІХІВ!!! good

 
Merlin59Дата: Середа, 06.07.2011, 23:41 | Сообщение # 19
Початківець
Группа: Рукодільниці_lviv
Награды: 2  +
Репутация: 0
Статус: Offline
Дякую і вам всім теж!!!

 
Home_FairyДата: Четвер, 07.07.2011, 11:49 | Сообщение # 20
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Quote (Merlin59)
Так звичайно, частина душі справді залишається на полотні , яке оживає. Хоча думаю що від цього в нас менше дущі не стане і бездушними нас ніхто не обізве...

Олено, можна я це візьму на конкурс? Я знаю, Ви не зможете приїхати, але хочу, щоб ці Ваші слова побачили всі!


Як вставити фото в повідомлення?

 
Merlin59Дата: Четвер, 07.07.2011, 14:56 | Сообщение # 21
Початківець
Группа: Рукодільниці_lviv
Награды: 2  +
Репутация: 0
Статус: Offline
Можна звичайно, я справді думаю так, а також думаю що так відчуває та думає багато хто...

 
квіточкаДата: Четвер, 07.07.2011, 20:37 | Сообщение # 22
Постійний користувач
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 0
Статус: Offline
Рада що ви приєдналися до нас , картини просто супер, натхнення вам і легких хрестиків!

 
Merlin59Дата: Субота, 09.07.2011, 17:30 | Сообщение # 23
Початківець
Группа: Рукодільниці_lviv
Награды: 2  +
Репутация: 0
Статус: Offline
квіточка[b] Дякую, мені теж приємно в українському товаристві однодумців опинитись, напевно скоро замість вишивання буду весь час на форумі сидіти smile
Що ж то буде?????? І що в мене вишиється...... wacko

Додано (09.07.2011, 17:30)
---------------------------------------------
Дівчата, ось чуть -чуть картини, яка вишивається. Соррі зображення дуже погане, робила на мобільник dry


 
Home_FairyДата: Субота, 09.07.2011, 21:53 | Сообщение # 24
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
О, обличчя вже видно! Хоч фото і не дуже, але зрозуміло, що картина гарна! Хочеться побачити продовження! На чому Ви вишиваєте? На рамі?

Як вставити фото в повідомлення?

 
Merlin59Дата: Неділя, 10.07.2011, 23:44 | Сообщение # 25
Початківець
Группа: Рукодільниці_lviv
Награды: 2  +
Репутация: 0
Статус: Offline
Купила недавно станок,а то руки почали боліти та пришила криво, ніяк не могла звикнути на ньому шити. Зараз вже освоїлась.

Додано (10.07.2011, 23:44)
---------------------------------------------
А ось це одні з перших моїх картинок, вишивались в дитячу кімнату для внучки. Подушка за схемою Л.Ющук ( велике їй спасибі) теж для внучки. Фото не дуже вдале, вибачайте biggrin
друга та подушка


 
Форум » Буковинський клуб сучасної вишивки "Вечорниці" » Моя тема (Буковина) » Відпочинок для душі (Тема Олени)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: