[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Окс  
Форум » Буковинський клуб сучасної вишивки "Вечорниці" » Моя тема (Буковина) » Майстерня Пташечки (Тема Наталки (nosiknata))
Майстерня Пташечки
lidiya9Дата: Понеділок, 02.04.2012, 11:54 | Сообщение # 76
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Всі картини простосупер! Особливо сподобались машинки:)

 
SunflowerДата: Неділя, 20.05.2012, 11:48 | Сообщение # 77
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 6  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Ееееееех! Яке все гарне!!! Наталю, тобі, без сумніву, це не раз говорили, але я повторю ще раз - ти молодець, руки золоті, Майстриня з великої літери!!!
 
nosiknataДата: Неділя, 20.05.2012, 22:26 | Сообщение # 78
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Вишила ще обкладинки на паспорти - для чоловіка ( з візерунком Поділля) та на замовлення коліжанки (з трояндою)






Сообщение отредактировал nosiknata - Неділя, 20.05.2012, 22:29
 
vecnaДата: Неділя, 20.05.2012, 22:53 | Сообщение # 79
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
nosiknata, отакої і я хочу обкладинки на паспорт. класно!!!!

 
ОксДата: Неділя, 20.05.2012, 22:59 | Сообщение # 80
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Молодець Наталка, критика працює! не встигли застидати - як вже свіжі фото гарних робіт! бачиш - зараз усі захочуть малі вишивані форми! що значить - показати власним прикладом!

 
ninavivaДата: Понеділок, 21.05.2012, 12:38 | Сообщение # 81
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
nosiknata, Чудові дрібнички! Клас!!!


Ми - заручники своїх мрій, і якщо крім того, що мрієш, ти щось для цього робиш, обов'язково досягнеш майже усього...
 
nosiknataДата: Середа, 06.06.2012, 08:46 | Сообщение # 82
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Вигуляні обновки на "Обнові" - Максимова та Устимова сорочечки на власниках
Прикрепления: 2032276.jpg (200.5 Kb) · 8398123.jpg (248.6 Kb)




Сообщение отредактировал nosiknata - Середа, 06.06.2012, 08:47
 
vecnaДата: Середа, 06.06.2012, 10:42 | Сообщение # 83
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
nosiknata, наталю гарненькі і обнови і козаки.це ви у музеї в неділю?

 
ninavivaДата: Середа, 06.06.2012, 12:25 | Сообщение # 84
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
Ой, які гарнюні!!! Такий позитив!!! Клас!
Наталко, дивлюся на твоє фото і відразу на думці:

"Нічого кращого немає,
Як тая мати молодая
З своїм дитяточком малим..."



Ми - заручники своїх мрій, і якщо крім того, що мрієш, ти щось для цього робиш, обов'язково досягнеш майже усього...
 
lidiya9Дата: Середа, 06.06.2012, 12:42 | Сообщение # 85
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
дуже класні сорочки!

 
vecnaДата: Субота, 30.06.2012, 01:20 | Сообщение # 86
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
nosiknata, http://aurora.empherino.net/shemy-v....tml?p=1

 
nosiknataДата: Понеділок, 03.09.2012, 00:03 | Сообщение # 87
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Привіт усім! Вишивальне літо було урожайним для мене - всі "довгобуди" та важкі на підйом роботи завершено, можна показати чим, власне, я займалась у ці спекотні літні вечори і ночі:)

Отже, завершено мою частину вишивки, але ще не зшито кравчинею чоловічу сорочку з гуцульщини, та платтячко з колосками для Каті ( фото немаю, бо мама ніяк не зробить)
$IMAGE1$

Оформлені гібіскуси від "Чарівної миті" у подарунок для батьків. Отримала масу задоволення від пришивання бісеру настільки, що придбала ще "Дзвоники", "Іриси" та "Маки" від тієї ж фірми, хом"як не заспокоївся, тому на моїй поличці лежить "Красная осень" від "Нової слободи" (аж руки чешуться почати) - думаю на цьому моє захоплення бісером завершиться wink
на цьому фото видно паспарту з візерунком (Андрій дуже вдало його підібрав)а оті золоті смужки на рамі точно повторюють оздоблення меблів у мами в кімнаті, так що все дуже вдало вписалось.
Почала дзвоники ( фото увечері під час процесу вишивання спалах викривляє кольори, але процес видно)


До свята 1 ддзвоника власноруч пошила сорочечку синові - цього разу вишивка білим по білому. Вперше шила лічильну гладь, та зерновий вивід, пробувала на тренувальній тряпочці, поки не вималювався основний мотив.
(поки що фото такі, в темноті, але я виправлюсь...)
це моя тренувальна тряпочка, видно як пожовтіли "Palmira" blank - я принесу на зустріч показати, я взяла для експерименту декілька видів ниток, вишила ними і випрала зразки, прийшлось вишивати ДМС В 5200 - ідеально білий колір.
Прикрепления: 6148085.jpg (167.4 Kb) · 0019070.jpg (222.3 Kb) · 1825796.jpg (325.8 Kb) · 0334233.jpg (161.6 Kb)




Сообщение отредактировал nosiknata - Понеділок, 03.09.2012, 00:09
 
nosiknataДата: Понеділок, 03.09.2012, 00:22 | Сообщение # 88
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
$IMAGE2$

На рукавах проблему з розрізом ( як на класичних чоловічих сорочках) я вирішила качалочками, як проклеїла дублерином і розрізала на потрібну відстань.
Це був мій перший досвід вишивання на домотканому полотні, та вдруге у житті я сама зшивала цю сорочку - мучилась, бо викройка сіла нерівномірно по всіх лініях крою, прийшлося підганяти, сто раз приміряти та стільки ж пороти. Можливо краще довіряти професіоналам кравчиням, але гордість від того, що я зробила це сама, для сина дорогого вартує!! Наша вчителька при всій зайнятості та хаосі з дітей букетів та батьків, помітила у що вдягнутий мій Максим та зробила комплімент гарній сорочечці - раджу всім мамам скористатись нагодою і вишити своїм дітям святкові вишиванки, наш син був єдиний у вишиванці з тридцяти дітей його однокласників. Але в моїй родині вишиванка - це норма, а не дань моді
Максим з бабусею та дідусями
Прикрепления: 2879536.jpg (170.8 Kb) · 8166354.jpg (165.3 Kb) · 0191514.jpg (172.7 Kb) · 2854130.jpg (164.2 Kb)




Сообщение отредактировал nosiknata - Понеділок, 03.09.2012, 00:41
 
AnastasijaДата: Понеділок, 03.09.2012, 00:38 | Сообщение # 89
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
гарна сорочечка! а бісерні картинки, ти права, на них підсідаєш. нерви заспокоює чи що? першокласник в тебе супер! тепер терпіння тобі робити всі домашні завдання по новій супер-пупер програмі
 
vecnaДата: Понеділок, 03.09.2012, 10:00 | Сообщение # 90
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
nosiknata, наталю! все класне і неповторне.а від фото максима і бабусі з дідусями я в захваті.молодці!!!
але де батьки?


 
AnastasijaДата: Понеділок, 03.09.2012, 10:12 | Сообщение # 91
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
батьки напевно фотографують
 
nosiknataДата: Понеділок, 03.09.2012, 10:25 | Сообщение # 92
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Батьків фотографії на іншому фотоапараті - у вінчальної мами, сьогодні поїдем до них у гості і скинем на флешку - я обов"язково покажу!
Дякую вам за схвальні відгуки!

Щойно з-під голки - торбинка для спортивної форми ( Оля, велике дякую, носимо з задоволенням!) - торбинкою цією Максік грався ще малесеньким, а тепер я зробила "апгрейд" торби кабріолетом з форума "Спілкування за вишиванкою" подарованим Таною в "Пошті щастя" ( то мала бути клаптикова ковдрочка для груднічка з якої ми виросли)




Сообщение отредактировал nosiknata - Вівторок, 04.09.2012, 01:11
 
lariskaДата: Вівторок, 04.09.2012, 12:34 | Сообщение # 93
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 1
Статус: Offline
nosiknata, бджілко ти наша, невтомна, дуже гарні роботи, щирі, і сімя вся у твоїх вишиванках - то круто applause
 
SunflowerДата: Середа, 05.09.2012, 09:27 | Сообщение # 94
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 6  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Вах! Стільки всього за літо зроблено! Гібіскус - супер! Для мене бісер - це "непідйомна цілина", тому висловлюю своє захоплення! Сорочку я не геть розгледіла - на фотографії вона захована під піджак, проте не сумніваюся, що вона бездоганна. Принось на зустріч! А торбинка - тут у мене море емоцій - сама такі штуки дуже люблю! Це просто чудово, коли дбайливі мами створюють своїм діткам зручні речі для щоденного використання! Торбинка для форми - це супер (два дні тому купила собі щось подібне - тішусь неймовірно). МАЛАДЄЦ!!!!
 
nosiknataДата: Середа, 05.09.2012, 09:59 | Сообщение # 95
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Ларисо, Таню, дякую вам, дівчата!! У вас також підростають першокласники - думайте скоріше ніж я ( за місяць) щоб потім ночами не дошивати dry
все в останній день...


 
nosiknataДата: Середа, 12.09.2012, 17:49 | Сообщение # 96
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
http://www.0352.com.ua/photovistavka/20

Дівчата, підтримайте моїх батьків у цьому конкурсі! Це, поки що, єдині представники мого рідного міста - Теребовлі - 75 фото Михайло та Ярослава, дякую!




Сообщение отредактировал nosiknata - Середа, 12.09.2012, 18:01
 
vecnaДата: Середа, 12.09.2012, 20:10 | Сообщение # 97
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
nosiknata, я проголосувала і підтримала батьків

 
ОксДата: Середа, 12.09.2012, 21:19 | Сообщение # 98
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
я теж проголосувала

 
nosiknataДата: Середа, 12.09.2012, 22:20 | Сообщение # 99
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Дякую Галю та Оксанко!

вони поки найстарші за віком серед усіх конкурсантів, тепер думаю - чи варто було писати вік??! там в правилах зазначено, ай, хай вже буде, чого їм встидатися? cool


 
AnastasijaДата: Четвер, 13.09.2012, 09:29 | Сообщение # 100
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
+1 від мене
 
Форум » Буковинський клуб сучасної вишивки "Вечорниці" » Моя тема (Буковина) » Майстерня Пташечки (Тема Наталки (nosiknata))
Пошук: