[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Наші виставки » Виставка » підтримати творчість земляка... (хочу вашої думки. чи ми справимося?)
підтримати творчість земляка...
nosiknataДата: Неділя, 15.09.2013, 16:59 | Сообщение # 126
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
мій доробок

Прикрепления: 2104228.jpg (172.5 Kb) · 5596474.jpg (188.9 Kb) · 4298424.jpg (88.8 Kb) · 3199782.jpg (119.5 Kb)


 
nosiknataДата: Неділя, 15.09.2013, 17:00 | Сообщение # 127
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Кільця для серветок готові, але слід докупити шовку щоб їх прикрасити, рамочка, сумка і ще одна краватка  - у процесі...

 
ОксДата: Неділя, 15.09.2013, 18:34 | Сообщение # 128
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
відкриваю за тиждень до фінішу 3 змагальні номінації для учасниць:
1. відзнака за наймасштабнішу роботу (тут у нас є чітка лідер, її ніхто не дожене, певно)
2. відзнака за найбільшу кількість робіт до виставки
3. найкреативніша голівонька та ручки клубу

переможці отримають :
1. відзнаку і свою лінійку (і я таки змушуватиму нашу адміністратора ці нагороди туди розмістити)
2. пошану на відкритті виставки
3. ? подивимося, може, якісь спонсори для матеріального втілення наших почуттів знайдуться. і тоді ці номінації принесуть власницям щось цікаве.


є ще одна пропозиція:
моя папка з роботами на виставку закрита. як і особисто мої процеси (їх бачимо лише ми).
пропоную: до закриття виставки роботи на загальний обзір свої наробки НІДЕ не викладати (агов. дівчата - ні на галлері, ні на однокласниках. ні на укозі - щоб зберегти дух анонімності і не змушувати дпрузів підігрувати комусь певному). може, відкриємо на всіх форумах одномоментно змагальний альбом: всі фото учасниць і прохання до відвідувачів поголосувати за ще щось?

і останнє . прохання тих, хто давно не був у цій темі і не спілкувався зі мною, відписатися. як Наталка сьогодні, про стан ваших справ: що встигаєте зробити і чим порадуєте. (чи навпаки, яких робіт не чекати) .

нижче ви натискаєте на перелік очікувань і бачите або зображення процесів/готового, або згадку про них у списку. чекаю оновлень! часу мало, мушу прикинути, що ми монтуватимемо наступної суботи!


 
ОксДата: Неділя, 15.09.2013, 19:07 | Сообщение # 129
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
окремим оголошенням прошу звернути увагу на те, що пора почтаи збір робіт. оскільки їх у нас мало, і вони не є масштабними - пропоную не ходити по музею поодинці. ви можете принести ваші роботи до "Мережки" або до Наталки у "Формаркет" (з Наталкою треба попередньо зідзвонитися, щоб вона була на місці).

роботи прохання здавати у оформленому чистому вигляді, попрасованими - якщо це серветки тощо. у пакунок прошу покласти підпис (хоча ніби я і так їх знаю), на якому вказати ваш варіант назви роботи (ми не подужаємо самотужки обізвати купу робіт).

у найближчі дні я сконтактую з музеєм для узгодження часу для монтажу. чекаю на добровольців (попередньо зголосилися Аня (обіцяла нам прислати Мирона), Галя і я. ще хоча б 2 людини не будуть зайвими - то факт.

молоді мами з дітьми до року від монтажу автоматично звільняються - хіба будуть наполягати самі.


 
lidiya9Дата: Неділя, 15.09.2013, 20:26 | Сообщение # 130
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Який останній день подання робіт? На скільки пам'ятаю, на зустрічі мова йшла про неділю. Якщо монтаж буде в неділю, з радістю, до вас приєднаюсь:)

 
nosiknataДата: Неділя, 15.09.2013, 21:29 | Сообщение # 131
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
І я в неділю вихідна  - обов"язково прийду монтувати..

 
OlhaДата: Неділя, 15.09.2013, 21:58 | Сообщение # 132
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 8  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Окс та всі наші, вибачте що час від часу пропадаю! (ну просто катастрофічно не вистачає часу, як на зло)
В мене обкладинка на паспорт давно готова (нема як сфоткати), але Наталка бачила. 2 подушечки в процесі зшивання, але цим планую займатись хіба що аж у п"ятницю-суботу, бо...
до четверга буду наполегливо вишивати палітурку і дошивати курочку. На більше вряд чи спроможусь.

Додано (15.09.2013, 21:58)
---------------------------------------------
В неділю теж зможу приєднатись до монтажної бригади.


 
ОксДата: Неділя, 15.09.2013, 22:04 | Сообщение # 133
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
я уточню, що там у музеї... і коли збираємося.

Лідіє, роботи прошу здати завчасно. до кінця тижня. не варто до неділі зволікати, якщо у тебе нема відкритих процесів.

прошу не забувати: у четвер свято - "Михайлове чудо". Хто християни, неважно якого спрямуванння - особливо не вишивайте. бо вже як начудимо....
у суботу - теж невишивальний день....


 
lariskaДата: Понеділок, 16.09.2013, 00:26 | Сообщение # 134
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 1
Статус: Offline
у мене доріжка
 
vecnaДата: Понеділок, 16.09.2013, 00:30 | Сообщение # 135
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
cьогодні почала зшивати клатч.у багетку здала семплер і вірш (у четвер-пятницю заберу).решту всі роботи у оксани в папці.

 
IriskaДата: Понеділок, 16.09.2013, 13:45 | Сообщение # 136
Соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 4
Статус: Offline
готове - кулон, зайчик Лідин, сова Галіна, сова Оксанина (зшиті)
в процесі - сумка, пори року, коник та котик, а і шкатулка...
ще не отримала - курочку та палітурку. bash


 
ninavivaДата: Понеділок, 16.09.2013, 13:48 | Сообщение # 137
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
Мої дрібнички (кулон і магнітик) занесуть на тижні у "Мережку".
На більше - я так і не віднайшла часу...
На монтаж не зможу прийти, вибачте sad



Ми - заручники своїх мрій, і якщо крім того, що мрієш, ти щось для цього робиш, обов'язково досягнеш майже усього...
 
SunflowerДата: Понеділок, 16.09.2013, 14:34 | Сообщение # 138
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 6  +
Репутация: 5
Статус: Offline
у мене 2 серветки ще в роботі. Сьогодні - завтра мала б довишивати. Планувала ще по краю мережку, але буде, мабуть, без неї - навряд встигну. Передаватиму вишивку через Ірочку. Буду через ОП домовлятися. На монтажі мене не буде ) -
 
nosiknataДата: Понеділок, 16.09.2013, 22:14 | Сообщение # 139
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Цитата (Sunflower)
На монтажі мене не буде
Таню, так ти ж  звільнена:)))


 
ОксДата: Понеділок, 16.09.2013, 22:30 | Сообщение # 140
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Я забула написати про вкрай важливий момент. ті, хто надає експонати специфічного характеру - "вітринні" - мають подумати, як їх будемо чіпляти. одразу пишу: вітрини НЕ плануються (хіба би щось раптом змінилося).
- картини, рушники, сумки: нема проблем. чіпляємо на шнурок - і фіксуємо на стінку.
- іграшки: бажано власницям придумати якусь петельку - за що їх можна підчепити.
- кулони, малі серветки, пластикова канва: вони малі . їх треба - певно - приколоти на якийсь щит (картон, підставку тощо) - на якому вони відтінятимуться і будуть фіксовані на експозиції. прошу думати і не залишити нас у суботу з цією проблемою наодинці.

хтось із тих, хто подумки думає. як сачконути: маєте альтернативу монтажу: якийсь легкий вуглеводний шедевр вашого виконання згладить вашу відсутність і підкріпить монтажну бригаду.
(електрочайник і стаканчики заготуємо завчасно - минулого разу з ними були перебої)


 
IriskaДата: Понеділок, 16.09.2013, 22:45 | Сообщение # 141
Соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 4
Статус: Offline
вітрини НЕ плануються - без слів  wacko
у суботу Окс??? не в неділю монтаж?


 
ОксДата: Понеділок, 16.09.2013, 23:01 | Сообщение # 142
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
ну, я зразу писала: у нас 4 стіни.
з іграшками просто, ми їх підчепимо на мікропетельку. гірляндою.

монтаж буде 2 дні. в перший ми оцінимо фронт робіт. може. в темпі доведеться летіти в палітру або епіцентр. у неділю технічно і швиденько все почепимо, я так сподіваюся.


 
lariskaДата: Вівторок, 17.09.2013, 19:17 | Сообщение # 143
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 1
Статус: Offline
зможу прийти на монтаж у неділю, у суботу - сорі - працюємо
 
ОксДата: Вівторок, 17.09.2013, 20:41 | Сообщение # 144
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
я ще раз акцентую: на монтаж прийдете, хто коли зможе. але роботи в музеї мають бути до середини дня у суботу!!! ми мусимо бачити фронт робіт!

 
IrochkaДата: Середа, 18.09.2013, 18:53 | Сообщение # 145
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 4
Статус: Offline
Я свої 2 роботи (стакан для олівців разом з олівцями та обкладинку на паспорт) вчора передала Наталі nosiknata. Нажаль, Таня Sunflower підхватила вірус і свої роботи поки недозакінчила - як стан покращиться то вже нам повідомить яким чином передасть свої серветки.
Стосовно монтажу. Незнаю чи в мене получиться допомогти, бо нема з ким залишити малого (хто працює, а хто захворів), а брати з собою то буде більше шкоди ніж помічі... На виставку планую прийти і можу спекти печиво (такого типу як на минулу виставку пекла сердечка). Головне, щоб вірус неувірвався в дім - ато аж страшно, навколо багато знайомих хворіють якимось простудним вірусом...
 
lidiya9Дата: Четвер, 19.09.2013, 20:59 | Сообщение # 146
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Думала не встигну, але все ж таки встигла: 
Це буде подарунок чоловіку на річницю весілля!!!:)
Завтра після роботи віднесу свої серветки і рамку до Мережки


 
ОксДата: Четвер, 19.09.2013, 21:02 | Сообщение # 147
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
експонат гарний. неочікуваний. і тому вдвічі приємний! неси, у суботу монтажники заберуть ....

 
IrochkaДата: Четвер, 19.09.2013, 22:35 | Сообщение # 148
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 4
Статус: Offline
lidiya9, гарний подарунок! Класно придумала!
 
ОксДата: Четвер, 19.09.2013, 23:59 | Сообщение # 149
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline


 
ОксДата: П`ятниця, 20.09.2013, 19:46 | Сообщение # 150
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
я краэм вуха чула, що здано (є чи буде до завтра) роботи: Ірочка: Наталці
Оля, Лідія і Лариса - у "Мережку" (завтра перед 11.00 забіжу і заберу).
Галя і Іріска будуть на монтажі.
п. Олена у відрядженні. повернеться завтра і занесе до музею.

прошу дуже: завтра для тих, хто у монтажі участі не бере - крайній термін!
що робити із експонатами світлани Щербініної, Анжели?

пропоную, хто може, завтра в районі 11.15 підходити напряму до музею. черговому зазначити, що йдете монтувати виставку.


 
Форум » Наші виставки » Виставка » підтримати творчість земляка... (хочу вашої думки. чи ми справимося?)
Пошук: