[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Окс  
Форум » Буковинський клуб сучасної вишивки "Вечорниці" » Конкурси, вікторини, розіграші призів » Конкурс "Найактивніша учасниця форуму" (Спеціальний приз від магазину "Вечорниці")
Конкурс "Найактивніша учасниця форуму"
Home_FairyДата: Неділя, 05.06.2011, 23:54 | Сообщение # 1
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Отож, дівчата, як я розповідала у повідомленні на головній сторінці, серед наших учасниць буде розіграно спеціальний приз. Сьогодні я дізналася від нашого спонсора - господині магазину "Вечорниці", що переможиця конкурсу отримає розкішний набір "Бузок" від фірми "Чарівна мить"

В набір входять:
Кольорова схема, канва, муліне, голка для вишивання.
Розмір готової картини 30х42 см
Нагадую, що брати участь у розіграші призу можуть лише учасниці нашого клубу. Переможцем стане та учасниця, у якої буде найбільша кількість змістовних, влучних, тематичних і корисних повідомлень на нашому форумі. Я, як співорганізатор, у конкурсі участі не беру smile
За попередніми підрахунками, у нас є 4 лідери, а хто переможе - дізнаємося 10 червня! smile


Як вставити фото в повідомлення?

 
Home_FairyДата: Субота, 11.06.2011, 13:41 | Сообщение # 2
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
На нашій зустрічі 10 червня ми провели довгоочікуваний розіграш призів від магазину "Вечорниці"
Заохочувальні призи - набори фірми "Аліса" "Каченятко" і "Пінгвінятко"

отримали Ірина Бодейчук і Наталія Стойко.
Серед лідерів нашого конкурсу опинилися Олена Ямнюк і Галина Михайлишина :).
Заслужене 1 місце і набір фірми "Аліса" - "Їжачок" від магазину "Вечорниці" отримала Галя:

Усього на 15 повідомлень випередила Галю переможиця нашого конкурсу Альонка smile А ось і суперприз у мене в руках... зараз вручатиму

Учасниці клубу у дружному колі привітали наших переможиць
Ось і хазяйка приза - найактивніший користувач форуму Олена Ямнюк

Усім дівчатам, які перемогли у конкурсі вручаються також віртуальні нагороди, які відтепер розміщуватимуться у їхніх профілях користувачів
Суперприз у Oljabka
Золотий кубок у vecna
Срібний кубок у Nata-Natali
Бронзовий кубок за участь у конкурсі у Iriska


Як вставити фото в повідомлення?

 
Форум » Буковинський клуб сучасної вишивки "Вечорниці" » Конкурси, вікторини, розіграші призів » Конкурс "Найактивніша учасниця форуму" (Спеціальний приз від магазину "Вечорниці")
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: