[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: geregala  
Форум » Львівський клуб вишивки "Моє хобі" » Львівський базарчик » Реальні рукодільні магазини у Львові (збираємо інформацію)
Реальні рукодільні магазини у Львові
Home_FairyДата: Вівторок, 09.08.2011, 19:14 | Сообщение # 1
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Залишаємо адреси і свої враження від цін і асортименту

Як вставити фото в повідомлення?

 
NonparellkaДата: П`ятниця, 12.08.2011, 13:58 | Сообщение # 2
Новачок
Группа: Рукодільниці_lviv
Награды: 2  +
Репутация: 0
Статус: Offline
"Своїми руками" .Товари для рукоділля:пряжа, нитки, муліне, тканини для вишивання, аксесуари, вишиті сорочки, гачковані вироби. М.Львів, вул.Шевченка,22
097-537-54-11, Галина
тут нитки ДМС 5,8 грн

"МЕРЕЖКА".Знаходиться магазин за адресою:м. Львів, пр. В.Чорновола, 23 (навпроти нічного клубу "Міленіум")тут нитки ДМС 5,5 грн
це ті магазини де скупляюся я, мені подобається персонал, асотримент і розташування, далеко мені не треба їхати.


http://yuzvenko.blogspot.com/

Сообщение отредактировал Nonparellka - П`ятниця, 12.08.2011, 14:00
 
ТусяДата: Вівторок, 23.10.2012, 15:33 | Сообщение # 3
Новачок
Группа: Рукодільниці_lviv
Награды: 0  +
Репутация: 0
Статус: Offline
Завжди скупляюсь в магазині "Світ рукоділля".Подобається якість товарів і атмосфера магазину.Головне що дівчата які там продають знають про що говорять і завжди обслуговують з задоволенням,та і ціни там дешеві DMC там по 5,5 грн.
м.Львів
вул. Водогінна 2
241-72-27
Розклад роботи:
пн-пт 10:00-18:00 без обіду
сб 10:00-15:00 без обіду
В "Мережку" зажди збираюсь зайти,але щось ніяк не зберусь,хоча від знайомих чула,що магазин також хороший.

Додано (23.10.2012, 15:33)
---------------------------------------------
Десь 8 місяців тому відкрився новий магазин на Зелені,41 "Крайка".Магазинчик маленький але вибір щоразу збільшується,знайшла в них фетр і ниточки DMC по 5,3,а ще там оформлюють картини правда не можу сказати наскільки якісно.

 
Форум » Львівський клуб вишивки "Моє хобі" » Львівський базарчик » Реальні рукодільні магазини у Львові (збираємо інформацію)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: