[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Модератор форуму: Окс  
Форум » Буковинський клуб сучасної вишивки "Вечорниці" » Моя тема (Буковина) » Наполеоновські плани... або рятуйте хомяка (Тема Оксани)
Наполеоновські плани... або рятуйте хомяка
ОксДата: Неділя, 17.04.2011, 22:59 | Сообщение # 1
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
щось народ застидався геть. і ніхто не хоче замешкання собі збудувати... то й чого?

заведу собі тут місцинку... виженуть з дому через хоббі - переберуся до віртуальності повністю...

отже, я Оксана, люблю вишивати, чому люблю - не знаю. повністю самоучка. дитинство пройшло на Франківщині. там сусідських дітей змушували зашивати фон до великих хатніх прикладних речей. ото стало модно в 90-х роках мати вишивку в домі - і пішло... вони плакали і шили... а я дивилася, і хотіла...
потім бабуся пожаліла. купила ниток акрилових, дала шмат канви. щось критикувалось, щось виходило... ну, хоч пояснили, що вишивати треба в одному напрямку, і щоб менше перетяжок. всі ставилися скептично...
пару малих робіт тоді наклепала таки. звісно, що ниток не було, матеріалів не було...

а потім часу не було... з нету купу картинок до Дім натягла, на Містик заглядала... бачила ГК і мріяла назбати 49 доларів на дизайн "акколада". схемами тоді не мінялися, жорсткий 2002-й рік. все лиш починалося....
потім була робота, зовсім не до хоббі. інші хоббі пішли, теж не до вишивки... і ось - декрет. тут і розцвіло. вирішила себе полікувати від пристрасті до компютерних іграшок. силою волі. мовляв, якби вишивати - то хоч результат видно. а що ж вишивати? в домі лиш журнали...
і сіла шукати дизайн Діменшнс "метелик". де ж знала, що то малюнок на канві... але добре, що не знала. бо виявила, що за роки моєї відсутності на жіночих форумах виникло поняття хомякозу (трактування дивіться у "вишивка у нашому житті, хто не в курсі".

словом, зараз я прогресуюче хвора на накопичувальну хворобу. маю мало робіт готових, майже нуль. купу наборів, інших витратних матеріалів, мінімум часу і великі мрії. побачим, що з того вийде.

враховуючи економічну скруту, добре засвола, де шукати дешевше. як треба консультації - пишіть


 
ОксДата: Неділя, 17.04.2011, 23:06 | Сообщение # 2
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
оце був у руках колись старий румунський альбом вишивок. готових. ще в школі перемалювала в зошит декілька схемок, і от вони




 
ОксДата: Неділя, 17.04.2011, 23:08 | Сообщение # 3
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
а оце школа, бабуся, перші подушки, "відшиті" від сусідських (як подружка над маками плакала.... коли зашивати фон заставляли)


 
ОксДата: Неділя, 17.04.2011, 23:10 | Сообщение # 4
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
ну і парочка останніх штучок. 2 ікони, обидві асоційовані з появою малятка. образ св. Миколая дошила в ніч перед пологами.



 
ОксДата: Неділя, 17.04.2011, 23:11 | Сообщение # 5
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
поки найбільша за розмірами робота. 280 х 400. виглядає в домі непоганно, готую їй пару - весну.


 
ОксДата: Неділя, 17.04.2011, 23:13 | Сообщение # 6
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
ой, можу показати ще багато усього... але вже десь потім... маю понад 70 наборів... нових...
купу свічечок... марочок... друзів-колекціонерів з незвичними колекціями..... але справді потім... ми ж не прощаємось


 
Home_FairyДата: Неділя, 17.04.2011, 23:16 | Сообщение # 7
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
З відкриттям темки! smile
Ой, а друга робота мені знайома! Це з якогось журналу імпортного - вона мені дуже подобалась, але я тоді не вміла ще вишивати, тому боялася за неї братися, а згодом той журнал і загубився десь...
Ікони - супер! Бісер - це для мене взагалі темний ліс. Ніколи не пробувала з ним працювати. І оформлення класне smile
А остання картина - то гобелен? Що то за дизайн?
Ти б показала свої запаси...думаю ми б тоді всі тут втратили свідомість smile


Як вставити фото в повідомлення?

 
nosiknataДата: Середа, 20.04.2011, 15:58 | Сообщение # 8
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Окс, вітаю з новосіллям!!!
Сподобались твої перші роботи - від них наче якесь тепло віє:) видно, ти не плакала коли шила biggrin
Бажаю успіхів у вишиванні, а "хом"якоз" давно і успішно НЕ лікується - будемо хворіти разом!!!! smile


 
ОксДата: Понеділок, 25.04.2011, 14:56 | Сообщение # 9
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Таня радила викласти фото наборів, що лежать у норі. ну що ж... як тільки доберусь до цифри "100" - зразу викладу. до речі, чекати недовго... думаю, до кінця червня так і буде...

 
vittikДата: П`ятниця, 29.04.2011, 07:36 | Сообщение # 10
Початківець
Группа: Друзі
Награды: 5  +
Репутация: 1
Статус: Offline
Ікони такі ''живі", чи як це правильно сказати, та і що тут казати, просто видно добро в очах на іконі Cвятого Миколая, а це не тільки від хрестиків та ниток залежить, в цьому є якийсь ментальний, тонкий душевний секрет.
 
Home_FairyДата: Субота, 30.04.2011, 13:15 | Сообщение # 11
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Окс, wacko я в шоці! У мене 4 набори захомячені і я думала, що то в мене хомякоз :):):)

Як вставити фото в повідомлення?

 
квіточкаДата: П`ятниця, 10.06.2011, 11:39 | Сообщение # 12
Постійний користувач
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 0
Статус: Offline
Іконки просто незрівнянно вишивка бісером це така клопітка робота ти молодчинка! applause

 
ОксДата: Вівторок, 14.06.2011, 17:56 | Сообщение # 13
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
оце зараз ще одну бісером почала... від Царьград. величезна, не передати. ще й бісер китайський. моя щира порада усім. не економте... дорожче вийде. купіть або саму основу, або беріть чесько-японський бісер....

 
Nata-NataliДата: Середа, 15.06.2011, 20:42 | Сообщение # 14
Постійний користувач
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 2
Статус: Offline
Иконы красивые. Но когда прочитала сколько наборов захомячено shock
А когда же вы их собираетесь вышивать , это вам до пенсии и больше хватит wacko smile


 
vecnaДата: Середа, 15.06.2011, 23:34 | Сообщение # 15
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
з поверненням оксанки всі якось оживились на форумі. вам так не здається

 
ОксДата: Середа, 15.06.2011, 23:49 | Сообщение # 16
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
да ну... какое- до пенсии...а как же авторские дизайны всех сортов и видов? а как же китайские наборы, там у меня штук 50 в мечтах... чесс слово.... не пугайте-то....

вот. недавно на хомяках конкурс был. на самого хомячистого. там девушка выиграла.... у нее 113 наборов. я так смеялась, ну очень громко и долго. ну, думаю, козочка, ну вот зачем такая куча. и что? как только начали премию выдавать, да к ебау дорвалась - стало еще круче...у нее малюсики, а тут Дим, гобленсет да гобленкит... пачками...

(зато понравился результат конкурса. набор вручили... самому бедному хомяку. чтоб радовался и не чувствовал себя обделенным, что в подобную толпу войти пытался)


 
Home_FairyДата: Середа, 15.06.2011, 23:58 | Сообщение # 17
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
lumped 113 наборів... по пів-року на кожен припустимо... це 56,5 років щоденного вишивання. Ну в принципі реально, але якось тоскліво звучить wacko

Як вставити фото в повідомлення?

 
ОксДата: Четвер, 16.06.2011, 17:53 | Сообщение # 18
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
там у неї такі малявки.... типу Аліси, РТО... ну місяць на штуку відсили smile
а от на свої запаси, Танюш, я глянула щойно з ноткою пригнічення....


 
Nata-NataliДата: Четвер, 16.06.2011, 21:01 | Сообщение # 19
Постійний користувач
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 2
Статус: Offline
Почему "з ноткою пригнічення...."
Всё ровно Оксана , наверное у вас есть такие картины, которые ну оооооооооочень вам хотелось
вышить , было бы только времени по-больше , наверное бы уже вышили.А то , что постоянно что-то новенькое
выходит так это хорошо . У нас выбор больше становится.
Всё-таки ,что не говори какие же есть красивые картины !!! И хорошо что натупили такие времена.




Сообщение отредактировал Nata-Natali - Четвер, 16.06.2011, 21:02
 
lidiya9Дата: Четвер, 23.06.2011, 10:45 | Сообщение # 20
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
дуже гарні ікони!

Додано (23.06.2011, 10:45)
---------------------------------------------
Окс, в мене досі є той журнальчик з схемаи! Я колись дуже хотіла то вікно відкрите вишити!


 
IriskaДата: Четвер, 23.06.2011, 23:45 | Сообщение # 21
Соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 4
Статус: Offline
Окс, чудові роботи! smile Ікону бісером якою технікою вишивала? бо я взяла вінчальну пару нової слободи - бісерна гладь, а як нею вишивати навіть не уявляю sad

 
ОксДата: П`ятниця, 24.06.2011, 09:44 | Сообщение # 22
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
у мене був звичайний набір. шився півхрестовим швом. а гладь ота з півколами - там швидше. низаєш нитку, викладаєш півколом чи іншою дугою, де треба. по тпу кордінга то тут, то там пришила її зверху другою ниткою - і лад

 
Home_FairyДата: П`ятниця, 24.06.2011, 12:41 | Сообщение # 23
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Quote (Окс)
по тпу кордінга то тут, то там пришила її зверху другою ниткою - і лад
коучінга мабуть? кординг це від "cord" - шнур, коли з кількох пасм муліне скручується шнурок і пришивається як прикраса до готової картини. Але ти права в тому, що і коучінг і кординг пришиваються зверху ще одною ниткою.

Типу так


Як вставити фото в повідомлення?

 
ОксДата: П`ятниця, 24.06.2011, 15:57 | Сообщение # 24
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Танюш, тут аби принцип... я ще дім не шила, то постійно ці 2 терміни плутаю.... Тобі як Дімоманці видніше...

 
Home_FairyДата: П`ятниця, 24.06.2011, 18:54 | Сообщение # 25
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Quote (Окс)
Тобі як Дімоманці видніше...
да, прояви у мене клінічні smile fool


Як вставити фото в повідомлення?

 
Форум » Буковинський клуб сучасної вишивки "Вечорниці" » Моя тема (Буковина) » Наполеоновські плани... або рятуйте хомяка (Тема Оксани)
  • Сторінка 1 з 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Пошук: