[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: geregala  
Форум » Львівський клуб вишивки "Моє хобі" » Творчі проекти Львівського клубу » Запрошуємо до Чернівців! (вишивальниці всіх міст - об*єднуйтесь!)
Запрошуємо до Чернівців!
Home_FairyДата: П`ятниця, 12.08.2011, 17:39 | Сообщение # 1
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Шановні учасниці клубу "Моє хобі"!
У жовтні Буковинський клуб сучасної вишивки "Вечорниці" проводить виставку наших робіт! Хочемо запропонувати Вам приєднатися до нас smile Якщо Ви маєте можливість і бажання, запрошуємо взяти участь у виставці від Львівського клубу! Приймаються роботи будь-якого формату і типу: картини, рушники, подушки, сорочки.
Виставка відбуватиметься у Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї, усі роботи на час виставки беруться працівниками музею на збереження під акт прийому-передачі. Забрати їх можна буде після пред*явлення паспорту власника робіт. Збереження і повернення у первісному вигляді - гарантоване!
Усі роботи будуть підписані: ПІБ автора, назва роботи, рік виконання, клуб. Також ми робимо інформаційно-презентаційний стенд, на якому розмістимо інформацію про всіх учасниць виставки і фото smile
Запрошуємо львів*ян також і на офіційне відкриття виставки!
Усіх, кого зацікавило це повідомлення, прошу відписатися у цій темі, або написати на електронну скриньку: vechornytsy@gmail.com


Як вставити фото в повідомлення?

 
svetik67Дата: П`ятниця, 12.08.2011, 20:40 | Сообщение # 2
Новачок
Группа: Рукодільниці_lviv
Награды: 4  +
Репутация: 0
Статус: Offline
Цікава пропозиція! Треба обдумати.
 
geregalaДата: Субота, 13.08.2011, 00:07 | Сообщение # 3
Постійний відвідувач
Группа: Модератори
Награды: 4  +
Репутация: 1
Статус: Offline
Таня, дякуємо за запрошення! biggrin flower
Як каже Світлана, мусимо обдумати цю тему і обговорити, потім напишемо що ми вирішили...


Рукодільний клуб http://mojehobi.blogspot.com
Мій блог http://handmadeatelier.blogspot.com/
 
Home_FairyДата: Субота, 13.08.2011, 11:23 | Сообщение # 4
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Звісно, їхати далекувато, але якщо хтось має можливість, час, знайомих тут, або просто бажання - завжди раді!

Як вставити фото в повідомлення?

 
Форум » Львівський клуб вишивки "Моє хобі" » Творчі проекти Львівського клубу » Запрошуємо до Чернівців! (вишивальниці всіх міст - об*єднуйтесь!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: