[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Окс  
Форум » Буковинський клуб сучасної вишивки "Вечорниці" » Конкурси, вікторини, розіграші призів » Фотоконкурс від інтернет-магазину "Вечорниці" ("Вишиваю щастя")
Фотоконкурс від інтернет-магазину "Вечорниці"
Home_FairyДата: П`ятниця, 01.07.2011, 22:25 | Сообщение # 1
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Шановні учасниці Буковинського клубу сучасної вишивки "Вечорниці"!
Інтернет-магазин "Вечорниці" і його господиня пані Мирослава оголошують новий масштабний фотоконкурс у рамках нашого клубу під назвою "Вишиваю щастя".

Умови конкурсу:

1. Участь у конкурсі можуть взяти лише члени нашого клубу. До розгляду приймається 1 фото від 1 учасника
2. Фотографії конкурсантів приймаються з 1 липня по 1 вересня 2011 року.
3. Розмір фотографій повинен бути не менше 640х480 пікселів (більші фото - тільки плюс, менші не допускатимуться до участі в зв*язку з низькою якістю)
4. Фотографії повинні відповідати тематиці конкурсу "Вишиваю щастя", на фото обов*язково повинна бути зображена конкурсантка - учасниця клубу в процесі створення вишиваного шедевру! Усе решта - обстановка, "помічники", глядачі, інші персони чи предмети, речі які будуть на фото - простір для Вашої фантазії :). Головне, щоб фото виглядало природно.
5. Постановочні, студійні професійні фотографії до конкурсу не допускаються
6. Переможця визначатиме господиня інтернет-магазину "Вечорниці" пані Мирослава. Це найбільш об*єктивно, адже вона нікого з нас ніколи не бачила і з учасницями клубу особисто не знайома. Основним критерієм визначення переможця служитиме відповідність фотографії тематиці конкурсу, а не особисті дані людини, яка знята на фото. Це значить, що визначальну роль гратиме не "модельна зовнішність" конкурсантів, а композиція фотографії, яка повинна відображати затишок, натхнення людини, яка займається улюбленою справою, яка вишиває з любов*ю для себе, щоби відпочити, для рідних, близьких, яка вишиває щастя!
7. До фото має бути придуманий підпис - креативний, цікавий, оригінальний
8. Фото надсилайте на електронну адресу vechornytsy@gmail.com
9. Переможець отримає набір для вишивання бісером з преміум-серії фірми "Чарівна Мить" "Ромашки у кошику"

10. Нагородження переможця відбудеться на нашій вересневій зустрічі! Обов*язковою умовою отримання приза є особиста присутність переможця на вересневій зустрічі.

Бажаю всім удачі!


Як вставити фото в повідомлення?

 
Home_FairyДата: Субота, 03.09.2011, 13:58 | Сообщение # 2
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Зустрічайте, наші конкурсанти! (фото у тій послідовності, в якій вони надходили на конкурс) biggrin

1.
"А ми удвох, а ми удвох! У вишивку закохані" (Галина Михайлишина)
2.
"Досить часто моє шиття починається, коли за вікном стемніло, вечірня казка прочитана і молодший спить. Настільна лампа, схемка і улюблена коробочка (подарунок подруг з Ужгорода) з потрібними ниточками - мої помічники... :)" (Ольга Вдовиченко)
3.
"Ромашки, черешні і бісер - ідилія!" (Оксана Микитюк)
4.
"Мої помічники" (Наталія Стойко)
5.
"Мама вишиває" - фото 4-річної Катрусі (Анастасія Шерепера)
6.
"Вишивка "в постель" :-) (Ірина Бодейчук)
7.
"Мій головний фанат і шанувальник" (Тетяна Нагайчук)
8.
"Вишиваю подарунок, отримую задоволення!" (Світлана Щербініна)
9.
"8 ранку. Фестивальні будні.Чоловік відпочиває...Димиться кава, і "димиться" голка... А жінка - щастя вишиває!" (Наталка Пташинська)


Як вставити фото в повідомлення?

 
Home_FairyДата: Субота, 03.09.2011, 15:00 | Сообщение # 3
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Дівчата, я офіційно відмовляюсь від боротьби за приз, бо ми з організатором конкурсу знайомі особисто, тому це буде нечесно по відношенню до всіх! Але мені моє з Володею фото дуже подобається і хочу, щоб воно було у цьому конкурсі поряд з вашими! Повишиваємо щастя разом! smile

Як вставити фото в повідомлення?

 
vecnaДата: Субота, 03.09.2011, 15:50 | Сообщение # 4
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
Home_Fairy, таню! так нечесно.ну і що що знайомі.я пані Мирославі довіряю.

 
Home_FairyДата: Субота, 03.09.2011, 17:15 | Сообщение # 5
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
vecna, так об*єктивніше - вона вибиратиме з-поміж незнайомих людей, тому зможе бути абсолютно безпристрасною

Як вставити фото в повідомлення?

 
AnastasijaДата: Субота, 03.09.2011, 22:04 | Сообщение # 6
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
ой, дівчата, головне ж не приз, а участь. а ще те, що ми всі такі щасливі коли домашні позасинали і ми вишиваєм ЩАСТЯ
 
OlhaДата: Субота, 03.09.2011, 23:08 | Сообщение # 7
Почесний соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 8  +
Репутация: 5
Статус: Offline
Якось так виходить, що ми самі себе тут оцінюємо поки що. Але хочу сказати що всі фото просто УМІЛІТЄЛЬНІ (дуже підходяще слівце, хоч і кособоке)! smile
Всім успіху і творчої наснаги! applause flower good

Додано (03.09.2011, 23:08)
---------------------------------------------
А ще мені сподобалось Іринкине "робоче місце" smile Та розуміння того, що в мене таке просто не вийде (враховуючи трьох кішок і двох дітей) повертає до реалій буднів smile


 
Home_FairyДата: Неділя, 04.09.2011, 13:05 | Сообщение # 8
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Quote (Olha)
всі фото просто УМІЛІТЄЛЬНІ

абсолютно погоджуюсь! biggrin


Як вставити фото в повідомлення?

 
AnastasijaДата: Неділя, 04.09.2011, 13:16 | Сообщение # 9
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
Ну так як у Іри в нас вийде тільки якщо нам побудують окремий кабінет, в який не будуть допущені інші мешканці дому, а особливо діти. В мене кішок нема, нема з чім порівняти, тільки двоє малих нишпорок
 
Nata-NataliДата: Неділя, 04.09.2011, 16:00 | Сообщение # 10
Постійний користувач
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 4  +
Репутация: 2
Статус: Offline
Даааааааа! Девочки фотки просто чудо. Правильно сказала Оля умилительные !



Сообщение отредактировал Nata-Natali - Неділя, 04.09.2011, 16:01
 
ОксДата: Неділя, 04.09.2011, 22:30 | Сообщение # 11
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
ого... нишпорки - крутіше за кішок... я ото мала залишки чеського бісеру... зі своєї ікони. і високо ж поклала... і маля ніби уваги не звернуло... на другий день вранці чую -тихо... дуже тихо... а він же прокинувся і вже по дому бігає... я на балкон.. а воно, капость мала - як засівач - стільця підсунув, усе дістав, пакети пошматовані, і гордо жменями сіє довкола себе... я години три визбирувала і віником, і вручну... а потім ще пару днів сортувала...

 
vecnaДата: Неділя, 04.09.2011, 23:19 | Сообщение # 12
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
Anastasija, я теж мрію про окремий куточок щоб я нікому і мені ніхто не заважав коли я за улюбленою справою..

 
AnastasijaДата: Понеділок, 05.09.2011, 02:52 | Сообщение # 13
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
мені вдалось відвоювати цілий комод для своїх запасів, а от про місце мені напевно ще довго мріяти - от видам дівок заміж, ніхто заважати не буде, розкладу все на столі і збирати не буду туди-сюди tongue
 
vecnaДата: Понеділок, 05.09.2011, 08:39 | Сообщение # 14
Душа форуму
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 12  +
Репутация: 10
Статус: Offline
Anastasija,по мрій трішки .зараз діти потім внуки.... happy happy happy

 
AnastasijaДата: Понеділок, 05.09.2011, 09:54 | Сообщение # 15
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
да Галя, я написала а потім подумала що мрія так і не збудеться cool так хоть би зараз не чіпали мої закрома. прихожу, а воно сидить обмотане двома бобінками шовку, і так обмотане шо не збереш назад, тільки ножничками акуратно відрізати прохід шоб вилізло. і дивиться так хитро, мол я теж вишивати хочу. це їй року нема ще. а поки заміж, а поки ще внуки.......
так і запасів не лишиться. вот дивлюсь на Таніну фотку - де нитки сховала від камери? чи від малого? або може дитя спокійне і нитками не цікавиться?

Додано (05.09.2011, 09:54)
---------------------------------------------
а хто знає, де можна замовити чи купити такий столик як на фото у Ірини Бодейчук?[size=8]

Додано (05.09.2011, 09:54)
---------------------------------------------
давно про такий мрію

 
Home_FairyДата: Понеділок, 05.09.2011, 11:58 | Сообщение # 16
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
думаю, знає Ірина Бодейчук wink
Я здається такі бачила в Епіцентрі...але точно не пам*ятаю


Як вставити фото в повідомлення?

 
IriskaДата: Понеділок, 05.09.2011, 12:05 | Сообщение # 17
Соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 4
Статус: Offline
привіт дівчата, фото просто шикарні! smile в кожного своя ізюминка і це дуже класно. здавалось би, що всі мають одну тематику - голка, нитка...)) але в кожного свій шедевр вийшов. smile

відповідаю на питання про столик для сніданків в ліжко. smile свій я купила в Метро, десь 2 роки назад. думаю і в Епіцентрі теж вони є. Ще є такі в "Кошкином лукошке" (формаркет і Депот), але там вони супердорогі, лише того, що хтось на них недекупажив))) Якщо знайдете де-інде, кажіть! будемо збирати інформацію) бо штука то дійсно дуже зручна.


 
AnastasijaДата: Понеділок, 05.09.2011, 14:55 | Сообщение # 18
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
http://www.tsuricom.com.ua/index/0-20 Іра, той столик що у вас типу такого як по ссилкі?
 
IriskaДата: Понеділок, 05.09.2011, 15:18 | Сообщение # 19
Соавтор
Группа: Рукодільниці_cv
Награды: 9  +
Репутация: 4
Статус: Offline
Anastasija, , отакий от, точнісінько - http://www.meblicomfort.com.ua/products_pictures/gypsttool21.jpg

він зручніший як на мене, бо там бортики є) менша ймовірність що щось розсиплеться)




Сообщение отредактировал Iriska - Понеділок, 05.09.2011, 15:48
 
ОксДата: Понеділок, 05.09.2011, 19:25 | Сообщение # 20
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
дівчатка, такий столик можна у мережі магазинів "Vinzer" купити. є без ніжок, є з ніжками... .це ж ніби для сніданку на диван або у ліжко....
а можна таку ж возяку на колесах купувати... в оригіналі для розвезення добра гостям... в практиці - на нижній поверх можна купу всього складати...

а давайте по приколу сфотографує кожна свої "нички". місця в домі, де вам виділили місце на запаси... робочі місця... місця, де ви ховаєте скарби помимо виділених вашими хатніми родичами... буде весело


 
Home_FairyДата: Понеділок, 05.09.2011, 19:27 | Сообщение # 21
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Окс, можемо зробити це темою наступного конкурсу smile тільки дайте час з призами визначитись smile

Як вставити фото в повідомлення?

 
AnastasijaДата: Понеділок, 05.09.2011, 21:43 | Сообщение # 22
Соавтор
Группа: Заблоковані
Награды: 2  +
Репутация: 2
Статус: Offline
так нам по приколу і без призів........ а вот Оксані треба аватарку на хом"яка змінити happy happy happy happy кароче якогось прикольного хом"ячка вместо того кролика
 
ОксДата: Понеділок, 05.09.2011, 23:02 | Сообщение # 23
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 12  +
Репутация: 11
Статус: Offline
о, я Настю підтримую. по приколу і без призів. бо ото почнеться гонитва... а хочеться - від душі. немовби в гостях віртуально побувати....
та й критеріїв оцінки нема... не хотілося б, аби матеріальні фактори визначали переможців... треба - баи тепло душі і прогресію вишивало- хомякозу видно було


 
MіраДата: Четвер, 08.09.2011, 10:15 | Сообщение # 24
Новачок
Группа: Друзі
Награды: 1  +
Репутация: 0
Статус: Offline
Дорогі дівчатка, дякую вам за такі чудові фотографії. Я вперше як відкрила сторінку, то аж розчулилася, чесне слово, які ви всі класні, кожне фото по-своєму цікаве і заслуговує уваги.
Приз "Кошик з ромашками" отримує пані Наталя Пташинська - найнесподіваніше і оригінальне фото.
І ще два невеличкі призи за друге і третє місця
Пані Світлана Щербініна - загадковість погляду і усмішки (фото призу я думаю що викладе пізніше Таня.)
І не можу не відмітити вашу Тетянку і її шанувальника невеличким заохочувальним призом - за їхні щирі посмішки. flower
З повагою, Мирослава.


Сообщение отредактировал Mіра - Четвер, 08.09.2011, 10:16
 
Home_FairyДата: Четвер, 08.09.2011, 10:27 | Сообщение # 25
Душа форуму
Группа: Адміністратори
Награды: 8  +
Репутация: 9
Статус: Offline
Дякую, Мирославо за несподіваний приз! smile
rah
Дівчата, вітаю всіх переможців! applause


Як вставити фото в повідомлення?

 
Форум » Буковинський клуб сучасної вишивки "Вечорниці" » Конкурси, вікторини, розіграші призів » Фотоконкурс від інтернет-магазину "Вечорниці" ("Вишиваю щастя")
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: