[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Мережа клубів сучасної вишивки "Вечорниці" » Наш клуб » Спільними зусиллями - збагатимо наш форум! (тим, хто прагне спілкування - у вільну від вишиття хвилину!)
Спільними зусиллями - збагатимо наш форум!
ОксДата: Четвер, 13.09.2012, 22:23 | Сообщение # 1
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
дівчата, подруги, любительки вишивки та однодумці!
наш форум - наш спільний дім - існує вже півтора роки!

за цей час зроблено багато всього. майже кожна учасниця має свій затишний куточок... є місця для обговорення життєвих проблем, для конкурсів і ігор, для взаємопідтримки...

але, як і в кожному домі - раз у певний час треба робити прибирання!
забрати зайві повідомлення... які давно втратили актуальність і перешкоджають легкому перегляду... доповнити гарні та глобальні теми цікавим матеріалом. приміром - сорочкову темку - порадами та фасончиками-фото сорочок... рушникову - рушниками... згадати темку з майстер-класами... можливо, доповнити власні теми чимось цікавим про вас і близьких....





Сообщение отредактировал Окс - Четвер, 13.09.2012, 22:56
 
ОксДата: Четвер, 13.09.2012, 22:34 | Сообщение # 2
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Чекаю ваших зауважень та пропозицій!
а поки що пропоную розважально-тровчу гру: спільний суботник.

ідея така: виділяємо певний проміжок часу (1-2 дні), зручні для тих. хто захоче прийняти участь.
бажано вихідні. або дні, коли ми не особливо вишиваємо. і не на роботі (можливо. святкові дні. або неділя).
визначаємо коло завдань. які темки у нас потребують доопрацювання. а також у кого які матеріали є. щоб поділитися - але не стає часу...
і далі за визначений період (хто скільки хвилин-годин зможе виділити) - працюємо-трудимося на форумі. відмічаємо. що почистити - на вашу думку. заливаємо фотографії. розміщуємо статті, цікавинки...
щоб було цікаво - ті, хто посядуть лідерські позиції - отримають призи.

визначальним є те, що вклад кожної учасниці буде вагомим і потрібним; фінансових затрат ні в кого не буде; буде шанс позмагатися і показати себе; виграти приза smile - не кажучи про те, що наша оселя стане гарною і цікавішою
така практика є на багатьох зарубіжних форумах... у виграші всі.

пропозиція трохи сирувата... але беруся доопрацювати. врахувати зауваження і пропозиції. а також подбати за приз.

запрошую до обговорення, а також прошу відмічатися-записуватися усіх. хто потенційно хотів би погратися в таку забавку!


 
AnastasijaДата: П`ятниця, 14.09.2012, 01:05 | Сообщение # 3
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
поки не зовсім зрозуміла чи я зможу бути корисна, але якщо так, то я з вами
 
lidiya9Дата: П`ятниця, 14.09.2012, 14:20 | Сообщение # 4
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Оксанка, я за обома руками!!!! Можно було б створити тему і викладати туди журнали, як би цю ідею підримали, кожна учасниця могла б вибрати якись з журналів і викладати саме його!

Додано (14.09.2012, 14:20)
---------------------------------------------
Але у нас є незакінчені проекти, про які на мою думку не варто забувати, маю на увазі статут!!!!


 
SunflowerДата: П`ятниця, 14.09.2012, 19:09 | Сообщение # 5
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 6  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Без сумніву наведення порядку - це хороша ідея. Я б хотіла бути чимось корисною. Правда, найближчі 2 тижні у мене повний завал на роботі. Опісля, сподіваюся, викроїти трохи часу на суспільно-корисну роботу зможу. От тільки ще не зовсім уявляю, яким саме чином можу бути корисною.
 
vecnaДата: П`ятниця, 14.09.2012, 21:34 | Сообщение # 6
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
Окс, я як Ліда обома руками.після 29 вересня я вільна і можу прибирати на форумі.схеми рушникиів і серветок готова виставляти .У свою темку теж додам вінчальний рушник.відносно дня я як всі (коли визначимось)



Сообщение отредактировал vecna - П`ятниця, 14.09.2012, 21:34
 
lariskaДата: Субота, 15.09.2012, 08:16 | Сообщение # 7
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 1
Статус: Offline
люди, я за - хороша ідея, свистіть, коли починаємо...
 
ОксДата: Субота, 15.09.2012, 16:10 | Сообщение # 8
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
о! корисними зможуть бути абсолютно всі! адже досвід та інформаційні скарби кожної з нас - безцінні!

термін проведення, думаю, визначимо десь на жовтень. після вересневої зустрічі. щоб було цікаво, продумано, корисно, і врахувати максимальну кількість рацпропозицій. напевно, варто буде вибрати навіть певний період, так, щоб кожна учасниця 2прибирання" змогла собі упродовж нього викроїти зручну годинку, і її родина б не відчула відсутності мами-дружини-доньки на цей час.

на даний час прошу плавно відвідувати давно забуті розділи нашого форуму (темка з майстер-класами, цікавинками, архівні темки, місцинка, де ми скопичуємо матеріали на майбутній посібник тощо). якщо трапляєте на щось цікаве і корисне в інтернеті - не проходьте мимо. навіть якщо особисто вам та інформація не дуже актуальна - може, якраз комусь вона потрібна позаріз. зберігайте мсобі посилання, ставте закладки. тощо...

проситиму до часу зустрічі помізкувати над тим, що б ви особисто хотіли покращити. які розділи потребують у нас доопрацювання, збагачення. і що з цього є десь у запасах у вас особисто, а чого ви не бачили у себе в принципі. тоді ми зможемо визначитися з колом найбільш актуальних питань, і всі бачитимуть. чим можуть бути корисними.


 
ОксДата: Четвер, 20.09.2012, 21:47 | Сообщение # 9
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Колежанки мої - скоро жовтень! чекаю ваших ідей з приводу дат для роботи над нашим форумом!

 
vecnaДата: Четвер, 20.09.2012, 23:27 | Сообщение # 10
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
може виберемо якийсь тиждень з понеділка по неділю і будемо прибирати на протязі всіх днів,коли кому зручно.можливо хтось за одинь день справиться, а можливо і цілий тиждень.я берусь поповнити тему рушників -схемами.додати цікаві вишиванки.можна відкрити нову тему схеми.

 
ОксДата: Четвер, 20.09.2012, 23:35 | Сообщение # 11
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
дякую. Галю! у кого ще які міркування та пропозиції?

 
AnastasijaДата: П`ятниця, 21.09.2012, 11:51 | Сообщение # 12
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
я можу додати узори білим по білому, схеми для хардангеру
 
IriskaДата: П`ятниця, 21.09.2012, 12:43 | Сообщение # 13
Соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 4
Статус: Offline
привіт, дівчата. можу зайнятись розділом майстер-класи. по тим, які проходили в клубі і взагалі збором цікавих МК. треба буде звісно і ваша допомога в тому, бо я на деяких не була. можна додати ще розділ рукодільні невишивальні майстер-класи.

 
nosiknataДата: Субота, 22.09.2012, 11:12 | Сообщение # 14
Почесний соавтор
Группа: Модератори
Награды: 7  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Я "за".
...Не бачу доцільності в темі" Що ми вишиваємо зараз" - за досить відчутний проміжок часу у ній не з"явилось жодного допису. Пояснюю це тим, що у кожної учасниці є своя тема, а також тематичні розділи чи акції.


 
ОксДата: Неділя, 18.11.2012, 18:11 | Сообщение # 15
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Давайте виведемо цю темку у логічний фінал!! стартонемо!

попередній список учасниць:
1. Anastasija
2. lariska
3. vecna
4. Iriska
5. nosiknata
6. Sunflower
7. lidiya9

акція наситиме характер гри-змагання із заохочувальними ПРИЗАМИ для лідера )або лідерів. якщо ще хтось приєднається)!
! smile фото призів буде вивішене за 1-2 дні до старту!

суть: максимально наповнити корисною інформацією підрозділи інформаційного характеру:

1. існуючі розділи зі схемами для виготовлення прикладних речей (сорочки, рушники. новорічні іграшки)
2. створити і наповнити ряд нових розділів (новорічні чобітки. гаманці, сумочки, вишиване взуття тощо)
3. вишивальні і навколовишивальні майстер-класи (http://vechornytsy.at.ua/forum/9) - цікаві техніки вишивання, а також виготовлення пристосувань, що полегшують нам життя (гольнички, маячки, органайзери. станки, цікаві картинки і ідеї з організації робочого місця, заміна одних матеріалів іншими тощо)
4. http://vechornytsy.at.ua/forum/16-96-1 потрібна інформація осюди!! це ж справжні скарбнички і бібліотеки! тут можна знайти усе! а у нас дотепер є дівчата, які згризаються питанням. де знайти певну схемку.... нехай ця темка стане дороговказом для усіх!
5. чужі оглади чи підбірки картинок з наступних тем: http://vechornytsy.at.ua/forum/16-93-1 (матеріали для вишивання), http://vechornytsy.at.ua/forum/16-98-1 (карти кольорів), http://vechornytsy.at.ua/forum/16-121-1 (лінки та інструкції, як скачувати (для торрента)
6. http://vechornytsy.at.ua/forum/8 ваші враження від інших дизайнерів!

пропозиція: почати на другий день після зустрічі! з 25 листопада до 2 грудня включно! . працюємо, хто в який день може і скільки може. допомагаємо одна одній! адже суть одна-принести максимальну користь, зробити форум корисним і сучасним!
до того часу: чекаю ваших пропозицій і зауважень. готую заохочення.


 
lidiya9Дата: Неділя, 18.11.2012, 20:55 | Сообщение # 16
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Чи будемо ми виставляти журнали? Чи буде це мати практичне застосування?
Можна розширити розділи з схемами, додати нові не лише рушники, сорочки, але й просто квіти, і т.д. і т.п....


 
ОксДата: Неділя, 18.11.2012, 21:06 | Сообщение # 17
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
темку з журналами треба. напевне. але подумаємо, як то оптимізувати. щоб не заливати кожну сторінку через радикал. мабуть. просто обгортки і лінк на файлообмінники або джерело, де його вже до нас залили (до речі. я знаю одну таку місцину - там майже вся вишиванка. включаючи те, що сканувала я; і я сама особисто виклада десятки Вишитих кратин на галлері.... ) дуже багато імпортних журналів є на торрентах. сотні! і російські - масовими підбірками, і наша настуня - всі випуски...

схемки всі підряд не заллємо. їх вже мільйони... теж із часом пождумаємо гуртом. - може. створимо спільні фотоальбоми (на які тут викладемо лінки) - і туди гуртом заллємо картинки того, що у нас є.... (як комусь якась потрібна - то просто пише власниці повідомлення - і все...)
тому прошу активізувати пошук дружніх форумів. де народ вже роками постить схеми. типу галереї....
(щодо галереї: викладатимемо лінки на найбагатших і найщедріших учасниць).

а власне поперезаливати треба таки те, що у частому пошуку-вжитку. прикладні штукенції як для першого разу. сорочки... навіть пачки фото з гарними сорочкуами з різних форумів і магазинів, щоб людина могла прийти - подивитися - і хоч уявити. що буває і що шукати....

якщо тижневик-суботник пройде гарно і весело - ми зможемо цю ж акцію повторити навесні.....

словом, це має у нас з вами вийти не лише механічна заливка усього підряд... але й пошук, творчий пошук по інших сайтах. пригадуєш, Лідо, я писала - хто що цікаве бачить - ставте закладки....

нагороди будуть і віртуальні. і реальні.... з занесенням участі всіх у літопис smile


 
mashaДата: Понеділок, 19.11.2012, 16:19 | Сообщение # 18
Новачок
Группа: Рукодільниці_if
Награды: 0  +
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт усім! Пропоную тему "Виробники і дизайнери вишивок" доповнити виробником RTO
 
ОксДата: Вівторок, 20.11.2012, 21:40 | Сообщение # 19
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
там треба доповнювати всі теми. є море неописаних виробникіВ, вкл. вітчизняних. але вже постаратися, щоб трохи і огляду

 
ОксДата: Понеділок, 26.11.2012, 00:06 | Сообщение # 20
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
у нас - 10 добровольців на прибирання форуму?!

термін тижневика - 2-9.12.12!!!!!!!!!!!!!


 
AnastasijaДата: Вівторок, 27.11.2012, 11:17 | Сообщение # 21
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
Дівчата, я вже на цьому тижні роблю вклад, бо потім буду зайнята і допомогти не зможу.

Сообщение отредактировал Anastasija - Вівторок, 27.11.2012, 16:15
 
ninavivaДата: Середа, 28.11.2012, 15:18 | Сообщение # 22
Почесний майстер
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 3  +
Репутация: 3
Статус: Offline
І я працюю вже цей тиждень - поки є наснага і настрій...
Відкрила тему "Мережки", якщо щось не вірно - модератори редагуйте. Як вставляти прев"юшку в тему - не знаю на цьому форумі ( на інших є можливість додавати зображення!).



Ми - заручники своїх мрій, і якщо крім того, що мрієш, ти щось для цього робиш, обов'язково досягнеш майже усього...
 
ОксДата: Середа, 28.11.2012, 21:15 | Сообщение # 23
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
Ніно - тут теж можна додавати зображення. прев ю - прямо в текст ВВ-коди. через радикал чи з галлері можна теж.
а ще внизу малими буквами під вікном, де ми одна одній пишемо повідомлення: прикріпити файл можна (правда, не впевнена, що то буде картинка)


 
lakizkaДата: Середа, 28.11.2012, 23:23 | Сообщение # 24
Початківець
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 1  +
Репутация: 0
Статус: Offline
Дівчата тикніть пальцем куди скинути посилання на той сайт, про який я говорила pinterest.com для збереження ссилок по папкам
Мій акаунт там http://pinterest.com/lakizka/
Пишіть адресу своєї поштової скриньки мені. Я за день можу зробити 5 запрошень


 
ОксДата: Неділя, 09.12.2012, 16:19 | Сообщение # 25
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
ДОБІГАЄ ДО КІНЦЯ ПЕРШИЙ СПІЛЬНИЙ ТИЖНЕВИК ПО ІНФОРМАЦІЙНОМУ АПОВНЕННЮ НАШОГО ФОРУМУ! Я ЩИРО ДЯКУЮ УСІМ. ХТО НЕ ЗАБУВ, І ЗНАЙШОВ ЧАС ТРОХИ ПОПРАЦЮВАТИ!

сьогодні ще доповнюємо!
(і завтра, і післязавтра теж - сподіваюся, всі побачили, що знайти і викласти корисне легко і здорово!)

підсумки обіцяю підвести упрдовж наспупного тижня!


 
Форум » Мережа клубів сучасної вишивки "Вечорниці" » Наш клуб » Спільними зусиллями - збагатимо наш форум! (тим, хто прагне спілкування - у вільну від вишиття хвилину!)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: