[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Наші виставки » Виставка » Наша виставка! 2011 - 2012 (запрошую до дискусії!)
Наша виставка! 2011 - 2012
ОксДата: Неділя, 23.10.2011, 11:25 | Сообщение # 1
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Дівчата! ми молодці, осилили вже в перший рік існування клубу зробити нашу виставку! можна багато думати та казати - що так, а що - не так...
запрошую до обговорення різних деталей та складових. що подобалося, що - не дуже. як уявляете собі наступний рік? чи зможемо повторити подвиг і зібратися ще раз?

хотілося б почути думку з наступних пунктів

- приміщення. які ваші побажання на наступний рік? те саме - чи шукатимемо більше? (варіанти вже є)
- заходи та міроприємства на відкритті. чим можна зацікавити, привернути ще увагу?
- самореклама. чи достатньо було цьогорічних запрошень? кого б бажано, на вашу думку, бачити у нашому колі чи просити виголосити вступне слово наступного року?
- спільний проект. молодці, ми вишили такі чудові "вечорниці"! а чим дивуватимемо наступного разу? пропонуйте!
- сам дизайн експозиції. що було не так? що - навпаки, вам сподобалося? може, хтось зостався невдоволений місцерозташуванням своїх робіт?
- персональний стендик smile - хто осилить вишити стільки, щоб мати наступного року власний куток? шукаємо сміливців!!!
- які білявишивальні штучки (бісер, вовна, декупаж тощо) - і хто б надав для виставки надалі?
- які пункти у нас потребують додаткових фінансових вливань? на що саме було б потрібно шукати спонсорську підтримку? (наприклад, призи? чи випуск спільного буклета? чи колективний гарний смачнющий вишивальний торт?)




Сообщение отредактировал Окс - Неділя, 23.10.2011, 11:32
 
ОксДата: Неділя, 23.10.2011, 11:31 | Сообщение # 2
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
і особливим пунктом прошу обговорити таке - власне вміст виставки наступного року.

по суті, в 2011 ми мали роботи, представлені у наступних тематиках -
[b]А. традиційна прикладна вишивка[/b]
- подушечки (мало)
- сорочки (всі гарні, дівчата, у вас золоті ручки)
- рушники (кожен - шедевр, не то слово)
- серветки, великодні рушнички
- скатерті (теж поки небагато)
В. надбання сучасних традицій - картини.
- Релігія
- квіти
- дитяча темка
- люди
- природа
- коллажі, модерн, фентезі.

наступного року треба бути ще кращими!!!
пропонуйте - які б нам прицільно створити рубрики? хто що планує вишивати у цьому році?

як ви дивитеся на існування окремих тем по зазначених розділах, де ми колективно вишиватимемо ту чи іншу річ? наприклад - вишиваємо разом ікону... чи разом - природу... всі зацікавлені б там гуртувалися.... заодно за рік би бачили, де ми - молодці, а де поки - пробіли... викладали б там офто вже готових робіт (якби наперед мати картинки хоча б 80% майбутньої експозиції - можна було б плануваи випуск власного мікробуклету. його випускати ніби і недовго, але в поспіху нас всі типографіїї або повиганяють, або ціну залуплять страшну


 
ОксДата: Неділя, 23.10.2011, 11:38 | Сообщение # 3
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
а, ще забула... в цьому році трохи поспішали. розділ "історична спадщина" по суті, не відбувся. давайте збиратимемо гарні речі, вишиті нашими бабусями-прабабусями. хай іноді простенькі - але такі рідні та милі...

і ще - у кого вдома є дівчтака? мамусі, може, ваші донечки вже роблять свої перші хрестики? не ховайте першу квтіочку чи тваринку далеко... Може, зробимо наступного року окремий стенд "вишивка наших дітей"?


 
AnastasijaДата: Неділя, 23.10.2011, 11:47 | Сообщение # 4
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
вже чула думку про виставковий зал на Франка, але мені здається що він дуже великий як для нас. Краєзнавчий мені взагалі не подобається.
на рахунок реклами - мені здається що замало було афіш, можна роздати кожному по пару десятків екземплярів і розвішати кожен в тому районі де живе, на роботі і т.д.
на рахунок персонального стенду - є дівчата в яких багато робіт (не картин), от ті серветки -рушники-подушечки і можна оформити у власний стенд.

Додано (23.10.2011, 11:43)
---------------------------------------------
на рахунок спільного проекту- давайте визначимось коли відбудеться виставка і вже від того відштовхуватись. якщо весною (але в травні дивотвір) то наприклад можна щось до великодня придумати, восени - до дня міста обіграти.

Додано (23.10.2011, 11:47)
---------------------------------------------
дівчата, не забуваємо що ми ВЕЧОРНИЦІ, щось традиційне, старовинне, українське. нам потрібно не тільки у напрямку картин працювати, а й відроджувати традиційне у сучасному. показати що вишивка це не прінт з журналу, а щось своєрідне і знакове, яке несе енергетику поколінь.

 
ОксДата: Неділя, 23.10.2011, 11:50 | Сообщение # 5
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
я - за картини на українську тематику smile
Настя - берешся робити персональний куточок?

думаю, що виставку треба робити не весною. ми просто не встигнемо навишивати щось нове... та й гроші на багетку... на жаль, у мене вони чомусь у вазонку рости не хочуть... happy wacko - а я так поливаю....


 
AnastasijaДата: Неділя, 23.10.2011, 11:54 | Сообщение # 6
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
до слова ми по суті нікого й не запрошували, крім Шкрібляка і представниці музею (до речі, я прослухала яку вона посаду займає). спонсорів не було. ще можна було якихось майстрів запросити (ту ж Дарію Стасюк). з управління культурою це звичано я розмахнулась, але в наступному році чому і ні

Додано (23.10.2011, 11:54)
---------------------------------------------
зараз я по суті вишиваю все у правильній українській тематиці, тільки мої роботи розходяться по чужим домівкам і шафам, так що не знаю що буде до наступного року. стенд можна зробити хіба з тих що є зараз

 
ОксДата: Неділя, 23.10.2011, 11:55 | Сообщение # 7
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
звісно, звісно. будемо враховувати! дуже сподіваюся, що всі наші учасниці будуть такі ж готові до дискусії, як ти, Настя! то що - берешся навишивати з десяток нових робіт на власний куточок? biggrin цьогорічні вже "засвітилися". матимеш стимул лишити щось і собі...
а взагалі, я думаю, працюватимемо так, щоб створити призовий фонд класний. але так, щоб нікому не образливо. кращому марафонцю, за найбільші здобутки - звісно, щось ексклюзивне придумаємо... і трохи з лотерейним компонентом у тематиках...




Сообщение отредактировал Окс - Неділя, 23.10.2011, 11:56
 
AnastasijaДата: Неділя, 23.10.2011, 11:57 | Сообщение # 8
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
правда я планую вишити ще декілька робіт шовком, треба відроджувати цю техніку, так що думаю за рік назбирається і на стенд wink
 
ОксДата: Неділя, 23.10.2011, 12:03 | Сообщение # 9
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
оооооооооооо!!!! респект!

 
AnastasijaДата: Неділя, 23.10.2011, 12:12 | Сообщение # 10
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
вишитим проектом можна зробити щось типу відродженого старовинного узору, знаєте як пан Покиданець бере якусь шматинку, з того робить річ. можна і нам таке спробувати, вишити якийсь старовинний узор і зробити спільний рушник. або до дня міста придумати подарунок місту від вецорниць - герб вишитий чи якесь панно
 
ОксДата: Неділя, 23.10.2011, 12:36 | Сообщение # 11
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
ага... я ще думала щось таке - в рамках тіснішого знайомства самих учасниць - мікрокартинка, що зображувала б нас самих і наше хоббі. наприклад, хтось вишиваючий. чи професійна картинка - біологи зі звірятами, лікарі з фонендоскопом, учителі з указкою.. економісти з купкою грошви... з іменем майстрині. і поряд - фото. було б класно. з одного боку - не жаль часу, бо нікому не віддаємо то потім. з другого- цікаво. і такого ще ніде не бачила

 
vecnaДата: Неділя, 23.10.2011, 14:07 | Сообщение # 12
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
Окс, Anastasija, приєднаюсь і я до вас.щодо приміщення.я погоджуюсь неахті.але треба радіти і цьому (нам запропонували)не було б нічого.запрошення реклама і все інше це не є нашою виною.нас знову підвели.пригадуєте як таня переживала.дата назва...

на наступний рік зал треба шукати.я за той що з великими вікнами.я можу і не вишивати.у мене є на наступний рік нові роботи.але яж не зможу без улюбленого наркотика.а тому беру зобовязання вишити дві ікони в українському строї.дещо з рогоблену улюблені маки докінчити сорочку і вишити сину сорочку молодшому рушники.плани як у наполеона happy

оксанко!хочеш здивувати прошу.обявляй новий проект мікрокартинка.я за good good good

забула ще у мене в планах вишитий вертеп.

Додано (23.10.2011, 14:07)
---------------------------------------------
забула про буклет.перший повинен бути обовязково(для історії).оксанко вся надія на вас з танюшою.пофотографуйте все будь ласочка.може ще знайдемо спонсорів і буде наш буклет.а втім за пів року існування все дуже добре у нас вийшло .як ви думаєте?але не треба розслаблятися.


 
AnastasijaДата: Неділя, 23.10.2011, 14:12 | Сообщение # 13
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
вишитий вертеп? це картина буде?
 
vecnaДата: Неділя, 23.10.2011, 15:01 | Сообщение # 14
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
Anastasija, ні.це окремі обємні фігурки

 
lariskaДата: Неділя, 23.10.2011, 15:37 | Сообщение # 15
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 1
Статус: Offline
Окс, уже цікава і оригінальна ідея з картинками-професіями, чом би і не спробувати...

Додано (23.10.2011, 15:37)
---------------------------------------------
vecna, у Вас просто наполеоновські плани... і такі реальні. А вертеп хочете традиційний - мінітеатрик???

 
ОксДата: Неділя, 23.10.2011, 18:55 | Сообщение # 16
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
оо... я теж планую зо 5 робіт нашити. у планах щось до Нового року. ікона - 1-2. хотіла взятися за чергову природку... але от капость.. .я ще не вишивала квітів! а маю зо 15-20 наборів з букетами! і так мрію щось квіткове змайструвати... то ж старатимуся зо всіх сил.

а - я ще думаю, що далеко не у всіх є щось великоднє готове. то може, ближче до Великодня - після нового року - погуртуємося і повишиваємо рушничків... .

Галю!!! а як ваші квіти? фіоры, ай лав?? як же дівчинка з салом?? ми і їх хочемо!!!




Сообщение отредактировал Окс - Неділя, 23.10.2011, 19:29
 
vecnaДата: Неділя, 23.10.2011, 20:05 | Сообщение # 17
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
Окс, дівчинка на завершальному етапі.скоро і її побачимо.квітам доведеться зачекати.у четвер починаю ікону.

 
ОксДата: Неділя, 23.10.2011, 20:06 | Сообщение # 18
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
успіхів!!! шитимемо ікони гуртом. увечері відкрию для спільного процесу темку!

 
Home_FairyДата: Неділя, 23.10.2011, 21:57 | Сообщение # 19
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Ого, дівчата яка тема вже назріла!
Почну по хронології:
Quote (Окс)
можна було б плануваи випуск власного мікробуклету

погоджуюсь, але мінімальний тираж 1000 шт. куди їх потім? і ціна буде мінімум 5-7 грн/шт. От рахуйте...поки ми таке не потягнемо...
Quote (Окс)
розділ "історична спадщина" по суті, не відбувся

Так, це гарна ідея, яку треба втілити наступного року. Реально бачу, що історична спадщина цьогоріч би в експозицію не влізла - зал забитий smile
Quote (Anastasija)
виставковий зал на Франка, але мені здається що він дуже великий як для нас

Я про це запитаю. Він мені подобається, бо він проглядається з вулиці wink
Quote (Anastasija)
Краєзнавчий мені взагалі не подобається

І мені, але це єдина установа, яка не здерла з нас коштів за експозицію. Художній музей, коли я до них ходила на початку березня, захотів 400 грн. А нас в березні було ще не так багато, а крім того не хотілось повторювати дивотвір smile
Quote (Anastasija)
замало було афіш, можна роздати кожному по пару десятків екземплярів і розвішати кожен в тому районі де живе, на роботі і т.д.

І я це бачу - але це знову ж таки гроші. Я за власний кошт надрукувала 15 афіш кольорових. Ну ч/б не рахую, бо вдома на принтері друкувала. Так от знову, якщо по 2 грн/шт друкувати - то тираж має бути 1000 шт, якщо 50-200 шт друкувати - то ціна 7,5 грн/шт. Такі то справи. Друкована продукція взагалі якась болюча тема...не знаю як з цим надалі бути. Розумію, що все це дуже потрібна річ, але потребує глобальних затрат. А спонсори в нас такі, що не грошима дають, а призами і послугами :). Буду ще шукати, але це дуже складно...
І ще маю одну ідею щодо друку, яка, можливо, зацікавить тих наших дівчат, які вишивають давно.


Як вставити фото в повідомлення?

 
Home_FairyДата: Неділя, 23.10.2011, 21:57 | Сообщение # 20
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Quote (Anastasija)
давайте визначимось коли відбудеться виставка і вже від того відштовхуватись

Знаєте, я пропоную робити у листопаді-на початку грудня! Цього року ми поспішили, бо музей хотів до Дня міста. Я, чесно кажучи, великого сенсу в приуроченні виставки до дня міста не бачу :). Ось яка у мене ідея. Як правильно помітила Настя, ми "Вечорниці", а вечорниці на Україні зазвичай починались на Андрія. Ось десь в такому районі і надалі можемо планувати. За рік, дасть Бог, щось навишиваємо wink
Quote (Anastasija)
представниці музею (до речі, я прослухала яку вона посаду займає
заступник директора smile


Як вставити фото в повідомлення?

 
Home_FairyДата: Неділя, 23.10.2011, 21:58 | Сообщение # 21
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Quote (Anastasija)
з управління культурою це звичано я розмахнулась,
Дівчата, тут повністю усвідомлюю свою провину smile Скажу чому. Я свідомо не запрошувала управління культури, бо 5 останніх років працювала в адміністрації і дуже тісно з ними по різних питаннях перетинались. Мені просто набридло, що люди роблять роботу, а такі, як управління культури приходять, на всіх заходах світяться, ріжуть стрічки і ставлять собі галочку, що вони щось провели. Жодного разу не було, щоб вони чимось допомогли. Якби вони запропонували якусь підтримку нашому заходу (а я зверталась) - тоді ок. Яка їхня роль була у організації нашого свята? Хотіли щоб я у афішах і в запрошеннях писала "Обласне управління культури"... ну так допоможіть чимось. Якось нерівномірно виходить - ми їм все, а вони нам лише промову якогось клєрка (навряд чи до нас би прийшов Петрусяк - відправив би якусь заступницю першого заступника чи взагалі головного спеціаліста з культмасових заходів). Я за демократію smile Ми народ, це ми вибираємо владу і вони нам за це мають бути вдячні і всіляко нам сприяти і допомагати, а не ми за ними бігати і щось просити ;). Я рада, що їх не було. Хай спробують без нас організувати щось подібне wink
Може я емоційно тут якось, вибачте - накипіло smile Дуже було багато моментів, про які не хотіла в клубі розповідати - бо, власне, нема про що.
Quote (Anastasija)
думаю за рік назбирається і на стенд

Дада! Давай! wink Буде чудово :). Може Наталя Пташинська, Галя, Альонка Ямнюк також по стенду осилять - от і буде великий зал на Франка wink

Quote (vecna)
забула ще у мене в планах вишитий вертеп.

Це чудовий план, такого у нас ще не було! smile


Як вставити фото в повідомлення?

 
vecnaДата: Неділя, 23.10.2011, 22:09 | Сообщение # 22
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
Home_Fairy, таню! вище ніс і хвіст трубою.у нас все вийшло і надалі так буде.ми оптимісти!правда?

 
Home_FairyДата: Неділя, 23.10.2011, 22:15 | Сообщение # 23
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
vecna, звичайно! smile
Галю, в вашій особі виношу ПОДЯКУ усього клубу компанії "Феміда", яка перерахувала 300 грн на оформлення нашого спільного проекту. І Андрію з багетки "Алеся", який просто 150 грн нам подарував "за красівиє глазкі". Лише оформлення "Вечорниць" обійшлось в 700 грн.

Взагалі дякую усім хто допомагав! Ми таки молодці. Ще року клубу немає, а вже організували такий класний захід! Думаю, це мало кому би вдалося smile

Наступного року маємо тримати планку! smile


Як вставити фото в повідомлення?

 
vecnaДата: Неділя, 23.10.2011, 22:23 | Сообщение # 24
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
Home_Fairy, таню!ти читала повідомлення що я посилала

 
Home_FairyДата: Неділя, 23.10.2011, 22:32 | Сообщение # 25
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
vecna, які саме і де?

Як вставити фото в повідомлення?

 
Форум » Наші виставки » Виставка » Наша виставка! 2011 - 2012 (запрошую до дискусії!)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: