[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Окс  
Форум » Буковинський клуб сучасної вишивки "Вечорниці" » Конкурси, вікторини, розіграші призів » конкурси, виставки та вікторини довкола нас (у інтернет, на інших сайтах, виданнях, у дизайнерів. всюди!)
конкурси, виставки та вікторини довкола нас
ОксДата: Середа, 23.01.2013, 01:05 | Сообщение # 1
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
поточні вишивальні конкурси довкола нас:
- конкурс на гарну роботу від журналу "все о рукоделии" - поки що круглий рік
- конкурс на швидке вишивання і гарну роботу від Діана+ (за схемами з журналу "Вишиті картини") - круглий рік
-сорочки, рушники, подушечки, дрібнички + невишивальне - вірші-повісті про вишивку від "діана+" круглорічно

- конкурси на сайті маМаша - на крупну роботу, + номінації

"Спілкування за вишивкою" - конкурси централізовано не оголошуємо, кому цікаво - шукають їх там самі. ми підтримаємо

Абріс Арт - всякі варіанти "Музи" - пропонуєте картинку - маєте шанс отримати розробку. перевіряйте групу у ВК систематично

______________________________________________________________________________________________________

______________________________________________________________________________________________________
Всі умови і т.д. шукаємо в повідомленнях теми!


 
IriskaДата: Понеділок, 04.05.2015, 16:59 | Сообщение # 201
Соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 4
Статус: Offline
Окс, написала. Спробуєм.

 
SunflowerДата: Вівторок, 05.05.2015, 21:10 | Сообщение # 202
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 6  +
Репутация: 5
Статус: Offline
о, а я записалася в конкурс Дитячий від Овечки, отой, що Ліда про нього писала.
 
lidiya9Дата: Вівторок, 05.05.2015, 21:42 | Сообщение # 203
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Sunflower, і я там)

 
ОксДата: Середа, 06.05.2015, 21:09 | Сообщение # 204
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Цікавий конкурс:
А где любите вышивать Вы?  #гдеРИОЛИС

РИОЛИС объявляет фотоконкурс!

Время 1 мая – 31 июля 2015 года 

Условия: Поделитесь фотографией самого необычного, красивого или интересного места, где вы вышиваете наш набор!Каждый месяц мы выбираем трех победителей! 

Где выложить фотографии?
  • Instagram c тегом #гдеРИОЛИС;
  • Facebook с тегом #гдеРИОЛИС;
  • ВКонтакте с тегом #гдеРИОЛИС на своей странице или в специальном альбоме;
  • на сайте www.riolis.ru в комментариях (ниже);
  • прислать на электронную почту reklama@riolis.ru, в теме указать: «Акция».


Приз Любой набор для рукоделия РИОЛИС на сумму до 2 000 рублей


 
ОксДата: Понеділок, 18.05.2015, 12:38 | Сообщение # 205
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
http://vk.com/public72175359#/public72175359?w=wall-72175359_478
 
ВНИМАНИЕ! ВНИМАНИЕ! ВНИМАНИЕ!!!!
Готовьте свои пяльцы и запасайтесь товарами нашей торговой марки - мы объявляем масштабный конкурс!
Любите нашу продукцию и жить не можете без вышивки? Это соревнование для вас! У вас есть ровно месяц, дабы принять участие.
Поделитесь фотографиями своих работ, а мы определим по одному победителю в каждой из следующих категорий:
Показати повністю..
вышивка нитью
вышивка бисером
смешанная техника
А еще одного счастливчика определят пользователи социальных сетей, которые "вручат" приз зрительских симпатий.
Предоставляемые для конкурса работы НЕ ДОЛЖНЫ публиковаться нигде до момента старта голосования, т.е. это должны быть максимально "свежие" изделия, в идеале - изготовленные непосредственно для соревнования. Конкурсные фото присылайте в личных сообщениях с пометкой "на конкурс". Добавьте пару строк о себе и о том, какие материалы использовали в работе, что вас вдохновляло и почему вы остановились именно на нашей продукции? Соревнование проводится одновременно в двух наших сообществах (ФБ и ВК) - все работы будут публиковаться в каждой из соцсетей.
Подарки победителям станут настоящим сюрпризом. Поверьте, за такие призы стоит побороться wink
Расскажите о нашем конкурсе друзьям ,ведь именно они будут определять одного из победителей wink
ВАЖНО: принимать участие в голосовании и конкурсе могут ТОЛЬКО наши подписчики/друзья.
Удачи всем!)
Прием работ открыт:)
 


 
ОксДата: Вівторок, 26.05.2015, 15:46 | Сообщение # 206
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Есть среди наших обсуждений одна тема, которую абсолютно незаслуженно обходят стороной вторую неделю.
Это конкурс "Рисунок на асфальте".

Светлый, радостный, посвященный нашим деткам, которые пока не умеют вышивать, но
уже тянутся к творчеству, глядя на своих талантливых мам!

А ведь зря, совершенно зря, мамочки, вы не спешите участвовать! Приоткроем завесу тайны?
Рисунок победителя, возможно, будет сохранен для вас на холсте от Абрис Арт, и
далее ваша семья уже сможет сделать все, чтобы и через десятилетия стены
украшали мысли и мечты ваших детей о лете!

Как участвовать?
- сделать себе на стену репост сегодняшней записи. Вы - не забудете о конкурсе, а мы будем видеть, что он вам нравится!
- организовать создание картины формата А4 вашим ребенком в возрасте от 4 до 9 лет;
- рисунок должен быть именно детским. Мамочки, дорогие, ваша помощь - это
только рисовальные принадлежности и моральная поддержка!
- сфотографировать ваш творческий коллектив (вас, маленького художника и его рисунок)
- фото и крупное изображение творения загрузить в тему https://vk.com/topic-55151588_32096416.
- итоги будут оглашены 31 мая.


 
lidiya9Дата: Середа, 17.06.2015, 15:15 | Сообщение # 207
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Дуже простий конкурс в ФБ выд Нової Слободи
КОНКУРС «ГДЕ ПРЯЧУТСЯ КРЕСТИКИ?»
Подарим набор для вышивания бисером «Танец мотыльков» (ДК2015www.novasloboda.com/product/DK2015) самой творческой и оригинальной мастерице Смайлик «smile»
Условия конкурса:
1. Подпишитесь на нашу страницу NOVA SLOBODA, поставьте «Мне нравится» данной публикации и сделайте её репост.
2. В комментариях выложите фото, с вашими идеями по поводу, где можно встретить крестики в нашей жизни.
3. Выберем победителя 1 июля. Им станет обладатель самого оригинального фото.


 
OlhaДата: Середа, 17.06.2015, 19:03 | Сообщение # 208
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 8  +
Репутация: 5
Статус: Offline
lidiya9, дякую! теж підписалась smile

 
ОксДата: Неділя, 21.06.2015, 19:04 | Сообщение # 209
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
ми систематично виграємо у Абріс Арт. там зараз купа конкурсів, притому можна непогано вигравати. наприклад, за конкурс" магазинчик запропонуй" - типу, де Абріса нема, я вже навигравала купу схем і 3 набори



  а це був конкурс на швидкісне збирання у них на сайті міні-пазлів


 
ОксДата: Неділя, 21.06.2015, 19:07 | Сообщение # 210
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
1. Вишите місто  https://vk.com/topic-55151588_31431271?offset=180  отут все по новій. знов голосуэмо за мысто, але треба пару слів написати. типу, що весь світ гарний, але живу в своєму, люблю своє і вишиватиму своє...
Хто має гарні картини (не фото) - пропонуйте!

2. Отут буде конкурс на швидкісне пришивання бісеру на холстиках абріс арт. https://vk.com/topic-55151588_32261416  умови будуть гарні. по годині 1-2 рази в тиждень. на найбільший результат абсолютно та усереднений. годину вишивання вибиратимуть так, щоб зручно всім, тому хто хотів би - пишіть, хай ваші побажання врахують

3. https://vk.com/topic-55151588_30585664?offset=120 Фотоконкурс "а так я вішиваю абріс Арт". холстик у руки, 1-2 файних фото, пару слів по цій адресІ, що вишиваєте, яке у вас робоче місце. розіграш раз у півроку. Голосують чесно, сама бачила.

4. А оце, як на мене, створено спеціально для Ольги та її доньки. https://vk.com/topic-55151588_31431280?offset=20. суть у тому, що можна запропонувати свої (або родичів) оригінальні малюнки. у розробку. якщо ось виберуть, то продукт, випущений по ній, буде подарований автору задурно.

5. сюди ми всі дружно прийдемо після сумісника-1 , в котрому вишиваємо фрагменти рекламні. поєднаємо азарт і цікавинку з можливістю виграти приз. а приз там непоганський. я мала минулого разу схемку і 2 магніти


 
ОксДата: Субота, 11.07.2015, 20:29 | Сообщение # 211
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
ЛЮДИ  - отака-от штука буде у АБРІС АРТ:

у серпні-жовтні будуть вишивати всеукраїнський робін до дня народження фірми.
там маленькі будуть якісь мотиви і літер - нескладно. по периметру - імена, місто і т.д.
обіцяють між учасниками розіграти якусь цікавинку.

Наше місто буду фінішним. Зараз дизайнер парить собі голову, на скліьки учасниць розраховувати, - якщо хтось має бажання долучитися - залишає заявку у темі:
https://vk.com/topic-55151588_32307201?offset=60

текст простий. я хочу, чернівці


 
SunflowerДата: Понеділок, 13.07.2015, 21:25 | Сообщение # 212
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 6  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Оксано, я ломанулась відмічатись! А потім побачила і згадала, що я там вже є )))
 
nosiknataДата: Середа, 19.08.2015, 11:36 | Сообщение # 213
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Знайшла цікаву інформацію - є над чим задуматись, але не надовго - треба діяти!

http://chernivtsy.eu/portal....e-73411


 
SunflowerДата: Середа, 19.08.2015, 18:38 | Сообщение # 214
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 6  +
Репутация: 5
Статус: Offline
до цього діла можна було б оформити серію Чернівці. Маєте популяризацію міста
 
nosiknataДата: Середа, 19.08.2015, 22:51 | Сообщение # 215
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
але треба, щоб це Хтось подав?Галя прийде з картинками і що скаже?

 
lidiya9Дата: Вівторок, 22.09.2015, 07:20 | Сообщение # 216
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Дівчата для всіх хто є в ВК)))
Дуже цікавий квест на вишивальну тематику http://vk.com/yacna?w=wall-89275412_1358%2Fall!!!


 
ОксДата: Середа, 21.10.2015, 02:11 | Сообщение # 217
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
НАГАДУЮ - щоб ніхто потім не сумував і не ображався: на цьому тижні до нас таки приїде холстик від Абріса Арта. робін у них. Чернівці - завершальне місто.

по моїх підрахунках, залишилося вишити 6 фрагментів (Ліда завтра точно скаже, вона приймає естафету першою), і досить багацько бордюру. Нас зголосилося 5 від клубу. і в принципі, ми то подужаємо. але якщо є ще бажаючі долучитися до бісерної розважалочки, то пишіть вже не абрісу, а отут мені.


 
OlhaДата: Середа, 21.10.2015, 07:54 | Сообщение # 218
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 8  +
Репутация: 5
Статус: Offline
я не пам"ятаю чи відмічалась... sad

 
SunflowerДата: Середа, 21.10.2015, 10:19 | Сообщение # 219
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 6  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Дівчатка, хто зареєстрований Вконтакті, - фірма ЛанСвіт проводить цукерку до своєї річниці. Переможець отримає любий набір на вибір. Умови - тут - https://vk.com/lansvit?w=wall-56010764_1924.
 
ОксДата: Середа, 21.10.2015, 12:51 | Сообщение # 220
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Olha, не відмічалась. хочеш? беру тебе на приціл, на мушку

 
OlhaДата: Середа, 21.10.2015, 14:36 | Сообщение # 221
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 8  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Окс, якщо 5-м учасницям потрібна поміч, то звичайно допоможу... Але якщо можуть без мене розібратись, то не рвусь. Просто пам"ятаю про щось подібне на ФБ теж йшлося.

 
ОксДата: Неділя, 15.11.2015, 16:23 | Сообщение # 222
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Дівчатка, у Абріс Арт буде запускатис я обмінник-сміттєвізка. це такий собі файний проект, схожий на "пошту щастя", в якому народ поштою шле один одному коробочку, начинену : смачним чимось, або сувенірчиками зі свого міста, чи там складає залишки-непотрібності ркодільні (у доброму бажано стані) - "рукодельне сміттячко"; отримувач дістає все, що йому звідти треба, а заодно докладає натомість своє у пропорційній 9або більшій) кількості.

щоби посилка була недорога, збирається з одного міста компашка разом, і висилає коробочку наступній бригаді.

аби приурочити таку посилочку до свого бренду, Абріс виділив холстики 2неліквідні" (десь мікро-плямка, едсь край сильніше обрізаний,а  десь взагалі все гуд), і кожна з учасниць отрмає не менше (а може і сильно більше), ніж 1 шт з купки (майже кожного є декілька примірників).
асортимент показую:




якщо хочемо брати участь, то: пишемо мені отут, а хто є в вк - пишемо ще й там https://vk.com/topic-55151588_32898104?offset=60
якщо у вас є якісь зайві вам бісерні схеми абощо - зголошуйтеся, поміняєм на екстра-холстик

Іриско, агов, у тебе був сильно непотрібний тобі баттерфляй smile теж можна на добру к-ть холстиків зміняти smile


 
vecnaДата: Неділя, 15.11.2015, 21:42 | Сообщение # 223
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
я відмічусь перша.

 
IriskaДата: Неділя, 15.11.2015, 23:04 | Сообщение # 224
Соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 4
Статус: Offline
Якщо я той холст виколупаю з набора буде ок? Я бісер хочу лишити, бо він ніколи не зайвий.

 
ОксДата: Понеділок, 16.11.2015, 01:10 | Сообщение # 225
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Iriska, думаю, у випадку обмінки абсолютно не проблема

 
Форум » Буковинський клуб сучасної вишивки "Вечорниці" » Конкурси, вікторини, розіграші призів » конкурси, виставки та вікторини довкола нас (у інтернет, на інших сайтах, виданнях, у дизайнерів. всюди!)
Пошук: