[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: geregala  
Форум » Львівський клуб вишивки "Моє хобі" » Моя тема (Львівщина) » Мить відпочинку
Мить відпочинку
ТусяДата: Вівторок, 12.03.2013, 15:55 | Сообщение # 1
Новачок
Группа: Рукодільниці_lviv
Награды: 0  +
Репутация: 0
Статус: Offline
Всім привіт,мене звати Наталя.
Для мене вишивка це справді відпочинок для душі,адже яке задоволення приносить малюнок який потрохи появляється на полотні,і з яким захватом чекаєш коли нарешті побачиш готову роботу )Тому захотілось поділитись своїми невеличкими творіннями,і надіюсь що їх кількість з часом буде збільшуватись.

Це перша робота,відшита давно,тоді я ще не знала про можливість вишивати по кльчу і про існування ниточок ДМЦ тому приходилось підбирати,та думаю від цього вона не стала гірша)

Моя перша пробна кривулька,яку я використовую в якості гольниці.Як виявилось створювати кривульки досить просто і доволі захопливо.

А ось це мій Весняний день який я закінчила доволі давно, от тільки поки зволікала з оформленням змінився інтерєр і тепер незнаю куди його застосувати.Тому картина чекає свого часу)

Ну і моє останнє творіння це Свята родина.Давно примітила цей образ,а коли побачила готову роботу в однієї з учасниць форуму зрозуміла що просто мушу його вишити.Вишивала будучи вагітною тому процес пройшов душе швидко.
 
vecnaДата: Вівторок, 12.03.2013, 16:10 | Сообщение # 2
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
наталю! вітаю з відкриттям теми.всі роботи чудові. особливо мені сподобалась свята родина.на аїді з блиском виглядає дуже ефектно.удачі вам і терпіння у створенні нових шедеврів.

 
lidiya9Дата: Вівторок, 12.03.2013, 16:32 | Сообщение # 3
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Всі роботи дуже гарні, вітаю з відкриттям власної теми

 
lariskaДата: Вівторок, 12.03.2013, 16:52 | Сообщение # 4
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 1
Статус: Offline
Туся, вітаю звідкриттям темки, а де ж інші роботи, які ми спостерігали у процесах - вже роздаровані??? surprised
 
ТусяДата: Вівторок, 12.03.2013, 21:59 | Сообщение # 5
Новачок
Группа: Рукодільниці_lviv
Награды: 0  +
Репутация: 0
Статус: Offline
Всім велике спасибі biggrin
 
grananyДата: П`ятниця, 27.03.2015, 12:05 | Сообщение # 6
Новачок
Группа: Пользователи
Награды: 0  +
Репутация: 0
Статус: Offline
Дуже талановито зроблено!
 
AlinaTarasovaДата: Понеділок, 03.04.2017, 12:24 | Сообщение # 7
Новачок
Группа: Пользователи
Награды: 0  +
Репутация: 0
Статус: Offline
да, красиво. для меня больше удовольствия приносит коллекционирование, например недавно начала собирать серьги: http://planeta-zolota.com.ua/catalog/sergi/type__sergi )
 
hitrec322Дата: Вівторок, 21.11.2017, 07:34 | Сообщение # 8
Новачок
Группа: Пользователи
Награды: 0  +
Репутация: 0
Статус: Offline
собирать золотые серьги - как минимум оригинально)))
 
Форум » Львівський клуб вишивки "Моє хобі" » Моя тема (Львівщина) » Мить відпочинку
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: