[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Мережа клубів сучасної вишивки "Вечорниці" » Наш клуб » Про клуб (Основна інформація)
Про клуб
Home_FairyДата: Четвер, 24.03.2011, 12:21 | Сообщение # 1
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Мережа клубів сучасної вишивки "Вечорниці" під своїм крилом об*єднує три потужні автономні громадські організації західного регіону України: Буковинський клуб сучасної вишивки "Вечорниці", Львівський клуб вишивки "Моє хобі" і нещодавно заснований Івано-Франківський клуб сучасної вишивки "Вечорниці".



Буковинський клуб сучасної вишивки "Вечорниці" - це об*єднання людей, захоплених одним хоббі - вишивкою.
Учасниці клубу спілкуються, діляться досвідом, разом вдосконалюють свою майстерність, організовують в рамках клубу різноманітні майстер-класи, допомагають дружньою порадою, а іноді й критичним професійним зауваженням. В рамках клубу постійно проводяться вишивальні ігри, розіграші призів, сюрпризи.

Зустрічі клубу проводяться раз на місяць за попереднім узгодженням часу з учасницями "Вечорниць".
Адреса клубу 58002 м.Чернівці, вул.Штейнбарга, 23. Контактний телефон: 0506826178, е-мейл vechornytsy@gmail.com Координатор клубу - Тетяна Нагайчук.



Львівський рукодільний клуб "МОЄ ХОБІ" –був створений 3 роки тому, проте приєдналися львівські рукодільниці до мережі "Вечорниць" нещодавно. Клуб був організований влітку 2008 року, він активно працює і розвивається, учасників стає все більше і більше, а зустрічі все частішими. Це клуб для любителів вишивки і інших видів рукоділля. Всіх учасників об’єднує інтерес до улюбленого хобі.
В рамках клубу постійно організовуються виставки, зустрічі, майстер-класи. Дівчата з "Мого хобі" спілкуються, навчаються одна в одної, обговорюють новини в світі рукоділля ну, і звичайно ж, організовують різні конкурси з призами для переможців.

Наразі зустрічі рукодільниць клубу проводяться раз на місяць, за адресою: м.Львів, вул. Руська,10, приміщення "Марійського торариства".
Координатор клубу - Галина Матвіїв, контактні телефони:(032) 225 23 86 або 067 784 51 28 е-мейл: MojeHoby@ukr.net



Івано-Франківський клуб сучасної вишивки "Вечорниці" ще молодий і лишень створює базу для постійної роботи. Координатор клубу - Валерія Ковач.



Участь в усіх клубах - безкоштовна, адже наша організація некомерційна, наша мета - спілкування з колегами по хоббі!

Ми завжди раді новим цікавим людям! Якщо вишивка - ваше хоббі всерйоз і надовго, - запрошуємо до нашого клубу!
Для вступу в клуб потрібно заповнити заявку, вказавши у ній до якого з клубів Ви хочете вступити.
До зустрічі в клубі однодумців!


З питань розміщення реклами та пропозиціями комерційного характеру звертатися за телефоном 0506826178, або на електронну адресу: vechornytsy@gmail.com


Як вставити фото в повідомлення?

 
Home_FairyДата: Неділя, 05.06.2011, 21:48 | Сообщение # 2
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Ми у пресі та на інформаційних ресурсах:



Стаття на "Букінфо"
Клони цього матеріалу є на багатьох ресурсах:
УкрНет
МітоІнфо
Ще один новинний сайт
Наступна електронна газета

А ось вже реальна газета "Доба" від 19 травня 2011 року


Стаття в газеті "Від і До" від 17.06.2011


Як вставити фото в повідомлення?

 
Home_FairyДата: П`ятниця, 30.09.2011, 15:13 | Сообщение # 3
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Молодий Буковинець від 27.09.11 http://molbuk.ua/chernov....ki.html

Як вставити фото в повідомлення?

 
Home_FairyДата: П`ятниця, 07.10.2011, 22:26 | Сообщение # 4
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Молодий Буковинець про майстер-класи до Дня міста:
http://molbuk.ua/chernov....kv.html
Фоторепортаж у "Від і До" з цієї ж теми
http://vidido.ua/index.p....odillja


Як вставити фото в повідомлення?

 
IriskaДата: Вівторок, 11.10.2011, 19:27 | Сообщение # 5
Соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 4
Статус: Offline
Чернівецький репортер
http://mtrk.com.ua/news/19952----qq--150------.html


 
vecnaДата: Середа, 12.10.2011, 11:51 | Сообщение # 6
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
канал ТВА http://citi.cv.ua/video-news.php?file=TD_11_10_2011.flv&page=1

 
ОксДата: Неділя, 16.10.2011, 13:25 | Сообщение # 7
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Обіцяне


 
IriskaДата: Неділя, 16.10.2011, 14:20 | Сообщение # 8
Соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 4
Статус: Offline
Йой! Отепер ми точно зірки! wink good wine Окс, дякуємо за скан! smile

 
Home_FairyДата: Неділя, 16.10.2011, 14:31 | Сообщение # 9
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
гарно написали smile принаймні більшіть тексту відповідає тому, що я їм розповіла smile тільки я трохи збентежена, що російською мовою... smile

Як вставити фото в повідомлення?

 
vecnaДата: Неділя, 16.10.2011, 14:48 | Сообщение # 10
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
Home_Fairy, це напевно тому що журнал купують за межами україни

 
vecnaДата: Неділя, 23.10.2011, 22:26 | Сообщение # 11
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
дівчаточка гляньте на мене .це було вчора .мені сказала сусідка http://citi.cv.ua/video-news.php?file=TD_21_10_2011.flv&page=1

Додано (23.10.2011, 22:26)
---------------------------------------------
хтось дивився передачу! там знову показували про виставку.правда трішки.мій чоловік зумів подивитись двічі.я тільки раз.


 
Home_FairyДата: Неділя, 23.10.2011, 22:37 | Сообщение # 12
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
vecna, я не змогла sad Галю, візьміть на ТВА запис - вони дають, якщо звернутись до них не пізніше, як за 1-2 дні. Подзвоніть тій журналістці, хай Вам перепише. я теж хочу побачити!

Як вставити фото в повідомлення?

 
vecnaДата: Неділя, 23.10.2011, 22:46 | Сообщение # 13
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
Home_Fairy, таню.по ссилці це розповідь у новинах.а недільний випуск повинен зявитись в інтернеті бо перший випуск цієї теми є.

 
AnastasijaДата: Понеділок, 24.10.2011, 03:32 | Сообщение # 14
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
а я по ссилці новини з відео бачила. Галю, молодець!!!!
 
vecnaДата: Понеділок, 21.11.2011, 00:09 | Сообщение # 15
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
Anastasija, у недільній передачі здається було більше.коли з явиться в інтернеті дам ссилку

Додано (21.11.2011, 00:09)
---------------------------------------------
цього ніби не було http://bukpravda.cv.ua/news/3610/


 
IrochkaДата: Неділя, 10.02.2013, 10:44 | Сообщение # 16
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 4
Статус: Offline
05/02/2013
http://vidido.ua/index.p....=%5B%5D
" Від і до " про виставку "Вишито з любов'ю"
 
123456Дата: Понеділок, 18.02.2013, 21:40 | Сообщение # 17
Новачок
Группа: Рукодільниці_if
Награды: 0  +
Репутация: 0
Статус: Offline
Дівчата мені дуже сподобалося, що  Львівський клуб "Моє хоббі" займається благодійністю.  Чи  є такі проекти у Чернівецькому клубі? faint

Додано (18.02.2013, 21:40)
---------------------------------------------
Я дуже дякую за запрошення, а де вона буде проходити? І в якій годині7 Та що необхідно мати?

 
ОксДата: Понеділок, 18.02.2013, 21:48 | Сообщение # 18
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
на превеликий жаль, клуб "Моє хоббі", який резервував собі розділ на нашому форумі. не те що не ділиться проектами чи фотографіями - ба, навіть банально не відписав у відповідь на запрошення на виставку... було якось дуже з цього приводу прикро... немовби ми перестали для них існувати....

проектів у нас багато, вкл. благодійні - мікро і трішки більше. скільки тягнемо нашим невеликим гуртом. зустріч плануємо в центрі міста, десь о 12.00. завтра я узгоджу годину - і вивішу на першій сторінці оголошення. ви можете скинути мені в приват ваш номер телефону - я зателефоную і повідомлю.




Сообщение отредактировал Окс - Понеділок, 18.02.2013, 21:49
 
OlhaДата: Четвер, 21.02.2013, 21:41 | Сообщение # 19
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 8  +
Репутация: 5
Статус: Offline
ПРО НАС ПИШУТЬ!
Сьогодні моя мама купила "Експрес" (львівський), де й була ось така замітка про нашу виставку:



 
Home_FairyДата: Четвер, 21.02.2013, 23:28 | Сообщение # 20
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Olha, клас! smile

Як вставити фото в повідомлення?

 
ОксДата: П`ятниця, 22.02.2013, 00:23 | Сообщение # 21
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Шановні члени та відвідувачі нашого клубу!
у звязку із недорозуміннями, які у нас виникають з рядом учасниць останнім часом, мушу наголосити іще раз на основному положенні про наш клуб:

- основна мета створення і підтримання діяльності клубу: спілкування про наше спільне хоббі, взаємно корисне, цікаве і приємне; обмін досвідом та знаннями. у звязку із цим основною формою роботи нашого клубу є зустрічі, які ми проводимо 1 раз у місяць у чітко визначений термін. саме на них ми маємо змогу показати своє і побачити щось від інших учасниць.

інші міроприємства: відкриття виставки, робочі наради, тощо - спрямовані на втілення конкретних проектів; на них ми досвідом не обмінюємося. про хоббі спілкуємося лише у вузьких межах; 

- майстер-класи - це бонус активістам нашого клубу. які мають бажання навчитися чомусь новому. вони здійснюються за підтримки волонтерів і засновані лише на ентузіазмі учасниць. тому прошу не ображатися: але приводити на майстер-класи подруг, які не мають бажання бути членами клубу і не беруть участі у його роботі - не допускається. ті, хто хочуть освоювати мистецтво вишивання і нічим не збагачують наше з вами спілкування - мають змогу це зробити у відповідних комерційних структурах чи уроках, або ж самотужки у мережі "інтернет".

- оскільки майстер-класи - це приз за те, що ви з нами, відвідування їх не означає, що ви "відвідуєте клуб". майстер-клас -це гра в одні ворота, на яких учні набувають знань лише для себе і близьких. тому на перспективу прошу не аргументувати свою участь у роботі клубу і претендувати на ті чи інші переваги лише тим, що ви систематично приходили вчитися.  якщо вас не було на зустрічах і ви не брали участі у проектах - ви не були у клубі.

наші активісти не повинні розшукувати всіх потенційно бажаючих до нас приєднатися і наполегливо приводити на зустріч за руку. участь у роботі клубу є добровільною, і якщо хтось хоче бути з нами - ви самі повинні проявляти інтерес до нашої роботи в рамках своїх бажань і можливостей. якщо у когось проблеми з мережею "інтернет" - телефонуйте раз у 2 тижні знайомим, заходьте до Тетяни у "Мережку" тощо. вихід є завжди - було б бажання.


 
ОксДата: П`ятниця, 26.07.2013, 19:46 | Сообщение # 22
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
випадкова знахідка. Нінина газета - про нас.


 
ninavivaДата: Понеділок, 29.07.2013, 10:06 | Сообщение # 23
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
Дякую, Оксанко.
Я почервоніла але я до цього не мала стосунку. Кореспондентка розпитувала мене про виставку і моє захоплення, але що то буде замітка в газеті - я не знала. Творча рада сама вирішила і тішилися з того, що вони не залишилися осторонь такої події, бо потім читали замітку в "Буковинському віче", де також про виставку була замітка, і раділи, що опередили Віру Китайгородську (гол.редактор газети "БВ", родом з Кельменеччини).



Ми - заручники своїх мрій, і якщо крім того, що мрієш, ти щось для цього робиш, обов'язково досягнеш майже усього...
 
ОксДата: Понеділок, 29.07.2013, 11:50 | Сообщение # 24
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
ніно, а у тебе є та замітка з БВ? як є - то виклади нам фото. бо я щось пропустила

 
vecnaДата: Понеділок, 29.07.2013, 12:00 | Сообщение # 25
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
Окс, оо! ти на звязку!

 
Форум » Мережа клубів сучасної вишивки "Вечорниці" » Наш клуб » Про клуб (Основна інформація)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: