[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Форум » Мережа клубів сучасної вишивки "Вечорниці" » Наш клуб » Напишемо статут нашого клубу разом! (ну дуже корисна розвага)
Напишемо статут нашого клубу разом!
Home_FairyДата: Вівторок, 29.05.2012, 11:50 | Сообщение # 1
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Дівчата, давно назріло питання написання статуту нашого клубу. З цього приводу пропоную всім свіженьку розвагу:

1. Збираємо в цій темі пропозиції щодо статуту "Вечорниць" - тобто перелік принципів на основі яких ми будемо працювати як організація
2. З-поміж усіх пропозицій я формую проект статуту
3. Обговорюємо і приймаємо статут на наступному засіданні клубу
4. Проводимо вікторину серед авторів зібраних тут пропозицій.

Приз конкурсу - набір від "Нової слободи" "Мальви",

а також кілька заохочувальних призів!
Спонсор, як завжди - магазин "Мережка" - м.Чернівці, вул. Головна, 43 smile


Як вставити фото в повідомлення?

 
Home_FairyДата: Вівторок, 29.05.2012, 11:55 | Сообщение # 2
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
І одразу перша пропозиція, або навіть вже доконаний факт:
У зв*язку з тим, що багато людей, які колись зареєструвались в клубі, хронічно не знаходять часу відвідувати наші засідання і брати участь у клубних проектах, але користуються знижками, наданими членам клубу, вирішено оновити картки на знижки як багетної майстерні, так і магазину "Мережка".
Нові картки учасниці клубу зможуть отримати на найближчому засіданні.

А пропозиція до статуту наступна: картки на знижки отримують члени клубу через пів-року після вступу до "Вечорниць". В разі, коли людина без поважних причин не з*являється на засіданнях клубу три рази поспіль, її карта анулюється.


Як вставити фото в повідомлення?

 
vecnaДата: Вівторок, 29.05.2012, 15:01 | Сообщение # 3
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
від мене.клубні внески(суму на рік)-це повинно бути обовязково.

 
ОксДата: Вівторок, 29.05.2012, 15:39 | Сообщение # 4
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Галю, і все?
тут є купа актуальних питань...
- рівень членства клубу.... новачок, неновачок...
- участь у клубних проектах. продумати, щоб це якісь, хоч моральні, бонуси давало...
- наприклад - вікторини. це здорово і стимулююче. але де щоразу брати приза? можна робити колективний кшик (приміром, кожна учасниця приносить по мотку муліне або по 5 грн). а потім переможець забирає всю касу smile
- якісь обовязки?

словом, варто пропонувати різні пункти, які потребують обговорення, і тут же відповідати на пункти колег.
Таню - пропоную картки анулювати вже, а оновити через раз, коли остаточно приймемо статут і вирішимо, що до чого
може, зробити різні рівні знижок для початку...


 
vecnaДата: Вівторок, 29.05.2012, 16:16 | Сообщение # 5
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
Окс, це для початку.щоб потім не розбіглися ,коли мова піде про внески( як у любому достойному клубі).

 
ОксДата: Вівторок, 29.05.2012, 16:24 | Сообщение # 6
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
треба тоді :
- офіційно реєструватися
- вводити почесне звання касира
- заводити членські квитки, де відмічатиметься, як у інших хоббі-клубах, хто що зробив, чого заслужив, і хто внісся :0


 
ninavivaДата: Вівторок, 29.05.2012, 16:29 | Сообщение # 7
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
Мої 5 копійок приймаєте?
Стосовно карток і рівня знижок - питання цікаве і справедливе.
Але у мене інше: клуб для чернівчанок, то дуже добре! А от як донести інформацію про нас до інших вишивальниць, в яких немає ні Інтернету, ні (бувають і такі!) ні комп"ютера. Розповідаю своїм знайомим і про зустрічі, і про магазин, то лиш облизуються...
І надумала собі таке: а можна хоча б раз у півроку робити таку собі зустріч-знайомство (введення) з світом вишивальним (клубом, його учасниками, проектами, статутом і правилами, нарешті з наявним крамом у "Мережці") для новачків. Я то з вами була знайома заочно через форум (відстежувала зустрічі, проекти, темки). А от хто приходить вперше? Мабуть важко зоорієнтуватися що до чого за 2-3 години...

Додано (29.05.2012, 16:29)
---------------------------------------------
vecna, і Окс, Повністю вас підтримую. А картки (квитки) можуть бути бронзовими, срібними і золотими. Від кольору картки може бути і розмір знижки wink



Ми - заручники своїх мрій, і якщо крім того, що мрієш, ти щось для цього робиш, обов'язково досягнеш майже усього...
 
ОксДата: Вівторок, 29.05.2012, 16:36 | Сообщение # 8
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
прикольно!

 
vecnaДата: Вівторок, 29.05.2012, 16:45 | Сообщение # 9
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
Окс, оксанко про реєстрацію треба вирішувати всім разом.але я думаю коли зареєструємось про нас будуть якісь офіційні відомості.про касира і так далі це не питання.покажуть розкажуть проблем немає.кудись піти теж не питання.ми маємо анюту.вона може нам щось повідати на рахунок податкової.ми ж не перші реєструємось.

 
lidiya9Дата: Вівторок, 29.05.2012, 16:51 | Сообщение # 10
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Окс, vecna, Home_Fairy, ninaviva, Дівчата, цілком згідна, що статут необхідна річ, проте я вважаю:
- що краще робити щомісячні внески, наприклад у розмірі 20 грн, оскільки ввідати 250 грн. одразу, накладно.
- зприводу знижок в Мережці, то має бути різний відсоток для всіх, оскільки хтось часто купляє, а хтось рідше.
- призи в конкурсах, краще скидатись грошима, ніж нитками.
- виключення з клубу це "жорстоко", оскільки в мене тільки неділя вихідний і тому дійсно не завжди получається, чесно!
- ввести бонусну систему за відвідуваність зустрічей, за створення та участь у проектах, за нових активних членів, написання статей, збагачення форуму, на основі цих балів можно було б навати якісь заохочення, чисто символічні.
ось таке моє бачення:)


 
ОксДата: Вівторок, 29.05.2012, 17:02 | Сообщение # 11
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
головне - всім усвідомити (за згоди більшості), що ми на шляху становлення організації. а це не просто компанія веселих дівчат. які іноді ладні прошки просачкувати. і чекають, що Таня зробить і організує.
це вже мікросвіт зі своїми правилами і вимогами!

дуже сподобалася назва різних карток учасниці - бронза тощо. супер. треба буде всім гуртом вирішити, ща до присвоювати кожен наступний етап. і заодно - за що слід давнгрейд робити (крок назад). так, щоб це не залежало від вподобань 2-3 людей, чи персонального бажання, симпатій тощо. а було обєктивним. щоб навтіь найближчі "свої" не розслаблялися...
можна ще за якісь ультра-заслуги давати одноразові стимуляції...
добре б, щоб не просто дівчата ходили фізично на зустріч, і за чемне відвідування отримували картку знижки для сусідів, друзів тощо. а -як у сусідній Молдові - приносити з собою процес. хоч через раз. або плани- що будуть шити....

на предмет проектів. вони потрібні. пропоную зробити ряд обовязково-примусових (виставка, і діючий член клубу мав би туди хоч щось здати)... а далі - не лише таких, де треба колективно вишивати. може. хтось на роботі і не має часу навіть на свою заповітну картинку.
то могли б допомагати : формувати бібліотеку, продумувати конкурси, шукати по інтернету корисний пізнавальний матеріал, тощо
(хоча все-таки вважаю, що раз у рік - приміром, можна вже вишити задля вищої мети якусь букву чи маленьку кривулю. якщо людина хоче не лиш спілкування, але й перемог у конкурсах. приз. знижку - то треба щось і віддавати.... тим більш, проекти носять благодійну мету)

зустрічі. їх треба активізувати і систематизувати. щоб ми нахрапом не вирішували - зустрінемося за 3 дні. а знали - в певний проміжок (перша (остання, друга, требя - як хочемо) неділя (чи інше) місяця. обумовити. в яких випадках зустрічі переносяться... тоді кожна з нас матиме стимул дошити ту чи іншу роботу до певного часу, і підсвідомо плануватиме собі свій час. а не думатиме в останню мить, куди подіти дитя, чи з ким пустити на гурток.

у кого дітлашня - можна домовлятися і брати їх із собою. хай дружать, граються. гризуть разом цукерки. тоді дитинка чекатиме і проситиме - мамо, йдемо туди. де було весело


 
Home_FairyДата: Вівторок, 29.05.2012, 17:03 | Сообщение # 12
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Постою послухаю! Є дуже корисні думки cool беру на замітку і записую...

Як вставити фото в повідомлення?

 
ОксДата: Вівторок, 29.05.2012, 17:13 | Сообщение # 13
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
lidiya9,
Quote (Окс)
призи в конкурсах, краще скидатись грошима, ніж нитками
- матеріально краще - але ж ми некомерційна структура, чи не так? якщо я віддаватиму щось для конкурсу, то хочу - відверто признаюся - бути впевнена, що переможець це витратить на наше спільне хоббі і збагатить клуб новим показом тощо. а не купить собі чергову помаду чи навіть дуже необхідну. але зовсім невишивальну, ковбаску. хоббі є хоббі. така його особливість. тринькати на красу.
інша справа, що можна скидатися на приз в діапазоні х -- - х--- грн, приблизно рівноцінний. тоді зарання усі повинні вивісити якусь хотілку, і переможець її отримає. але - виключно вишивальними прибамбасами

матеріальна реальність така, що ми все рівно витрачаємо кошти на потребу близьких і діток... а хоббі в стороні.
виключення з клубу - так, жорстоко. але за 3 місяці разок можна і мелькнути. тим більше, що в цьому році ми виключно по неділях і збиралися. повірте - кожна з нас має що роьити вдома і довкола. але ж збираємося! матимемо стимул не пропускати зустріч....

врешті. можна домовлятися про проміжні зустрічі у будні для майстер-класів, спільного вишивання різних прикладних штучок... такі собі вечорнички....


 
Home_FairyДата: Вівторок, 29.05.2012, 17:15 | Сообщение # 14
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
щодо призів прошу не "заморочуватись" - спонсори рулять. призи вскладчину приймаються лише у випадку обмінних сюрпризів - типу як ми робили "Мій таємний Дід Мороз" smile

Як вставити фото в повідомлення?

 
ОксДата: Вівторок, 29.05.2012, 17:16 | Сообщение # 15
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
а, точняк. геть забула.
не всі мають інтернет - як вірно підмітила наф-наф.
треба упорядкувати відомості про клуб. на зустрічі говорили - починаємо проект "літопис клубу", не будемо поки описувати - думали з Наталкою, але ідея ще геть не готова для демонстрації.

зберемо телефони одна одної, в один великий альбом. і тоді поділимося - хто кого безінтернетного шукає за пару днів до зустрічі. шефство - так би мовити.


 
lidiya9Дата: Вівторок, 29.05.2012, 17:45 | Сообщение # 16
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Окс, можливо я не совсім чітко висловила свою дкмку, збирати по 5 грн. у купляти якийсь виключто вишивальний приз, наприклад набір якийсь чи ножиці, тощо. Можно було б навідб колегіально голосувати за приз.

Додано (29.05.2012, 17:45)
---------------------------------------------
Ідея з телефоному дуже хорошо,до того ж альбому можно було внести дні народження. У нас на роботі наприклад є список імеників почитаючи від січня і зак.груднем, можно було б і нам таке зробити і додати туди телефони, ніки та справжні імена!


 
vecnaДата: Вівторок, 29.05.2012, 18:45 | Сообщение # 17
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
для початку приклади статутів http://city-library.uz.ua/club_statut.php

http://forum.fotoklumba.com/index.php?topic=24.0
http://piligrim.dannik.net/2011-10-09-08-53-14.html
http://verturaktiv.io.ua/s110602/osnovni_polojennya_statutu_klubu-оце попала.це ж мої земляки
http://www.ikar.kiev.ua/about/ustav.html

Додано (29.05.2012, 18:45)
---------------------------------------------
обана!!!! а це ви бачили.http://merejka.com.ua/index.php?cPath=26 -наша таня партизанить.чи я помиляюсь


 
lidiya9Дата: Вівторок, 29.05.2012, 20:08 | Сообщение # 18
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
vecna, Цікаво, цікаво smile

 
Home_FairyДата: Вівторок, 29.05.2012, 20:22 | Сообщение # 19
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Quote (vecna)
обана!!!! а це ви бачили.http://merejka.com.ua/index.php?cPath=26 -наша таня партизанить.чи я помиляюсь

це мій чоловік партизанить - все у нього на стадії розробки dry


Як вставити фото в повідомлення?

 
AnastasijaДата: Вівторок, 29.05.2012, 21:11 | Сообщение # 20
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
Home_Fairy, а які знижки маються на увазі? в мене наприклад є карточка мережки (ту що нам на виставці давали) і по ній з усі знижок як в Мережку не прийду то аж 25 коп отримую скидку на ДМС. Які ще знижки є? ,
 
vecnaДата: Вівторок, 29.05.2012, 22:03 | Сообщение # 21
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
Anastasija, знижки на нитки і багетку 10 %.якщо береш 10 мотків то тролейбус на шару.але я ніколи не йду тільки за одним мотком і не за 6.80 як у санті чи тканинах.

 
ОксДата: Вівторок, 29.05.2012, 22:53 | Сообщение # 22
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
нууу. а бісер? є знижка і на бісер. а тканина? треба Таню питати. а можливість попросити замовити клубно, без передоплати, гарний наборчик? і його таки отримувати? багато усього

 
ОксДата: Вівторок, 29.05.2012, 23:10 | Сообщение # 23
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Anastasija, не розхолоджуй народ! хомячкам навіть 1 грн - вже знижка, бо купивши 100 позицій, мені стане на 101-у! а то начитаються дівчатка і охота творити статут і проекти пропаде biggrin

ти ж сама розумниця і знаєш - ми не за знижку, ми за принцип знижки і ідею!


 
lariskaДата: Середа, 30.05.2012, 01:25 | Сообщение # 24
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 1
Статус: Offline
Дозвольте вставити і своїх 5 копійок. Думаю, статут однозначно потрібен. Маємо знати свої права, а ще головніше певні обовязки, бо без чіткої структуризації роботи і організації клубу нічого довго не протягнеться.
Пропоную:
1. Обовязкові членські внески у розмірі 10 - 20 гривень у місяць, а як платити, чи помісячно, чи за квартал потрібно вирішити однозначно, але напевне раз у рік трохи відчутна сума.
2. Система бонусів активним учасникам всіх проектів клубу (чи то картки різнорівнені, як дисконти - комусь 5 %, комусь 10%, комусь 15 %, чи разові знижки найактивнішому учаснику на якийсь набір),
3. Визначити якись обовязковий мінімум для залучення всіх членів у клубні проекти, хтось вже казав, по-моєму, про участь у виставках - якщо ти є членом клубу, а не тільки якоїсь ефимерної, віртуальної спільноти, будь добрий мінімум одну роботу представ обовязково (особливо це актуально для тих хто все жтаки ще десь працює - і хоч одна робота в рік деколи є найбажанішим результатом).
4. На зустрічах обовязково прослідковувати нові і не дуже процеси, та демонструвати закінчені шедеври.
5. Можливо виключати не за пропущені зустрічі, що іноді не є ніякою крамолою (все ж таки зустрічі більше для спілкування вживу, і не нам судити хто і як за часто може дозволити собі таке спілкування.), а за, наприклад, триразове ігнорування проектів клубу, однак тоді потрібно ретельно документувати хто, і як за активно брав участь у тому чи іншому заході.
6. Мені деколи здається, що половину зареєстрованих у інтернеті зовсім не мріють про зустріч у реальному житті, а просто дивляться схеми, роботи і десь зрідка кинуть якусь фразу - у такому разі потрібно реально переоцінити справжніх учасників і їх активність у житті клубу.
7. І я думаю, що потрібно орієнтуватися все ж таки на "живих" представників - ті що приходять на зустрічі, беруть участь у виставках,проектах - не всі ж користується інтернетом, не всі мають, а дехто принципово виходить на звязок десь колись, тільки щоб не відстати від життя - тому потрібно зібрати базу данних чернівецьких клубників, і звязуватись якось телефонами. Ми всеодно так чи інакше знайомі по життю, більше того якшо детально придивитися то і немає серед нас випадкових людей - хтось когось знає і так, поза клубом
 
AnastasijaДата: Середа, 30.05.2012, 08:46 | Сообщение # 25
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
правильно, не за знижку...... але статут все ж таки річ потрібна - от я взнала все ж таки які мені права належать happy happy happy happy тепер продавчиня не зможе відвертітися........
ну це все жарти звичайно, але от мої 5 копійок:
- потрібно в статуті одразу прописувати на які цілі будуть іти членські внески (ну хоча б для того, щоб не було зайвих розмов потім, люди бувають різні.)
- дійсно потрібна база даних "живих" учасників клубу, насправді то нас менше ніж зареєстровано на форумі
 
Форум » Мережа клубів сучасної вишивки "Вечорниці" » Наш клуб » Напишемо статут нашого клубу разом! (ну дуже корисна розвага)
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Пошук: