[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: Окс  
Форум » Буковинський клуб сучасної вишивки "Вечорниці" » Конкурси, вікторини, розіграші призів » Міні-вікторина "Я люблю вишивати..." (Беремо активну участь!)
Міні-вікторина "Я люблю вишивати..."
Home_FairyДата: Вівторок, 05.07.2011, 12:22 | Сообщение # 26
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Так, дівчата, хто ще не відмітився в цій темці? Швиденько пишіть свої тексти - до розіграша залишилось 3 дні! Окс - чого тут немає твого слогана? Де Свєта і Анюта? cool

Як вставити фото в повідомлення?

 
ОксДата: Четвер, 07.07.2011, 00:04 | Сообщение # 27
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
ну, народ...і в віршах, і у прозі... внесу-но я трохи прагматизму у наше царство романтики...
отже - поїхали!
Вишивка для мене - це...
....спілкування і купа хороших подруг, причому у різних кінцях світу!
... в моменти, коли голова забита купою проблем про хліб сущий та особливості сучасного буття ... - релакс, можливість споглядання купи краси.... та трішки ласки і гумору!
... пізнання. не лише того, що нитки бувають ДМС, Анкор чи ще якісь... активне пізнання... сучасного та не тільки живопису... історії тих чи інших сюжетів... ви навіть не уявляєте, скільки я всього вичитала! скільки картин маслом переглянула в віртуальних музеях, щоб зробити гарну пропозицію на голосування у Маркуса (пишаюся - за останні півроку поява з десятка його шедевоів - наслідок моїх старань)... а я, знову потрапивши в Ермітаж чи Дрезден, хоча б матиму уяву, що то висить на стінах... і може, таки не зажму грошву і колись потраплю у Лувр - не як данина моді, а справді - за велінням душі!
... самореалізація. я знаю, що оце я вже можу, ще багато усього маю, і прагну осилити ще більше. звідти кріпне впевненість у собі і відчуття внутрішнього затишку і гармонії.
... традиція, відчуття зв'язку зі своїм корінням! вишивала бабуся, вміє мама, можу - я! і звідси- часто - вибір сюжетів та візерунків, звідси - кріпне почуття патріотизму! яка гордість розпирала мене на вулиці Парижу в день незалежності. коли зустрічала зовсім чужих молодих людей у чудових. просто фантастичних вишиванках! так і хотілося крикнути - це наша культура, це наші люди! ура!
... це азарт. ну що може бути приємніше хом'яку. ніж купити дорогущий набір Діменшнс гривень, скажімо. за 100.... вибороти у чесних торгах? чи мить тріумфу, коли на 22-й ставці я виграю беззапечечно набірчик, який не випускають років 10, і який марно шукала у купі інтернет-магазинів усього світу!
... це порятунок.. від комп"ютерних ігор, я ж зазначила - що дуже азартна. в якийсь момент, витративши в передпологовий час майж 3 місяці, аби пройти рівень у якійсь грі-бродилці (марно, не пройшла) - до мене дійшло, що треба повертатися до вишивання. хоча б видно буде результат часопроводження smile
.... це колекційна жилка. мої мене знають. я - з дитинства - колекціонер. спадково. в даному випадку - я хом'як! (а звідси і капіталовкладення smile - наборчики з виробництва зникають, і вартість швиденько росте....
... це сподівання... що через роки, коли нас змінять інші покоління, моя дитина, вже може сам дідусь, покаже далеким нащадкам щось на стіні і згадає - "це робила моя мама!".


отаке от велике речення. але умов дотримано - воно складнопідрядне і одне!




Сообщение отредактировал Окс - Четвер, 07.07.2011, 00:06
 
АнютаДата: Четвер, 07.07.2011, 00:20 | Сообщение # 28
Постійний відвідувач
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 2  +
Репутация: 0
Статус: Offline
Я вишиваю тому, що це допомагає мені не тільки відволіктися від буденних справ, а й приносить велике задоволення :)))
Крім того симпатична, нескладна вишивка - приємний подарунок.




Сообщение отредактировал Анюта - Четвер, 07.07.2011, 00:51
 
vecnaДата: Четвер, 07.07.2011, 00:24 | Сообщение # 29
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
applause good good good

 
Home_FairyДата: Четвер, 07.07.2011, 11:45 | Сообщение # 30
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Анюта, лаконічно і влучно! smile
Окс, це ж ціла ода вишивці! applause Молодчина - все точнісінько так, як ти написала для багатьох-багатьох з нас! smile


Як вставити фото в повідомлення?

 
Home_FairyДата: Четвер, 07.07.2011, 11:53 | Сообщение # 31
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Дівчата, зараз тут процитую слова однієї з учасниць нашого клубу. Вона не зможе приїхати на зустріч, тому вислів поза конкурсом, але вважаю, що він повинен тут бути!

Merlin59 - наша учасниця Олена з м.Рахів:

"Я вишиваю цю картину і таке відчуття, що частина мене залишається в струменях води, променях сонця та стрімкості коней. Вже казала своїм дітям, що як мене не буде хай шукають мою душу там... Сміються, кажуть душу розбазарю, як буду її залишати в кожній картині яка ще буде.. Частина моєї душі справді залишається на полотні, яке оживає. Хоча думаю, що від цього в нас менше душі не стане і бездушними нас ніхто не назве..."


Як вставити фото в повідомлення?

 
квіточкаДата: Четвер, 07.07.2011, 21:19 | Сообщение # 32
Постійний користувач
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 0
Статус: Offline
Дівчатка ви всі молодці стільки теплих слів і все по неї про вишивку!

 
Home_FairyДата: Субота, 09.07.2011, 13:17 | Сообщение # 33
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
А ось і розіграш приза вікторини "Я люблю вишивати..." До участі зареєструвалися 8 дівчат-членів клубу. Ось я тримаю нашу коробку для розіграшів

У ній 8 папірців з іменами дівчат, які виконали всі умови вікторини

Альонка Оршевська тягне папірець:

І ми вітаємо нашого першого переможця - Лідію Шеленко! Яка отримує 5 моточків муліне ДМС за перемогу у конкурсі!

Такий самий приз отримує Анюта...

І, несподівано, я...

Дякую, дівчата!!!
Усі учасниці вікторини "Я люблю вишивати..." отримують також віртуальну нагороду у підписі за класні, цікаві, неординарні, неповторні і щирі цитати!


Як вставити фото в повідомлення?

 
lidiya9Дата: Субота, 09.07.2011, 14:28 | Сообщение # 34
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 6
Статус: Offline
Танюша, конкурс був класний! Подарунки корисні! Підпис дуже гарний. дякую!

 
Home_FairyДата: Субота, 09.07.2011, 21:59 | Сообщение # 35
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
lidiya9, мені теж сподобалось wink

Як вставити фото в повідомлення?

 
Форум » Буковинський клуб сучасної вишивки "Вечорниці" » Конкурси, вікторини, розіграші призів » Міні-вікторина "Я люблю вишивати..." (Беремо активну участь!)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: